Přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku? Vyrazte na oblíbenou Makarskou riviéru a ubytujte se v Hotelu Makarska ***, kde vás čekají snídaně i večeře a k moři je to odsud jen 350 metrů. Užijete si koupání, výlety na okolní ostrovy i nakupování.

Makarska Tip na výlet

Oblíbené chorvatské letovisko Makarská leží na pobřeží Jadranského moře a spadá do oblasti střední Dalmácie. Město je centrem Makarské riviéry a žije v něm asi 14 000 obyvatel. Nejen během letní sezóny je oblíbenou turistickou destinací. Charakteristická je pro něj dlouhá promenáda plná obchodníků a kavárniček, kde naplno nasajete dovolenkovou atmosféru. Kromě množství hotelů a soukromých apartmánů narazíte i na zachovalé náměstí, kde můžete obdivovat kostel z 18. století a františkánský klášter. Příroda obklopuje město ze všech stran, ať už je to přírodní park Biosovo nebo přístav, ze kterého je to trajektem jen kousek na ostrov Brač.

Více informací

Hotel v centru oblíbeného letoviska Makarska

Není lepší místo na Makarské riviéře, než samotná Makarska, centrum všeho dění. Ubytujete se v krásném Hotelu Makarska ***, odkud to budete mít všude kousek. Na dosah je Hlavní náměstí, katedrála sv. Marka i pláž, kam se dostanete pohodlně pěšky.

Pokoje jsou klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarem, telefonem a koupelnou se sprchou, WC a fénem. K pokoji patří také balkón.

V hotelové restauraci vás budou ráno čekat snídaně formou bufetu a večer si z bufetu sami vyberete večeři. Těšit se můžete na dalmácké speciality z lokálních surovin. Prostředí restaurace je velmi útulné, posedět můžete i na venkovní terase. K dalšímu vybavení hotelu patří lobby s recepcí, kde vás přivítá milý personál.

Zážitky v Makarske pro každého

Makarska nabízí rozlehlou oblázkovou pláž lemovanou nábřežím s palmami, v dáli se pak tyčí pohoří Biokovo. Letovisko nabízí spoustu vyžití pro páry i rodiny s dětmi. Projděte se piniovým hájem, relaxujte v místních lázních nebo navštivte moderní hvězdárnu.

Na výlety se nabízí okolní města Baška Voda, Tučepi či Podgora, zajímavým zážitkem však může být i návštěva vesnic Makar a Kotišina pod biokovskými horami.

Hotel Makarska ***

Potok 17, Makarska
Chorvatsko

+385 21 616 622

makarskahotel@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,4 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet