Přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku? Vyrazte na oblíbenou Makarskou riviéru a ubytujte se v Hotelu Makarska ***, kde vás čekají snídaně i večeře a k moři je to odsud jen 350 metrů. Užijete si koupání, výlety na okolní ostrovy i nakupování.

Hotel v centru oblíbeného letoviska Makarska

Není lepší místo na Makarské riviéře, než samotná Makarska, centrum všeho dění. Ubytujete se v krásném Hotelu Makarska ***, odkud to budete mít všude kousek. Na dosah je Hlavní náměstí, katedrála sv. Marka i pláž, kam se dostanete pohodlně pěšky.

Pokoje jsou klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarem, telefonem a koupelnou se sprchou, WC a fénem. K pokoji patří také balkón.

V hotelové restauraci vás budou ráno čekat snídaně formou bufetu a večer si z bufetu sami vyberete večeři. Těšit se můžete na dalmácké speciality z lokálních surovin. Prostředí restaurace je velmi útulné, posedět můžete i na venkovní terase. K dalšímu vybavení hotelu patří lobby s recepcí, kde vás přivítá milý personál.

Zážitky v Makarske pro každého

Makarska nabízí rozlehlou oblázkovou pláž lemovanou nábřežím s palmami, v dáli se pak tyčí pohoří Biokovo. Letovisko nabízí spoustu vyžití pro páry i rodiny s dětmi. Projděte se piniovým hájem, relaxujte v místních lázních nebo navštivte moderní hvězdárnu.

Na výlety se nabízí okolní města Baška Voda, Tučepi či Podgora, zajímavým zážitkem však může být i návštěva vesnic Makar a Kotišina pod biokovskými horami.

Tipy na výlet

Makarska

Oblíbené chorvatské letovisko Makarská leží na pobřeží Jadranského moře a spadá do oblasti střední Dalmácie. Město je centrem Makarské riviéry a žije v něm asi 14 000 obyvatel. Nejen během letní sezóny je oblíbenou turistickou destinací. Charakteristická je pro něj dlouhá promenáda plná obchodníků a kavárniček, kde naplno nasajete dovolenkovou atmosféru. Kromě množství hotelů a soukromých apartmánů narazíte i na zachovalé náměstí, kde můžete obdivovat kostel z 18. století a františkánský klášter. Příroda obklopuje město ze všech stran, ať už je to přírodní park Biosovo nebo přístav, ze kterého je to trajektem jen kousek na ostrov Brač.

Baška Voda

Chorvatská obec Baška Voda leží v Dalmácii na úpatí pohoří Biokovo. Kromě výletů do přírodního parku a různých sportovních aktivit je tu možné vidět i zajímavé kulturní památky, kostelíky či muzea. Relaxovat můžete ve stínu borovicových lesů nebo se naopak opalovat u moře, například na krásné bílé štěrkové pláži Nikolina přímo v centru města. Podél pobřží Jadranského moře se potom po 10 km na jihovýchod dostanete do Makarské.

Tučepi

Tučepi patří k oblíbeným letoviskům Makarské riviéry a je známé svou dlouhou pláží lemovanou borovým porostem. Alejí borovic vede i nádherná stezka, po které se můžete vydat na procházku. Další možnosti vyžití poskytují tenisové kurty, fotbalové hřiště a uličky s krámky pro turisty.

Hotel Makarska ***

Potok 17, Makarska
Chorvatsko

+385 21 616 622

makarskahotel@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno