Dovolená bez starostí díky all inclusive light

Velkou výhodou je stravování formou all inclusive light. Nemusíte ztrácet čas vařením, naopak si pochutnáte na místní kuchyni, hotelový personál vám vše naservíruje formou bufetu. Během dne pak navštivte bar, kde máte od 10:00 do 22:00 zdarma vybrané nápoje:

  • Pivo a víno
  • Brandy, vodka
  • Cola, fanta, voda

Příležitostně se v hotelu pořádají večery s živou hudbou, budete tak mít o kulturní zážitek postaráno, aniž byste jej museli vyhledávat.

Letovisko Vela Luka a vyžití v okolí

Vela Luka je největší město na ostrově Korčula a vůbec druhé největší na jadranských ostrovech, není tedy divu, že zde vyrostlo centrum turistického ruchu. Najdetu tu velké množství zátok a pláží vhodných ke koupání. Navštivte jeskyni Vela, významné archeologické naleziště, a zastavte se v klasicistním kostele sv. Josipa.

Pokud přejedete ostrov na druhou stranu, dostanete se do města Korčula, kde můžete navštívit četná vinařství a historické centrum s katedrálou sv. Marka.

Nádherné oblázkové pláže s čistou vodou najdete na ostrůvku Proizd severozápadně od ostrova Korčula, stačí sem doplout na člunu nebo výletní lodi.

Hotel Posejdon ***

Vranac b.b, Vela Luka
Chorvatsko

+38 591 131 3020

posejdon@baltik.hr

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Možnost procedur
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
2,1 km