Užijte si krásu Karlových Varů s ubytováním v Hotelu Romance ****, který stojí přímo v historickém centru a naproti Vřídelní kolonádě. Kromě komfortních pokojů se těšte také na snídaně formou bufetu, servírované večeře a 10% slevu do hotelové restaurace. Za poplatek si můžete užít masáže přímo v hotelu.

O ubytování

Hotel Romance **** stojí přímo v lázeňském centru Karlových Varů na Tržní kolonádě v nádherné, zrekonstruované secesní budově z roku 1899, přesto však jen pár kroků od lázeňských lesů a okouzlujících vyhlídek. Za pouhé 2 minuty se dostanete k Zámecké i Vřídelní kolonádě, do 10 minut jste v krásných Dvořákových sadech a za 15 minut na vyhlídce Jelení skok s úžasným výhledem na celé Karlovy Vary. Na dosah však budete mít i všechna další lákadla Karlových Varů - řadu léčebných pramenů, rozhleden, kostelů či Muzeum Jana Bechera. Ujít si nenechte ani návštěvu místních lázní, které nabízí řadu procedur.

Kde budete spát?

V hotelu na vás čeká odpočinek v jednom ze 46 stylově vybavených pokojů, každý pokoj se pyšní osobitým designem. Ve všech najdete kromě pohodlné postele americké značky KingKoil také satelitní LCD televizi, telefon, čajový a kávový set, minibar, trezor a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou.

Pokoje Economy najdete v zadní části hotelu a mají výhled do světlíku, není do nich možné umístit přistýlku. Velikost pokoje je 19-27 m².

Pokoje Standard se nachází v zadní části hotelu a jsou stejně velké jako pokoje Economy, nabízí ale výhled do dvora či zeleně. Ubytují 2 dospělé s možností 1 přistýlky .

Pokoje Superior také nabízí možnost přistýlky. Rozměrově jsou stejné jako pokoje Standard a Economy, prošly ale rekonstrukcí a jsou vybavené klimatizací .

Z pokojů Exclusive si zase užijete výhled přímo na kolonádu. Plocha 27-32 m² nabízí bohatý prostor pro 2 osoby a 1 přistýlku . Tyto pokoje nejsou klimatizované.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace Romance podává výborná jídla české i mezinárodní kuchyně od rána do večera. Těšte se na snídaně formou bufetu, obědy a večeře si zase můžete vybrat z jídelního lístku. Největším lákadlem restaurace je jednoznačně krásná letní terasa (s kapacitou 30 míst) a výhledem na Vřídelní kolonádu, Tržní kolonádu a Zámeckou věž. Za hezkého počasí si zde máte možnost vychutnat kterýkoliv z nabízených pokrmů.

Kde budete relaxovat?

V hotelu si můžete užít masáže všeho druhu. Například klasická masáž díky působení na kůži a podkožní tkáně zlepšuje prokrvení i funkce organismu a stimuluje svalové napětí.

Hotel Romance ****

Hotel Romance ****

Tržiště 384/37 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 222 646

recepce@hotelromance.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 375 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Lyžárna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
1,2 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Tržní kolonáda
Tržní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně