Hotel U Černého orla *** leží přímo v historickém centru města Telč. Ke všem památkám včetně renesančního zámku to tak budete mít opravu kousek. Těšte se na chutnou polopenzí, láhev vína a také kávu se zákuskem dle výběru. Parkování u hotelu je v ceně balíčku.

O ubytování

Hotel U Černého orla *** se nachází přímo na náměstí v srdci nádherného města Telč. Náměstí s úchvatnými budovami ve stylu gotiky a renesance a jeho okolí bylo pro svou výjimečnou historickou hodnotu zapsáno na seznam památek UNESCO. V citlivě zrekonstruované budově, jejíž dějiny sahají až do 16. století, tak máte jedinečnou možnost užít si z Telče to nejlepší.

Hlavní dominantou „Moravských Benátek“, jak se Telči často přezdívá, je kromě ojedinělého souboru měšťanských domů na náměstí také renesanční zámek Telč (100 m). Na tomto zámeckém sídle obklopeném překrásným parkem se natáčela spousta pohádek a vy to k němu budete z hotelu mít doslova pár kroků. Překrásné výhledy na město uvidíte z ochozů věže kostela sv. Ducha (250 m) a na okolí města můžete shlédnout z rozhledny Oslednice (1,8 km), kam si z centra můžete udělat krátký výlet. Pro rodiny s dětmi je zde Telčský dům (180 m) s výstavou o historii a pověstech Telče a jejího okolí.

K oblíbeným výletním cílům v okolí Telče patří hrad Roštejn (8 km), hrad Štamberk (7 km), Míchova skála (3 km) či pěkné historické město Slavonice (17 km). Milovníci golfu by neměli propásnout příležitost zahrát si na parádním 18jamkovém hřišti Golf Resortu Telč (5 km).

Kde budete spát?

Během pobytu v nádherné historické budově přímo na telčském náměstí se stane vaším domovem citlivě zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj typu Standard. Součástí vybavení je moderní nábytek, kvalitní postel, WiFi připojení a telefon. Samozřejmostí je vlastní koupelna s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové restauraci se zahrádkou s výhledem na celé historické náměstí a zámek si každé ráno pochutnáte na bohaté bufetové snídani. Přes den je možné případný hlad zahnat pokrmy z jídelního lístku, na kterém najdete tradiční českou i mezinárodní kuchyni, bezmasé pokrmy, ryby i speciální dětská jídla.

Hotel U Černého orla ***

Hotel U Černého orla ***

náměstí Zachariáše z Hradce 7 , Telč
Česká republika

+420 567 243 222

hotel@cernyorel.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
1 km
Sjezdovka
9,7 km