Užijte si pobyt v centru Karlových Varů jen 500 metrů od Tržní kolonády. Wellness Hotel Jean de Carro **** nabízí stravování formou snídaní či polopenze, vstup do wellness centra - Thermaria s vířivkou, solnou jeskyní a saunami, ale také procedury. V ceně balíčku je aroma masáž, s 10% slevou si pak můžete doobjednat i další. Těšte se také na kávu s dezertem.

O ubytování

Wellness Hotel Jean de Carro **** se nachází v srdci lázeňského centra Karlových Varů a svým hostům tak nabízí jedinečný výhled na slavnou Vřídelní kolonádu.

Stačí přejít nedalekou Vřídelní lávku (200 m) a po té si můžete projít všechny kolonády vedoucí podél malebných břehů říčky Teplá. Pokud se vydáte po proudu řeky, dostanete postupně na Tržní (350 m) Mlýnskou (550 m) a Sadovou kolonádu (1 km). Vydáte-li se proti směru toku, dojdete k historické pozemní lanovce Diana (800 m), která vás vyveze ke stejnojmenné rozhledně. Překrásný výhled na lázeňské město budete mít i z dalších vyhlídek, jako je například vyhlídka Karla IV. (2,3 km), Jelení skok (900 m), Tři kříže (1,4 km) a další. Milovníci Vánoc si mohou své oblíbené svátky připomenout po celý rok ve Vánočním domě (6 km). Skvělé zážitky si odnesete také z exkurze v karlovarském podzemí (200 m), ze sklárny Moser (5 km) či muzea Becherovky (2,5 km).

V zimě se přímo nabízí krásy krušnohorské přírody objevovat při běžkování po mnoha značených běžeckých trasách. Na lyže si můžete zajet do nedalekých ski areálů Boží Dar (28 km) a Klínovec (32 km).

Kde budete spát?

Během pobytu si odpočinete ve vkusně zařízeném dvoulůžkovém pokoji typu Standard s krásným výhledem na lázeňské panorama Karlových Varů. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi připojením, satelitní televizí, minibarem, trezorem, telefonem a samozřejmě také vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci na vás budou každé ráno čekat stoly plné dobrot všeho druhu. Během snídaně formou bufetu si zkrátka dopřejete vše, na co budete mít chuť. Večeře pro hotelové hosty mají podobu dvouchodového menu s možností výběru.

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness centrum Termarium se postará, abyste se z pobytu vrátili jako znovuzrození. Těšte se na odpočinek ve vířivce, sauně, infračervené kabině, parní lázni a solné komoře. Vybírat můžete také ze pestré nabídky masáží a relaxačních procedur.

Wellness Hotel Jean de Carro ****

Wellness Hotel Jean de Carro ****

Stezka Jeana De Carro 4-6 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 607 576 769

info@jeandecarro.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
1,7 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera