Hotel Myslivna ***

Hotel Myslivna ***

Rožmberská 33, Třeboň
Česká republika

Provozuje společnost:
RODINNÝ HOTEL MYSLIVNA s.r.o. IČ: 28076982


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 130 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
21 km
Běžkování
21 km

O ubytování

Hotel Myslivna *** stojí mezi náměstím a pivovarem v centru města Třeboň. Všechna historická, kulturní i gastronomická lákadla tak budete mít na dosah ruky. Například Masarykovo náměstí (200 m) s radnicí a měšťanskými domy, třeboňský zámek (600 m) s krásným zámeckým parkem, který patří k největším komplexům svého druhu v republice, či zmíněný pivovar Regent (650 m), kde se můžete zúčastnit komentované prohlídky. K rybníku Svět to navíc budete mít jen 650 m.

Nenáročný rovinatý terén zde láká v letních měsících také k cyklistice a okolní rybníky k rybaření. Vyrazit můžete doslova na Cestu kolem Světa – v tomto případě naučnou stezkou kolem rozlehlého rybníka. Zajímavosti o Třeboňsku se dozvíte také na naučné stezce Velký Lomnický. Nebo si udělejte výlet do Lužnice s Digitálním skanzenem Ludmila (7,6 km). A aktivního vyžití se nemusíte vzdávat ani v zimě – k nejbližšímu lyžařskému středisku Hradiště dostanete do 30 minut autem. Krásy regionu navíc můžete objevovat i na běžkách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z komfortních dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s televizí, WiFi připojením a lednicí. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace je proslulá vynikající domácí kuchyní a je vyhledávaným místem gurmánů z okolí Třeboně. Velká nabídka jídel se zaměřuje zvláště na zvěřinové speciality a staročeské pochoutky z čerstvých ryb.

Kde budete relaxovat?

Po aktivním dni si můžete odpočinout v hotelové solné jeskyni. Za pořádným relaxem pak vyrazte do lázní Aurora s vnitřními i venkovními bazény, saunovým světem, fitness centrem a nabídkou wellness procedur.

Něco navíc

Pokud se rozhodnete Třeboňsko poznávat na kole, jistě vás potěší hotelová uzamykatelná úschovna kol.