Poznejte krásy Českého ráje a jeho okolí a ubytujte se v Parkhotelu Skalní město *** uprostřed Prachovských skal. Těšte se na mezinárodní a místní kuchyni formou polopenze a konzumaci kvalitních španělských - bílých a červených vín k večeři neomezeně. Hotel disponuje také bohatým wellness, doporučujeme využít výrazné slevy 50 % na vířivku.

O ubytování

Parkhotel Skalní město *** se nachází v těsném sousedství Prachovských skal (780 m) a Oborského rybníku (1,7 km) v Českém ráji. Poznejte toto romantické místo u Pařezské Lhoty plné skalních věží, vyhlídek a hradů. Výjimečné kouzlo mají Prachovské skály v zimě, kdy si pobyt zde můžete zpestřit také lyžováním ve ski areálu Máchovka v Nové Pace (23 km) se 3 sjezdovkami a více než 20 km bežkařských tratí..

Kromě krás pískovcových skalních měst můžete objevovat i další zajímavá místa místa v okolí hotelu: hrad Trosky (12 km), zařazený mezi národní kulturní památky, hrad Kost (16 km), coby jeden z nejzachovalejších středověkých hradů v České republice, nebo malebné historické město Jičín (7 km). Tam si užijete zábavu v Aquacentru Jičín, něco zajímavého se dozvíte v Muzeu hry a Valdštejnově muzeu a můžete si projít i Rumcajsovu stezku z Mladějova do Jičína nebo kratší Cipískův okruh.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou. Pokoje jsou vybavené manželským lůžkem nebo oddělenými postelemi. Ze všech pokojů je výhled na překrásnou přírodu v okolí hotelu, v případě potřeby vám ale na pokoj bude umístěna i televize.

Za příplatek je k dispozici také pokoj Lux, ten je prostornější, s větší koupelnou a kromě postele v něm najdete také posezení s křesílky, LCD televizi, malou lednici a set na přípravu kávy a čaje.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci ochutnáte pokrmy z tradiční české a mezinárodní kuchyně i výtečné dezerty. Osvěžit se můžete čepovaným pivem či nealkoholickým nápojem, v nabídce nechybí ani kvalitní vína a destiláty. S kávou či něčím říznějším k pití si v teplejších měsících posedíte na slunné venkovní terase.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si můžete dopřát relaxaci ve vířivce kombinující podvodní vzduchovou masáž a masáž vodním proudem, odpočinek v sauně, parafínové a rašelinové zábaly, koupele, masáže a další procedury.

Cestujete s dětmi?

Součástí hotelu je dětský koutek i hřiště.

Něco navíc

V hotelu je možné vypůjčit si elektrokola na půl dne nebo rovnou celodenní výlet.

Na víceúčelovém hřišti v areálu hotelu si zahrajete volejbal, nohejbal, badminton a tzv. líný tenis. Vhodné místo se najde i pro fotbal a ping pong.

Parkhotel Skalní město ***

Parkhotel Skalní město ***

Pařezská Lhota 34, Holín , Jičín
Česká republika

+420 737 544 445

recepcepsm@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
1,9 km
Zastávka
0,3 km