Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Severní Morava: Tipy na výlet a zajímavá místa

Na severní Moravě vás přivítají zalesněné svahy Beskyd a Jeseníků. Vypravte se k vodopádům Bílé Opavy nebo zdolejte Lysou horu či Praděd. V Ostravě na vás čekají industriální památky v čele s areálem Dolních Vítkovic a Hornickým muzeem Landek Park. Jako na dlani uvidíte místní unikátní průmyslový komplex z haldy Ema nebo z vyhlídkové věže Nové radnice. Pro milovníky aut je tu Technické muzeum automobilky Tatra v Kopřivnici, kus historie na vás čeká na zřícenině hradu Hukvaldy nebo na impozantním hradu Sovinec. U Frenštátu pod Radhoštěm si užijete zábavu v horské lanovém parku Tarzanie.

Stezka v oblacích Dolní Morava Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Od roku 2015 můžete na **Dolní Moravě** navštívit unikátní stavbu, která vám přináší **exkluzivní zážitek a také neopakovatelný výhled na Jeseníky a okolí**. V 1 116 metrech nad mořem zde začíná **stezka v oblacích**, která vás vynese vysoko nad koruny stromů. Připraveno je tu několik atrakcí jako **odpočinková síť, rukáv, hnízda nebo tunel na lávce**. Z vrcholu **55 metrové vyhlídky** poté ti odvážní mohou nazpět bezpečně **sjet nerezovým tobogánem s okýnky**. Další zajímavostí je, že **v případě dobrých povětrnostních podmínek** může být ve věži rovnoměrně rozmístěno až **4 000 lidí**. Stezka je otevřená celoročně.
Více informací

Praděd Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Proč sedět na hotelu, když se nedaleko od vás tyčí do výšky 1 492 m n. m. **nejvyšší hora Moravy a Slezka**? Na vrcholu hory Praděd panuje drsné počasí a **průměrná roční teplota nepřevyšuje 1 °C**. To vás ale vůbec nemusí trápit, protože až **na vrchol vede asfaltová cesta a ve vysílači najdete také restauraci a vyhlídku**. Za dobrého počasí vás čeká až **neuvěřitelný rozhled**, kdy můžete vidět Beskydy, Sněžku, ale i Vysoké Tatry s Malou Fatrou či Alpy v Rakousku.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 97 tipů

Severní Morava: Tipy na výlet

Baťův mrakodrap/Jednadvacítka
Bobová dráha U Slona
Bobová dráha Vrbno pod Pradědem
Bruntál
DinoPark Ostrava
Dolní Morava
Důl Michal v Ostravě
Frýdek-Místek
Hrad Bouzov
Hrad Malenovice
Hrad Šternberk
Hukvaldy

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK