Liptov: Tipy na výlet a zajímavá místa

Liptov je oblast v samotném turistickém srdci Slovenska obdařený nádhernou přírodou na pomezí Velké a Malé Fatry a Nízkých Tater. V údolí mezi horami se zde nachází obrovská přehrada Liptovská Mara, na jejímž břehu leží termální koupaliště a aquapark Tatralandia. Dvěma přirozenými centry jsou Liptovský Mikuláš a Ružomberok. V malebné krajině se nachází řada podzemních jeskyní, ruiny hradů i památky lidové architektury. V zimní sezoně láká návštěvníky největší lyžařský areál Sloveska – Jasná v Nízkých Tatrách.

Aquapark Tatralandia Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Místo plné dobrodružství a zábavy zasazené do kouzelné krajiny Liptova. To je Tatralandia, která se může pochlubit titulem **největšího areálu vodní zábavy s ubytováním ve střední Evropě**. Malí i velcí se zde dokonale vyřádí ve **14 bazénech s mořskou, termální nebo čirou vodou či na 26 tobogánech, skluzavkách a nejrůznějších atrakcích**. A kdyby náhodou pršelo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C. Ve wellness centru si můžete zarelaxovat díky pestré nabídce **masáží, koupelí, zábalů a jiných procedur**. **Saunový svět nabízí 21 parních, vodních a masážních saun a koupelí**. Pokud si chcete odnést nevšední zážitek, navštivte** Surf Waves Tatralandia, kde si na simulátoru můžete vyzkoušet surfování**.
Více informací

Aquapark Bešeňová Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Navštivte oblíbený aquapark s vyhlášenou geotermální vodou. Čekají vás tady venkovní i vnitřní bazény, 3 vnější tobogany a různé atrakce. Samozřejmostí je i wellness centrum se saunovými rituály a masážemi.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 44 tipů

Liptov: Tipy na výlet

Články, které by vás mohly zajímat

Objevte to NEJ ze Slovenska: 9 nejkrásnějších zoologických a botanických zahrad

Objevte to NEJ ze Slovenska: 9 nejkrásnějších zoologických a botanických zahrad

  • OBJEVTE TO NEJ ZE SLOVENSKA
  • 1. 6. 2020

Slovenské zoologické a botanické zahrady jsou skutečně výjimečné. V jedné se podařilo odchovat jedinečné mládě rysa, v jiné můžete krmit jinak divoké šelmy přímo z dlaně a v další uvidíte sekvojovec vysoký až 35 m. Které to jsou? Přečtěte si v článku.

Objevte to NEJ ze Slovenska: 9 nejlepších aquaparků (nejen) na letní zábavu

Objevte to NEJ ze Slovenska: 9 nejlepších aquaparků (nejen) na letní zábavu

  • OBJEVTE TO NEJ ZE SLOVENSKA
  • 20. 5. 2020

Horké dny zalité sluncem se nejlépe tráví u osvěžující vody. K bazénům připočítejte adrenalinové tobogány, vodní atrakce a skvělý animační program pro malé i velké, a dokonalá dovolená je na světě. Zažijte ji v nejlepších aquaparcích na Slovensku!

10 nejlepších míst na Slovensku, kam letos vyrazit na dovolenou

10 nejlepších míst na Slovensku, kam letos vyrazit na dovolenou

  • TIPY TÝMU TRAVELKING
  • 28. 6. 2019

Za skvělou dovolenou nemusíte daleko, báječně si odpočinete i na Slovensku. Ať už se chystáte na hory nebo za koupáním, náš výběr vás nezklame. Dozvíte se, kde se ubytovat, co si nenechat ujít i kam si zajet na výlet.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK