Přijeďte si odpočinout k Jaderskému moři. Residence Mosaico Piscina nabízí apartmány až pro 6 osob, k dispozici máte vlastní kuchyňku a neomezený vstup do bazénu v ceně. Na pláž v Lido Adriano se dostanete za pouhé 2 minuty.

Bezstarostná dovolená u moře pro rodiny i skupiny

Navštivte italské letovisko Lido Adriano a ubytujte se v Residenci Mosaico Piscina jen 2 minuty chůze od pláže. Čekají vás apartmány až pro šest osob vybavené TV, balkonem a kompletně vybavenou kuchyní včetně ledničky a trouby.

Velkou výhodou je sezónní venkovní bazén přímo u hotelu, kam máte neomezený vstup během pobytu v ceně. K dispozici je také tenisový kurt, stolní tenis a zahrada, kde se můžete v klidu procházet.

Užijte si slunění a koupání v Jaderském moři, okolí zve ale i k výletům. Blízko to budete mít do starobylého města Ravenna nebo do zábavního parku Mirabilandia.

Dodatečné info

  • Místní poplatek 1 €/osoba/den.

  • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
  • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
  • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

  • Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 50 €/pobyt

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Tipy na výlet

Ravenna

Ravenna

Ravenna je hlavním městem provincie Ravenna a významné postaví měla už v minulosti, kdy byla v 5. století dočasně dokonce sídlem Římské říše. Největší rozkvět zažívala Ravenna během vlády císaře Valentiniana III., kdy byly postavené mnohé církevní památky, vyzdobené nádhernými mozaikami zčásti v antickém style, zčásti už v byzantském. Město je známé právě svým vzácným mozaikovým uměním, které zobrazuje především výjevy ze Starého a Nového zákona a v Evropě nemá obdobu. Jedinečná sbírka osmi raných křesťanských staveb byla zapsaná na seznam UNESCO.

Comacchio

Comacchio

Italské letovisko Comacchio leží v provincii Ferrara, kde se rozprostírá na 13 písčitých ostrůvcích v zálivu Valli di Comacchio. Splavným kanálem je potom propojené i s námořním přestavem Porto Garibaldi. Díky množství kanálů tak město připomíná Benátky. Na rozdíl od slavnějších Benátek se však v uličkách Comacchia nemusítě prodírat davy turistů. Historie městečka sahá až do 6. století, kdy bylo významným přístevem, najdete tu také spoustu krásných architektonických památek. Symbolem města je most Trepponti z roku 1634, který spojuje dohromady pět ostrovů.