Zsóry Liget Panzió ***

Zsóry Liget Panzió ***

Olajfa utca 2., Mezőkövesd
Maďarsko

+36 30 8830 157

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 4 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 1 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,8 km
Vzdálenost od lázní
100 m
Zastávka
0,6 km
Aquapark
100 m

O ubytování

Penzion Zsóry Liget *** se nachází v lázeňském městě Mezőkövesd na severu Maďarska. Zapomeňte na všechny starosti všedních dnů a vydejte se na nezapomenutelnou odpočinkovou dovolenou, během které načerpáte síly při relaxaci ve wellness a při výletech za historickými i přírodními krásami.

Město Mezőkövesd se nachází na úpatí hornaté oblasti Bükk a je známé hlavně díky oblíbeným zážitkovým lázním Zsóry Mezőkövesd, do kterých do budete mít z penzionu jen 100 m. Součástí lázeňského areálu je 22 bazénů, saunový svět a nejrůznější atrakce.

Pokud rádi odpočinek prokládáte výlety, můžete přímo v Mezőkövesdu navštívit muzeum zemědělství (4,5 km) nebo historické domy Matyó (4,8 km) s atmosférou 19. století. Skvělým výletním cílem je nedaleké město Eger (18 km), ve kterém najdete například Egerský hrad (23 km) a malebné náměstí Kis-Dobó tér (24 km) lemované historickými měšťanskými domy. Překrásný výhled na toto starobylé město budete mít z nejvýchodnějšího minaretu bývalé Osmanské říše (25 km), na který se dá po točitém schodišti vystoupat. Vyznavači relaxování mohou vyzkoušet i vyhlášené termální lázně Eger (24 km), které patří mezi nejhezčí městská koupaliště v Maďarsku. Okolí Egeru je vyhlášená vinařská oblast, a tak zde legendární víno Býčí krev ochutnáte skoro všude včetně vinných sklípků.

Ve městě Miskolc (45 km) láká k návštěvě středověký hrad Diósgyőr (46 km) a především unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca (46 km).

Milovníci přírody by si měli udělat výlet do Národního parku Hortobágy (40 km), který vás okouzlí výjimečnou rozmanitostí své fauny a flóry. Kromě solných luk, pastvin, sprašových stepí, lužních lesů a hájů ho tvoří bažiny a jezera, která skýtají dokonalé úkryty pro mnoho živočichů. Pro svou jedinečnost je oblast Hortobágy přírodní památkou UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou (16 m²). Pokoj je vybaven klimatizací, WiFi připojením, televizí a trezorem.

Za příplatek je možné ubytování v prostornějším čtyřlůžkovém pokoji (32,5 m²). Součástí je vlastní koupelna, ložnice s manželským lůžkem a obývací místnost s rozkládací pohovkou, kterou lze využít jako přistýlku až pro 2 děti. Pokoj je vybaven klimatizací, WiFi připojením, televizí a trezorem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se posilníte při lahodné servírované snídani podávané přímo v penzionu, anebo v Balneo Hotelu Zsori Thermal & Wellness **** vzdáleném asi 200 m.

Cestujete s dětmi?

Děti se mohou zabavit na velkém venkovním hřišti s různými druhy houpaček a skluzavkou.

Něco navíc

Pokud máte rádi grilovačky, využijte na zahradě penzionu zázemí pro grilování.