Recenze a hodnocení: Wellness Penzion Maxim *** (Bojnice)

4,2/5
(Celkem 364 hodnocení)Skvělé
Bojnice, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,2/5

Personál

3,9

Interiér hotelu

3,7

Lokalita hotelu

4

Strava

3,2

Služby hotelu

3,6
4/5  
(Vladimir K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 12. 2022
spokojnost .
3/5  
(Milan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2022
Prostředí pěkné, poměrně dál od města, cesta cca 10 min. zcela bez osvětlení. Teplota finské sauny minimální, personál vstřícný.
4/5  
(Zdeněk R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2022
Hotel v pěkném prostředí, vše v pořádku. Služby dobré, masáže super. Pochvala
3/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
Ubytování celkem v pořádku, na čem je potřeba zapracovat jsou večeře. Jídla byla absolutně bez chuti, ať to byla polévka nebo další chod.Snídaně na dnešní dobu chabá, ale chuťově dobrá.Obsluha by mohla být také trošku veselejší.
4/5  
(Jarmila G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2022
Prostředí hotelu bylo velmi lukrativní a krásné, všude kousek, až na ty schody..
3/5  
(Daniela J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2022
V pokoji chyběl šampon a velké osušky, pravé dveře sprch. koutu neběhaly v drážce. Televize mela špatný příjem (zvuk i obraz). Jídlo průměrné kvality (žádné ovoce, málo zeleniny). Voda ve vířivce se zdála nekvalitní (šedá pěna).
3/5  
(Miroslav Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2022
Hotel je umístěn ve svahu a pro starší klienty dost náročný terén, jelikož tam jsou samé schody. Strava průměrná, v postelích měkké matrace, v prostředku postele se propadají. Sprchové kouty pro střízlíky, malý prostor pro hygienu.
4/5  
(Světana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2022
vše v pořádku
5/5  
(Petr R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 4. 2022
Odpovídal. Vše bylo úžasné.
4/5  
(Helena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2021
Nejsme nároční klienti, pokoj byl poměrně čistý, vybavení moderní. Wellness skvělé, jen vodu ve vířivce by chtělo vyměnit. Personál posmutnělý, což byla škoda. Snídaně v pohodě. Večeře nic moc, bez chuti, případně samý pepř, polévky jsme vždy hádali, jaký je to druh. Broučky asi ,, šváby,, jsme potkali jen dva. ? Jinak Bojnice úchvatné, ZOO úžasná, kavárničky i restaurace nádhera, zámek pohádkový. Avšak se rádi vrátíme.
5/5  
(Iveta N. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2021
Prostredie penzionu Maxim je tiché, v lokalite chatovej oblasti. V Bojnicich som trávila dovolenku už 3 roky, v tomto penzione som strávila dovolenku už druhý rok. Zakúpila som si aj masáže. Chválim obidve masérky. Trošku by mohli lepšie variť, ale ináč sa nedá nič vytknúť. V Bojniciach je množstvo príležitostí, kde sa dá ísť: ZOO, čarovný zámok, rozhľadňa Čajka, nádherné kúpele. Toľko vysadených kvetín som v iných kúpeľoch nevidela ešte nikdy.
5/5  
(Anna K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2021
Všetko bolo poďla toho čo som hľadala. Odporučila by so svojim známym i rodine.
1/5  
(Anna K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2021
Izba 202 veľkosť dosť malá, najväčší problém WC zo sprchou (inventár dosť ošumelý), lamelové plastové dvere cca asi meter od postele pri zatváraní a splachnutí v noci ruší spolu ubytovaného. Na WC sa dotýkate dverí, misa sa kolíše nedobre upevnená. Zariadenie zanedbané. Matrac preležaný. Z WC zápach z kanalizácie. TV cca 12 programov zasnežené ako v začiatkoch káblových TV.Wellness? Vírivka po spustení ako v mlieku na okraji usadenina, parná sauna bez pary. Takú vírivku som ešte nevidel a bol som vo viacerých.Druhá noc v izbe 110 (apartmán) to už bolo na inej úrovni. Lepšia kvalita TV ale tak asi 80%. Matrace v posteli taktiež preležané. V izbe bola mikrovlnka, varná kanvica ktorá je v ponuke.
4/5  
(Ján K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2021
Spokojný, splnil očakávania.
1/5  
(Jarmila B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2021
Penzion a jeho okolí velice pěkné, ale to je tak vše. Byli jsme ubytování v mini pokoji, kde jsme měli postele hned u hlavních dveří z chodby, takže veškerý hluk na chodbě jsme měli z první ruky. Čistota penzionu na slabé úrovni, ale co nás nejvíce zklamalo bylo jídlo, dá se říct že se zde nevaří, ale ohřívají polotovary buď mražené nebo konzervované a k tomu přidají kuřecí maso a to jsme se po 40 min. čekaní museli ozvat, že nám nedonesli jídlo. Další zklamání proběhlo na welnes, kde jsme měli na určitou hodinu objednanou vířivku, v domnění, že tam budeme sami. Připraveni vejít do vířivky nám pokazilo zjištění, že se musíme o tak malou vířivku dělit s dalším manželským párem a po dalších 15min.přišel další manželský pár, tak jsme radši odešli. Nejsme náročný pár, ale víme, že se zde nikdy nevrátíme.
5/5  
(Jaroslav J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2021
Pobyt vcelku odpovídal popisu, služby jsem využila, obdržela jsem vše uvedené na kupónu. Služby na odpovídající úrovni, pouze stravování bylo průměrné (možná kvůli pandemickým omezením).
4/5  
(Ľubomír V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2021
Prostredie bolo pekné, strava bola slabšia ako v školskej jedálni, ubytovanie bolo zrušené, ale keďže nie sme veľmi nároční klienti tak sa to dalo v pohode zniesť. Wellness bol slabší len vírivka a 1 sauna, ale sme ani viacej od tohto penziónu neočakávali. Výletov v okolí je dosť možností (či už letné kúpalisko, ZOO, zámok, Čajka v oblakoch, alebo aj blízke okolie). Personál penziónu bol vcelku ústretový a snažil sa vybaviť čo bolo potrebné, požadované. Zhruba pobyt zodpovedal popisu, dostali sme takmer všetko čo bolo uvedené.
4/5  
(Alojz S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2020
So všetkým (strava, wellnes, personál) sme boli spokojní.Najväčším problémom pre nás (66 ročných) a zrejme aj ostatných starších hosti bolo spojenie s centrom mesta - MHD, hotelová doprava alebo iné.
4/5  
(Ladislav A. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2020
Prostredie pekne, služby ok.
3/5  
(Veronika G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2020
Penzion čistý a útulný, personál skvělý - ochotní a příjemní zaměstnanci, pouze majitel penzionu by měl přehodnotit polopenzi, kterou tento penzion nabízí. Děs, za cenu jídla bych se styděla snídaně i večere platícím hostům předložit. Snídaně formou ,,švédských stolů,, tragédie, raději koupit pobyt bez jídla. Wellness tři typy saun + jedna mini vířivka, do které jde 6 osob najednou, tudíž nemáte šanci vířivku využít, pokud nechcete sedět někomu skoro na klíně. Druhý voucher do wellness jsme nechali raději propadnout.
4/5  
(Milan Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2020
Prostredie penzionu sa nám páčilo. Dostupnosť do centra bola dobrá. Strava a služby wellnesu boli dobré. Navštívili smej rozhľadňu, boli sme v Čičmanoch aj v Rajeckej Lesnej. Výlety sa nám veľmi páčili, zámok a ZOO sme navštívili už vlani.
3/5  
(Pavol K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2020
Prostredie bolo pekne, ale problém bolo ubytovanie. Mali sme totiž izbu bez okná. Okno sme mali len na chodbu. Ale na tej chodbe boli ďalšie dve izby, takže okno sa otvoriť nedalo, pretože ľudia sedeli na chodbe. Opakovane sme boli na pobyte cez Travelking, ale s takýmto ubytovaním sme sa nestretli. Raňajky 5 dní boli stále rovnaké, žiadna zmena. Len biele pečivo. Priateľka je diabetička a biele pečivo neje. Odpoveď bola bohužiaľ.
4/5  
(Olga P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Všechno bylo OK, jen byla škoda, že na pokoji nebyla klimatizace.
4/5  
(MVDr Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2020
Vše bylo v pořádku a odpovídalo popisu.
5/5  
(Lenka Salayová S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2020
Síce na druhý pokus no tentokrát sme spokojný. Veľká, čistá izba, čistota na izbe aj v kúpeľni, vôňa. Personál penziónu na recepcii milý a ochotný. Strava vynikajúca, na raňajky veľký výber, kladne hodnotíme aj automat na nápoje.
4/5  
(Nadežda Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2020
Všetko zodpovedalo realite. So službami sme boli spokojní, akurát nefungovala vírivka. Vadili nám psy pod oknami penziónu, ktorí v noci nám znepríjemňovali spánok. Personál hotela bol OK.
4/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2020
- penzion a okolí velmi hezké, pouze příjezdová cesta tankodrom- strava dobrá, wellness jsme nevyužili, pouze masáže- personál milý, vstřícný, ochotný- v okolí se dá zajít nebo zajet na výlety (Zoo, zámek, koupaliště, vyhlídková věž).
5/5  
(Iveta N. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Spokojnosť so službami v penzióne Maxim. Je tam príjemné a tiché prostredie. Dobrí a milí ľudia, skvelé masáže. Veľa možnosti na turistiku. Blízko Zoo, zámok, Bojnice kúpele tam je teraz nádherné prostredie, všetko rozkvitnuté, všade kvety. Nádhera. Krásny výhľad z rozhľadne Čajka.
5/5  
(Iveta N. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Prostredie penziónu Maxim bolo veľmi tiché a pekne. Pobyt som si užila. Veľmi príjemný personál. Skvelý relax a množstvo zážitkov. Strava výborná. Super boli obidva masérky.
5/5  
(Zuzana P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2020
Pokojné prostredie.
4/5  
(ladislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2020
Ano, vše OK
4/5  
(Nora T. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2020
Minuly rok som bola uz v tom penzione kvoli tomu som si ho vybrala, hotel je krasny v tichom prostredi, aj sluzby boli v pohode. Mam kritiku na stravu. Minuly rok bol lepsi vyber ranajok, na vecery my gulas nechutil bola to rajcinova omacka s masom a nie gulas a dali sme si obed. Recepcna nam nevedela v ten den povedat co bude na obed a bola som velmi sklamana. Polievka bola zo vcerajcej vecere len kuchar zahustil polievku a pridal zemiaky a ryza bola rozvarena. Ten obed nemal hodnotu ani tych 5 eur. Treba vymenit kuchara, lebo minuly rok sa omnoho lepsie varilo.
4/5  
(Pavlína T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2020
Vše co bylo uvedeno na kuponu jsem obdrželi. Personál pensionu byl velmi příjemný a ochotný. Jediné co nám kazilo pobyt byli hrozně tvrdé matrace na pokoji.
4/5  
(Anna Heczková H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2020
Bylo vše ok
3/5  
(Dominika F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2020
Strava - raňajky super Večere katastrofa nedalo sa to jesť, presolené zhorené. Izba - nezodpovedala fotkám na internete malé kutice Okolie hotela pekne príroda, ale dosť v kopci. Výlety v poblizsku veľa zoo zámok kúpalisko vyhliadka veľa možnosti výletu. Neviem kde nastala chyba, foto izby nezodpovedala.
5/5  
(Eva Č. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
Strava bola na požadovanej úrovni .Personál mi vyšiel v ústrety aj pri mojej histaminovej intolerancii.
4/5  
(Milan M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Penzión veľmi pekný, na krásnom mieste. Izby v pohode, trochu menšia kúpelka s WC. Wellnes na tento typ ubytovania OK. Raňajky dobré, večere strašné, ako v závodnej jedálni. Pobyt doporučujem, ale bez večere :)
5/5  
(Jaroslav Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2020
Byli jsme i přes nepřízeň počasí spokojeni. Personál vstřícný, přátelský.
5/5  
(Gabriela C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 2. 2020
Prostředí penzionu bylo příjemné. Personál milý. Strava dobrá. Welness parádní. Příjemné prostředí v okolí, za mě nejvíc super zámek Bojnice :)Určitě by jsme se do penzionu příště vrátili.
3/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 2. 2020
Ubytování v pohodě, jídlo 1985 a měli neustále problémy s wellness. Na pokojích je slyšet vše co se děje ve vedle. Doporučuji paní masérku.Na přespáni ok, ale příště asi jinam.
5/5  
(Štefan H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 9. 12. 2019
Boli sme nadmieru spokojný ❤❤
3/5  
(petr strnad S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 11. 2019
Pension průměr, ubytování podprůměr, výlety lepší průměr, ve wellness špatná funkčnost vířivky, strava odpovídala standartu.
5/5  
(Radek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2019
Krásný zámek v Bojnicich.
5/5  
(Gabriela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 11. 2019
Perfektní!Už jsme byli potřetí a zase jsme si to krásně užili.Večerní procházky kolem zámku jsou úžasné.Samozřejmě doporučuji zoo, přestože se s našimi nedá srovnat.Pak třeba výstup na Kľak nebo Vtáčnik.
4/5  
(Eva V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2019
Vše v pořádku, moli by utřít prach i na skříni nebo ve svítidlech. Stavbu v okolí bohužel nikdo neovlivní, takže budíček každé ráno v 7h bagrem nepotěšilo.
4/5  
(Ida J. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2019
Penzión ponúkol všetko, čo bolo v ponuke uvedené. Izby boli priestranné a čisté, personál milý, strava fajn. Je mi veľmi ľúto,že rovno pri penzióne rastie stavba, ktorá je tam ako päsť na oko, žasnem, že takéto niečo dostalo povolenie na stavbu. Okrem hluku to absolútne zamedzilo akémukoľvek výhľadu z terasy penziónu a zmizol pocit, že ste v prírode. Samotnému penziónu nemôžem nič vyčítať, ale na celkový dojem z pobytu to samozrejme má dosah.
5/5  
(Mária P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2019
S pobytom sme boli veľmi spokojný, strava výborná, raňajky doporučujeme dopĺňať pre neskorších stravníkov.
4/5  
(Josef L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2019
S pobytem jsme byli spokojeni, personál výborný, strava odpovídala.My jsme už postarší důchodci takže jsme podnikali jen výlety do okolí. Počasí nám přálo a okolí je překrásné. Budeme doporučovati našim známým a rodině.
4/5  
(Štefan B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2019
Vše v poho ????
5/5  
(Ota C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2019
Do penzionu jsme se vydali i s rodiči (oba cca 80 let). Z předchozích recenzí jsem věděl, že penzion je v kopci a k pokojům vede spousta schodů (penzion je ve stráni). Ve své rezervaci jsem uvedl věk rodičů. Byli jsme mile překvapeni, že výběr pokojů byl vedením penzionu automaticky zvolen tak, aby rodiče nemuseli zdolávat schody. Sice drobnost, ale velmi milá. Pokoje jsou čisté, hezky zařízené, naprostý klid. Jídlo bylo výborné. Dokonce ani k večeři nebylo nutné kupovat žádné pití, protože z automatu v jídelně si každý mohl vybrat z několika různých druhů limonád bez omezení množství. Jídlo je domácí a velice chutné s velkými porcemi. Na výdej jídla jsme nečekali. Obsluha byla velmi rychlá. V penzionu jsme dostali všechno, co bylo uvedeno na voucheru. Atmosféra v penzionu je velmi přátelská a personál velmi úslužný. Všichni se velmi snažili, aby návštěvníci měli pobyt opravdu příjemný. I okolí penzionu je obklopeno skalkami, o které pečuje personál. Na recepci jsme dostali tipy, kam se v okolí podívat. Penzion je uzpůsoben i pro pobyt rodin s malými dětmi. V jídelně je i malý dětský koutek. Celý penzion na nás působil skvělým dojmem. Je nový a udržovaný. Ideální místo pro strávení klidné dovolené.

Právě v prodeji pro Wellness Penzion Maxim ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet