• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzion Maxim v pohádkových Bojnicích

Wellness Penzion Maxim *** se nachází v klidné části Bojnic a je obklopen krásnou zahradou a přírodou. Penzion má útulně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením (lednička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Travelkingu pozitivně hodnotí vynikající stravu a ochotný personál penzionu. Sami jsme pro vás penzion ověřili a chválíme také klidné, tiché prostředí. Doporučujeme návštěvu místního zámku i krásné ZOO, cesta k oběma těmto atrakcím trvá jen pár minut pěšky.


V penzionu je jídelna, ve které se po celou dobu pobytu servíruje polopenze. Večer si můžete zpříjemnit posezením na baru nebo u krbu.

Relax ve wellness

V hotelu si můžete dopřát také wellness. Odreagujete se na jedné z masáží, odpočinete si v sauně a v odpočívárně. Na výběr máte klasickou finskou saunu, dále také parní a infra saunu. Pokud jste ještě nevyzkoušeli naložit se do bublající vířivky, nyní budete mít možnost.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav Z.)

Byli jsme i přes nepřízeň počasí spokojeni. Personál vstřícný, přátelský.

Vynikající (Gabriela C.)

Prostředí penzionu bylo příjemné. Personál milý. Strava dobrá. Welness parádní. Příjemné prostředí v okolí, za mě nejvíc super zámek Bojnice :) Určitě by jsme se do penzionu příště vrátili.

Dobré (petr strnad S.)

Pension průměr, ubytování podprůměr, výlety lepší průměr, ve wellness špatná funkčnost vířivky, strava odpovídala standartu.