• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzion Maxim v pohádkových Bojnicích

Wellness Penzion Maxim *** se nachází v klidné části Bojnic a je obklopen krásnou zahradou a přírodou. Penzion má útulně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením (lednička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Travelkingu pozitivně hodnotí vynikající stravu a ochotný personál penzionu. Sami jsme pro vás penzion ověřili a chválíme také klidné, tiché prostředí. Doporučujeme návštěvu místního zámku i krásné ZOO, cesta k oběma těmto atrakcím trvá jen pár minut pěšky.


V penzionu je jídelna, ve které se po celou dobu pobytu servíruje polopenze. Večer si můžete zpříjemnit posezením na baru nebo u krbu.

Relax ve wellness

V hotelu si můžete dopřát také wellness. Odreagujete se na jedné z masáží, odpočinete si v sauně a v odpočívárně. Na výběr máte klasickou finskou saunu, dále také parní a infra saunu. Pokud jste ještě nevyzkoušeli naložit se do bublající vířivky, nyní budete mít možnost.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ida J.)

Penzión ponúkol všetko, čo bolo v ponuke uvedené. Izby boli priestranné a čisté, personál milý, strava fajn. Je mi veľmi ľúto,že rovno pri penzióne rastie stavba, ktorá je tam ako päsť na oko, žasnem, že takéto niečo dostalo povolenie na stavbu. Okrem hluku to absolútne zamedzilo akémukoľvek výhľadu z terasy penziónu a zmizol pocit, že ste v prírode. Samotnému penziónu nemôžem nič vyčítať, ale na celkový dojem z pobytu to samozrejme má dosah.

Vynikající (Mária P.)

S pobytom sme boli veľmi spokojný, strava výborná, raňajky doporučujeme dopĺňať pre neskorších stravníkov.

Skvělé (Josef L.)

S pobytem jsme byli spokojeni, personál výborný, strava odpovídala. My jsme už postarší důchodci takže jsme podnikali jen výlety do okolí. Počasí nám přálo a okolí je překrásné. Budeme doporučovati našim známým a rodině.