• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzion Maxim v pohádkových Bojnicích

Wellness Penzion Maxim *** se nachází v klidné části Bojnic a je obklopen krásnou zahradou a přírodou. Penzion má útulně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením (lednička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Travelkingu pozitivně hodnotí vynikající stravu a ochotný personál penzionu. Sami jsme pro vás penzion ověřili a chválíme také klidné, tiché prostředí. Doporučujeme návštěvu místního zámku i krásné ZOO, cesta k oběma těmto atrakcím trvá jen pár minut pěšky.


V penzionu je jídelna, ve které se po celou dobu pobytu servíruje polopenze. Večer si můžete zpříjemnit posezením na baru nebo u krbu.

Relax ve wellness

V hotelu si můžete dopřát také wellness. Odreagujete se na jedné z masáží, odpočinete si v sauně a v odpočívárně. Na výběr máte klasickou finskou saunu, dále také parní a infra saunu. Pokud jste ještě nevyzkoušeli naložit se do bublající vířivky, nyní budete mít možnost.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (petr strnad S.)

Pension průměr, ubytování podprůměr, výlety lepší průměr, ve wellness špatná funkčnost vířivky, strava odpovídala standartu.

Vynikající (Radek K.)

Krásný zámek v Bojnicich.

Vynikající (Gabriela S.)

Perfektní! Už jsme byli potřetí a zase jsme si to krásně užili. Večerní procházky kolem zámku jsou úžasné. Samozřejmě doporučuji zoo, přestože se s našimi nedá srovnat. Pak třeba výstup na Kľak nebo Vtáčnik.