• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzion Maxim v pohádkových Bojnicích

Wellness Penzion Maxim *** se nachází v klidné části Bojnic a je obklopen krásnou zahradou a přírodou. Penzion má útulně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením (lednička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Travelkingu pozitivně hodnotí vynikající stravu a ochotný personál penzionu. Sami jsme pro vás penzion ověřili a chválíme také klidné, tiché prostředí. Doporučujeme návštěvu místního zámku i krásné ZOO, cesta k oběma těmto atrakcím trvá jen pár minut pěšky.


V penzionu je jídelna, ve které se po celou dobu pobytu servíruje polopenze. Večer si můžete zpříjemnit posezením na baru nebo u krbu.

Relax ve wellness

V hotelu si můžete dopřát také wellness. Odreagujete se na jedné z masáží, odpočinete si v sauně a v odpočívárně. Na výběr máte klasickou finskou saunu, dále také parní a infra saunu. Pokud jste ještě nevyzkoušeli naložit se do bublající vířivky, nyní budete mít možnost.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marko O.)

Všetko bolo super, prostredie a okolie penziónu, personál úžasný, strava výborná. Wellness ako z rozprávky. Odporúčam vašim zákazníkom urobiť si pešiu túru cez les na výhliadku ČAJKA. Neskutočný zážitok.

Skvělé (Jaroslava G.)

Prostředí se nám velmi líbilo, strava výborná. Pokoje sice menší, ale dostačující.

Dobré (Regina H.)

Raňajky sa pomali dopĺňali, bolo treba čakať, pečivo suché... Na izbe strašne malá kúpeľňa spolu s wc, ktorá nemala ani poriadne dvere, len zaťahovacie, ktoré sa poriadne ani nezatvárali....