• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzion Maxim v pohádkových Bojnicích

Wellness Penzion Maxim *** se nachází v klidné části Bojnic a je obklopen krásnou zahradou a přírodou. Penzion má útulně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením (lednička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Travelkingu pozitivně hodnotí vynikající stravu a ochotný personál penzionu. Sami jsme pro vás penzion ověřili a chválíme také klidné, tiché prostředí. Doporučujeme návštěvu místního zámku i krásné ZOO, cesta k oběma těmto atrakcím trvá jen pár minut pěšky.


V penzionu je jídelna, ve které se po celou dobu pobytu servíruje polopenze. Večer si můžete zpříjemnit posezením na baru nebo u krbu.

Relax ve wellness

V hotelu si můžete dopřát také wellness. Odreagujete se na jedné z masáží, odpočinete si v sauně a v odpočívárně. Na výběr máte klasickou finskou saunu, dále také parní a infra saunu. Pokud jste ještě nevyzkoušeli naložit se do bublající vířivky, nyní budete mít možnost.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radek K.)

Krásný zámek v Bojnicich.

Vynikající (Gabriela S.)

Perfektní! Už jsme byli potřetí a zase jsme si to krásně užili. Večerní procházky kolem zámku jsou úžasné. Samozřejmě doporučuji zoo, přestože se s našimi nedá srovnat. Pak třeba výstup na Kľak nebo Vtáčnik.

Skvělé (Eva V.)

Vše v pořádku, moli by utřít prach i na skříni nebo ve svítidlech. Stavbu v okolí bohužel nikdo neovlivní, takže budíček každé ráno v 7h bagrem nepotěšilo.