Hotel Centrál ***

Hotel Centrál ***

Masarykova 300, Klatovy
Česká republika

Provozuje společnost:
CENTRAL Klatovy spol. s r. o. IČ: 48365220


376 314 571

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
37 km
Sjezdovka
15 km

O ubytování

Hotel Centrál *** se nachází v klidné lokalitě nedaleko historického centra města Klatovy. Objevte jedinečné historické památky i krásy nedotčené šumavské přírody.

Z hotelu se příjemnou procházkou snadno dostanete na náměstí Míru (800 m), které je srdcem Klatov. Zde si můžete celé město a jeho malebné okolí prohlédnout z vyhlídkové Černé věže (900 m), nebo se vydat opačným směrem a absolvovat exkurzi do klatovských katakomb pod jezuitským kostelem Neposkvrněného početí Panny Marie a svatého Ignáce, který je dominantou klatovského náměstí. Dalším zajímavým místem na náměstí je lékárna U Bílého jednorožce, jež je jednou z mála památek tohoto druhu v Evropě. Toto lékárnické muzeum podává věrný obraz práce apatykáře i prostředí lékárny z 18. století. Milovníci dějin mohou navštívit Vlastivědné muzeum dr. Hostaše (1,3 km).

K oblíbeným výletním cílům v okolí Klatov patří Westernový ranč Podolí (14 km), zámek Bezděkov (6 km), vodní hrad Švihov (10 km) a hrad Klenová (11 km) s galerií pod širým nebem. Za letním osvěžením vyrazte na koupaliště Klatovy (2 km) nebo na přírodní koupaliště Slatina (12 km). Zimní pobyt si zase můžete zpestřit lyžováním v lyžařských areálech Kocourov (10 km) nebo Nýrsko (20 km).

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v moderním dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou. K vybavení patří WiFi připojení, satelitní televize, telefon, skříň a stolek s posezením. Na pokoj je možné umístit jednu přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci ve stylu 30. let si pochutnáte na vynikajících pokrmech, ve kterých se snoubí kvalita surovin s moderními trendy zdravé výživy. Během léta je možné stolovat na příjemné zahradní terase.

Kde budete relaxovat?

Moderní hotelové wellness centrum s vnitřní i venkovní částí uspokojí všechny milovníky relaxace.

Venkovní část je propojena s malebnou zahradou a její součástí je relaxační bazén se slanou vodou, vodopádem a dětským brouzdalištěm. Dále venku najdete malé dětské hřiště, sluneční louku a relaxační oázu.

Ve vnitřní části k odpočinku vybízí vnitřní bazén se slanou vodou o teplotě 28 °C, vířivka a 2 sauny (solné a finské).

Dopřát si navíc můžete různé masáže a léčebné procedury, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Cestujete s dětmi?

V hotelu mysleli při rekonstrukci i na malé hosty, a tak je součástí wellness zóny brouzdaliště a venkovní dětské hřiště.