Recenze a hodnocení: Jóga & Wellness Resort Uko (Severní Čechy)

4,8/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Bedřichov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Oldřich N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 1. 2024
Vše co bylo prezentováno bylo i skutečně splněno. Krásný horský penzion, Dobré jídlo, milý a velice vstřícný personál. Určitě se rádi opět vrátíme.
4/5  
(Michala T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2023
V pokoji byla trochu zima. Jelikož teploty v noci se pohybovali někdy i pod 0, je brzy úplně vypnout topení. V koupelně byl problém aby uschly plavky a ručníky.
5/5  
(Kateřina Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2023
Ubytování bylo úžasné, vše čisté a voňavé. Pokoj přesně odpovídal popisu, jen byl 100m od ostatních budov. Jídlo bylo výborné a zdravé, výběr od všeho. Wellness bylo součástí ubytování a vše bylo čisté, a skoro nikdo tam nebyl. Nejvíce se nám zamlouvala relaxační místnost. Úplná slast pro duši. Krásně jsme si odpočinuli a moc děkujeme.
5/5  
(Renata S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 4. 2023
Prostředí hotelu je pro pobyt s dětmi ideální a to jak z hlediska zařízení, kde se počítá a podsedáky v jídelně, i na WC, stoličkou k umyvadlům, sběr plenek na určené místo i milí přístup k malým neposedným hostům. Opravdu idelní pro rodiče nebo prarodiče s dětmi. Mohu doporučit, Welnes i dětské hřiště a hrací koutky. Společnou kuchyńku jsme nepoužili, nebyl důvod, v pokoji jsme měli mini kuchyňský koutek, dobře vybavený včetně lednice. Příjemné překvapení.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v resortu Uko jsme si užili. Pokoj Deluxe měl pohodlnou postel, na které se nám krásně spalo. Užili jsme si výbornou polopenzi, relaxovali při józe a ve wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Veškerý personál byl vřelý a ochotný. Líbily se mi různé drobnosti jako vstup do domu bez bot, společná kuchyňka a venkovní hmyzí hotely. Z Bedřichova je to jen kousek na Ještěd, do lyžařských středisek a do Liberce.” Přečtěte si celou recenzi

Nikol Chrástová - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Lednu 2023

Právě v prodeji pro Jóga & Wellness Resort Uko

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet