Penzion U Mauritzů

Penzion U Mauritzů

Stožec 42, Stožec
Česká republika

+420 388 335 166

mauritz.stozec@mybox.cz

Check In
14:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Po domluvě za poplatek 65 Kč/den/malá plemena a 135 Kč/den/velká plemena
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 65 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Zastávka
0,8 km
Sjezdovka
1 km

O ubytování

Penzion U Mauritzů najdete v obci Stožec přímo v Národním parku Šumava, budete tedy doslova obklopeni přírodou. Na výlet se vydejte k Stožecké kapli (7 km), Plešnému jezeru (14 km), Schwarzenberskému kanálu (23 km) či na Boubín (18 km). Líbit se vám bude jistě i Lipenská přehrada (20 km) a děti zase nadchne naučná stezka s herními plány. Okolí je ideální také pro milovníky cyklisty, in-line bruslení a lyžování, k nejbližšímu ski areálu Volary dojedete autem za 9 minut.

Kde budete spát?

Ubytováni budete přímo v penzionu v jednom z 10 komfortních pokojů, anebo si užijte dobrodružství s nádechem romantiky a ubytujte se v TeePee či stanu na rozlehlém pozemku.

Každý pokoj má možnost přistýlky či dětské postýlky, a tudíž se zde ubytujete ve dvou i ve čtyřech, k dispozici je WiFi připojení a zrekonstruovanou koupelnu. Stan je vhodný pro 2 osoby, má dřevěnou podlážku a k dispozici budete mít postel s lůžkovinami a poličku. Do TeePee se pak vejde až 5 osob a k dispozici jsou matrace (na vyžádání i s lůžkovinami). Sociální zařízení, které vám bude k dispozici, je pak jen v pár kroku vzdáleném penzionu.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci se každé ráno podávají chutné snídaně formou bufetu, vychutnat si tu však můžete i oběd či večeři. Dále je tu Aljaška bar, nová cukrárna a venkovní terasa s krásným výhledem na Šumavu i možností grilování.

Cestujete s dětmi?

Nejen děti jistě nadchnou zvířátka, která se na pozemku pasou. Prohlédnout si tu můžete krásné koně, krávy, ale i prasata a slepice.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Při příjezdu nás uvítal svérázný, ale milý pan provozní, který pak u jídla bavil hosty svým osobitým humorem. Pokoj byl maličký, ale čistý a stylový. Největší paráda byla prosklená terasa, kde se podávalo jídlo a kde se dalo posedět i u pivka - je z ní totiž nádherný výhled na šumavské kopce i západ slunce. Jediné mínus byly snídaně, kde nás zklamala kvalita surovin - čekali jsme domácí stravu z farmy. Z výletů určitě doporučujeme projížďku zdejší lokálkou, túru přes Třístoličník, Trojmezí a Plechý a procházku ke Stožecké kapli. ” Přečtěte si celou recenzi

Kristýna Kodrlová - Marketingový tým
Osobně ověřeno: Června 2021