Recenze a hodnocení: Termály Malé Bielice (Malé Bielice)

4,6/5
(Celkem 418 hodnocení)Skvělé
Partizánske, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,4

Lokalita hotelu

4,1

Strava

4,4

Služby hotelu

4,4
5/5  
(Lenka Ježová J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 12. 2022
Naprostá spokojenost
5/5  
(Jan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2022
Prostředí hotelu perfekt, služby na úrovni perfekt, včetně personálu, vše tak, jak bylo popsáno v nabídce. Jediná maličká "skvrnka" schází malý stolek na balkonu, chybí lavičky v parku a malý stánek s ovocem a zeleninou, třeba před vchodem do hotelu, není to podstatné, bylo by to velké vylepšení pro služby hotelu. Jinak vše perfekt, naprostá spokojenost, rádi se vrátíme !
5/5  
(zdenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2022
Vše skvělé,všude klid a pohoda. Asi by to bylo o prázdninách s plno dětmi okolo horší.Strava i personál úžasný. Pro starší pokoje v přízemí.
4/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2022
Z pokoje jsme měli kousek na wellness i na jídlo.
5/5  
(František R. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 27. 5. 2022
Prostredie hotela nás veľmi potešilo, z ruchu mesta sme sa dostali do krásnej prírody, okolie hotela upravené, ruch v okolí žiaden a tie malé lietadlá z blízkeho letiska, na tie sme sa tešili, že nám pri pristávaní občas pilot do bazéna zamával...Všetko, čo bolo na voucheri uvedené sme dostali, izbu na prízemí sme si kvôli zdravotným problémom dohodli vopred na recepcii, ochotne nám vyšli v ústrety a pri odchode nás uistili, že aj nabudúce pri ďalšom pobyte nám tak isto vyhovejú. Strava bola výborná, naozaj bohaté raňajky a večere tak isto veľmi chutné. Z wellnessu sme kvôli mojím zdravotným problémom využívali iba bazény, ktoré nám vyhovovali a voda v nich bola výborná. Personál hotela ochotný, nemáme výhrady. Iba jednu k reštaurácii. V posledný deň pobytu sme využili možnosť kúpania sa aj po odovzdaní izby a pred odchodom domov sme sa chceli najesť. Ale čašníčka nám stroho odvetila, že už sa nevarí. Pritom ráno sme sa pýtali, že okolo 16.30 by sme sa prišli najesť, a či sa robí aj pizza, ktorá je na jedálnom lístku. Stačilo povedať, príďte napr. do 16-ej, lebo potom už sa nevarí...To je jediná výtka, ale celkovo sme boli s pobytom veľmi spokojní a určite sa do Malých Bielic ešte radi vrátime.
4/5  
(Marcela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 5. 2022
Celková spokojenost s hotelem i ubytováním,jen nás trochu zarazilo,že poměrně velký balkon u pokoje je bez křesílek a stolečku ,což je opravdu škoda,že si zde není možné posedět
5/5  
(Dagmar M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2022
Byli jsme velmi spokojeni.
5/5  
(Marie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2022
Spokojenost s pobytem i službami-přimlouvám se pro pořízení ždímačky na plavky.
5/5  
(Josef V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2022
Vše bez připomínek
4/5  
(Alfred B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 5. 2022
dobré až výborné
5/5  
(Rosalie G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 5. 2022
Malé Bielice se nám velmi líbí, byli jsme zde již popáté. Veškeré služby, ubytování, strava, personál v pořádku - spokojenost.
5/5  
(Monika P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
Termály sú super na celkový relax v zime aj v lete... Na recepcii príjemná pani ochotná všetko vysvetliť, na izbách čisto, v reštaurácii rýchla a príjemná obsluha. Raňajky bufetové - každý sa najedoll koľko vládal... večere na výber z 3 jedál. V ponuke mali čapované české pivo. V bazénoch kľud aj pri vačšom počte ľudí, vonkajší bazén s teplou vodou, kde sa dalo zaplávať. Škoda, že začiatkom mája ešte nefungoval letný bazén a tobogány - počasie tomu nedoprialo. Hneď v blízkosti inline dráha, ktorú sme tiež využili. Takže my sme boli veľmi spokojní.
5/5  
(Ludmila K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2022
S pobytem jsme byli velmi spokojeni.prostředí hotelu bylo čisté ,pokoje moderně zařízené,matrace výborné na naše záda.Výhodou hotelu je , že má pokoje v přízemí pro klienty s omezenou pohyblivosti a první patro má mírné schody,které také nemusí dělat problémy. Výhodou je ,že v jednom křídle hotelu je restaurace,takže klienti mohou přímo z pokojů jít na jídlo.Strava byla velmi chutná,pěkně servírovaná ,ale doporučovala bych, aby součastí menu byla i poloviční porce polévky . Venkovní bazény byly v provozu,voda příjemná, takže i když bylo chladno , v bazénu bylo přjemně . Výlet doporučujeme na zámek do Topolčianek - nádherný, a pokud bude otevřen hřebčín ,doporučujeme navštívit.
5/5  
(Milena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2022
Jezdíme do Malých Bielic pravidelně každý rok. Jsme spokojeni.
4/5  
(Drahomíra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 4. 2022
V Termálech Malé Bielice jsme byli již podruhé. Je to klidné místo, trochu lépe zásobovaný bufet u bazénů by byl fajn. Jezdíme ale mimo sezonu, tak možná proto.
3/5  
(Lubomír P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2022
+) prostředí hotelu, kvalita ubytování, dobrá strava-) wellness bohužel bez lehátek u bazénů, vzduchotechnika téměř nefunkční, tzn. vlhkost teplého vzduchu cca 90%, v bufetu k dispozici pouze rozmražené potraviny ohřívané v mikrovlnce, lokalita.
5/5  
(Ladislav Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2022
Vždy si to zde užijeme. Maximální spokojenost.
4/5  
(Jiří S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2022
Byl jsem spokojen.
4/5  
(anna W. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2019
Prostredie hotela je ladené ako krematórium, čierne koberce, tmavo hnedý nábytok, čierne a hnedé obkladačky, dlažba, ešte aj čašníčky boli oblečené v čiernom. Lutujem upratovačky pokiaľ upracú izbu :(, kmitali ako fredky, inak bolo všetko čistučké voňavé, obsluha milá, personál a služby OK, obedy a večere veľmi chutné, raňajky slabšie. Wellness splnil naše očakávanie, dúfajme, že hotel, ktorý hneď vedľa stavajú nebude ladený v takých morbídnych farbách.
3/5  
(Ľubica Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2019
Okolie hotelíka bolo jedno veľké stavenisko, so samotným interiérom hotelíka som bola spokojná, izby boli čisté, príjemne som sa cítila hlavne v jedálni, nebolo to len samotnou stravou, ktorá bola pestrá, chutná, raňajky bohaté, personál príjemný, ale bolo to aj samotným vybavením týchto priestorov. Vnútorné bazény (vonkajšie sú mimo prevádzky) boli preplnené hlavne domácou klientelou, i tu bol personál príjemný až na pani recepčnú pri našom odchode, ktorá sa netvárila práve najpríjemnejšie. Pokiaľ v tomto areáli nebude ukončená výstavba a nebudú otvorené vonkajšie bazény, pobyt v tomto zariadení je nezaujímavý.
5/5  
(Radek F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2019
Hotel je nový, pokoj čistý, strava výborná.
5/5  
(Liba D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2019
Tento pobyt jsme absolvovali již podruhé a velký posun dopředu. V hotelu bylo vše připravené, bylo zde čisto, během pobytu nám vyměnily ručníky, župany a úklid během pobytu bez nejmenší chybičky. Jídlo bylo chutné, jen mléko do kávy bylo studené. Ale na přání nám mléko vždy ochotně ohřáli. Wellness SUPER, obsluha perfektní.
4/5  
(Lenka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2019
Dobrý den, dobrý dojem nám kazil ne moc uklizený pokoj. Jinak wellness, jídlo i personál v pořádku.
5/5  
(Naděje S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2019
Ano, vše dle popisu.
5/5  
(Jana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 1. 2019
Všichni byli velice milí, a i když probíhá výstavba nového hotelu nijak se nás to nedotklo. Doporučuji.
5/5  
(JUDr. Július L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 1. 2019
I přes situaci přestavby hotelu a samotných lázních jsme bylo s poskytnutými službami velmi spokojení, strava výborná, personál velice slušný, ochotný. Přes krátkost pobytu nebylo možné absolvovat všechny výlety v okolí, které jsou zajímavé. Doporučujeme navštívit Bojnický zámek, hvězdárnu v Partizanskem,Trenčanský hrad atd.
5/5  
(Dana Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 1. 2019
Vše na jedničku - jen v SO + NE bylo ve wellness hodně místních lidí.
5/5  
(Karel D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 1. 2019
Byli jsme již podruhé. Koupání vynikající, strava také. Personál ochotný.
4/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 1. 2019
Ubytování pěkné, zaměstnanci příjemní. Takové menší a nepřelidněné lázně. Snídaně pestrá a všeho dostatek, večeře chutná.
5/5  
(Antonie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 1. 2019
Prostředí hotelu bylo pěkné a odpovídalo popisu. Se službami hotelu jsme byli spokojeni a také s personálem.
4/5  
(Leoš N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 1. 2019
Již jsme zde byli 6 krát, tak je jasné že je to dobré, některý pobyt lepší, některý horší. Standardně dobré jsou bazény, horší a horší jsou večeře výběr ze dvou jídel a třetí pro vegoše. Porce malé, stoly špinavé po upozornění stůl uklidí. Večeře časově nevyhovují jen od 18 do 19 hod. Velmi musím pochválit recepci. Zapomněl jsem si na pokoji plavky a recepce zařídila zaslání plavek. Toto se běžně nestává a proto ještě jednou velký dík usměvavým dámám. Již se těšíme na další pobyt. Leo.
4/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 1. 2019
Hotel, obsluha, čistota, wellness vše dobré. Jídlo průměrné, snídaně velmi slabé.
4/5  
(Zuzana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 1. 2019
Hotel je pěkný, pokoje čisté - jen jeden závěs byl rozbitý a jedno světlo v koupelně nesvítilo, takže tam bylo méně světla. Jinak skvělé je světlo u postele - dá se nastavit jak moc chcete aby svítilo a nemusíte vstávat. Strava dobrá, nebylo to nejlepší, ale tak na střední úrovni. Bazény skvělé! Jen bych ocenila držadla kam se zaháknete nohama při sezení. Jinak opravdu super odpočinek, Masáže úžasné.
5/5  
(Zdeněk K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 1. 2019
Prostředí hotelu velmi dobré, vše v pořádku. Oceňuji spojení hotelu s bazény a restaurací spojovací chodbou. Strava výborná, personál ochotný. Výlet jsme nepodnikli.
4/5  
(Pavlina D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 1. 2019
Prostředí hotelu super, akorát ty snídaně nebyli moc na výběr chyběla mi tam zelenina. Jinak dobré.
5/5  
(Luděk T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 12. 2018
Je to malý hotýlek se vstřícným personálem. Vše odpovídalo popisu a nabídce uvedené v kuponu. Výlety nehodnotím, protože jsme žádný neabsolvovali. S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, proto jsme zde byli potřetí.
5/5  
(Karel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 12. 2018
Pobyt se nám velmi líbil, milý personál, jak na recepci, tak v lázních i restauraci. Výborná masérka, všechny bazény perfektní. Jídlo chutné, bylo z čeho vybírat. Určitě jsme tam nebyli naposled všem doporučujeme.
4/5  
(Radana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 12. 2018
V hotelu jsme již byli po druhé. Poprvé jsme byli velmi spokojeni. Ubytování, čistota, strava, welnes - prostě velmi spokojení. Tentokrát jsme byli překvapeni "špatnou náladou" personálu v recepci při příjezdu, která přetrvávala i do dalších dnů. Všechno jsme dělali špatně - odložili klíč na pult na nesprávné straně a pak jsme si ho i po koupání chtěli vyzvednout a to už asi bylo hodně. Po vystřídání směn po dvou dnech, tam byly příjemné slečny. No nemáme všichni pokaždé skvělý den-dny.
4/5  
(Běla V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 12. 2018
Lázně samotné i ubytování velmi příjemné. Polopenze, konkrétně večerní menu bylo velmi skromné, jednochodové bez nápoje.
5/5  
(Františka Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2018
Prostředí hotelu pěkné, personál velmi příjemný.
5/5  
(Jiří H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 12. 2018
Opakovaně jezdíme do Termálních lázní Malé Bielice, vše je vždy perfektně připraveno, ochotný personál, dobré stravování, vše odpovídá tomu, co je na kuponu.
4/5  
(Ivana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 12. 2018
Ubytování a lázně super. Stravování by mohlo být trochu lepší a hlavně ochota a vstřícnost personálu v restauraci.
5/5  
(Oldřich Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 12. 2018
Strava vynikající. Porce dostačující. Personál hotelu i restaurace velmi ochotný. Pokoje velmi pěkné, čisté osušky se mění dvakrát za čtyřdenní pobyt.
5/5  
(Přemek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 11. 2018
Všechno bylo tak jak bylo deklarováno. Byli jsme velice spokojeni.
5/5  
(Dagmar D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 11. 2018
Jezdíme sem opakovaně a moc se nám tu líbí. Vše super. Doporučila jsem pobyt tu i své kolegyni a taktéž spokojenost.
5/5  
(Anna P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2018
Celková spokojenost s prostředím i službami :)
3/5  
(Jiřina Barteková B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 11. 2018
Prostředí moc pěkný, na recepci ochotný, byli jsme tady v březnu 2018 a moc se nám líbilo, teď jsme byli zklamaný s obsluhou v restauraci a výběrem jídla hlavně snídaně.
5/5  
(JOKL Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2018
Všem plně doporučuji. Vše jak má být jen snad ty televize /jsou za životem/.
4/5  
(Radim O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 11. 2018
Vše bylo v pořádku, jen slabá nabídka sortimentu v bufetu u bazénů.
4/5  
(Jiří T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 11. 2018
S pobytem, wellnes i stravou jsme byli spokojeni. Vše odpovídalo nabízeným službám. Personál velmi ochotný a vstřícný. Je to klidné místo s malým počtem lidí, což nám vyhovuje a taková místa hledáme. Současná rekonstrukce omezuje vstup do venkovních bazénů. Toto nám bylo kompenzováno volným vstupem do saun, což nás potěšilo. Rád bych také vyvrátil některé negativní recenze na adresu kuchyně. Snídaně byly dostačující, jídlo bylo doplňováno a kdo přišel později měl možnost výběru také, nikdo hlady nemohl strádat.A jestli toto místo doporučit? Za mne Ano.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal - Vedoucí zákaznické podpory
Osobně ověřeno: Července 2018

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet