Recenze a hodnocení: Hotel Szary Residence ***

4/5
(Celkem 3 hodnocení)Skvělé
Michałowice, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Jan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 1. 2019
Vše OK. Doporučili bychom muzeum letectví.
2/5  
(Martin P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2019
V hotelu byl menší počet hostů, takže logicky i snídaně byly méně bohaté. Pokoj pěkný a útulný, prostředí celkově příjemné.Dle voucheru jsme měli mít hodinu wellness a sauny v ceně, toto nám však bylo odmítnuto (prý k tomuto potřebujeme další speciální voucher). Snažili jsme se personálu situaci vysvětlit, že dle nás na wellness nárok máme, bohužel voucher byl v češtině a možná i díky naší nedokonalé angličtině se nám paní na recepci nepodařilo přesvědčit. Každopádně toto považujeme za velký nedostatek, přišlo nám, jak kdyby hotel nevěděl, jaké typy pobytů inzerují. Na travelkingu nebyla možnost vybrat pobyt bez wellness, všechny pobyty wellness obsahovaly. Paní na recepci nám však tvrdila, že existují i pobyty bez wellness, a že to je náš případ.
5/5  
(Barbara K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2018
Hotel bol veľmi pekný, mali sme krásny výhľad na okolie a pasúce sa kone. Personál hotelu bol milý a nápomocný, jazyková bariéra nerobila problém. Hotel ponúka aj jazdecké kurzy, ktoré boli rozumnej ceny a samotný tréning dal zabrať ale bol to výborný zážitok. Všetko sa zhodovalo s popisom na stránkach zľavoking.

Právě v prodeji pro Hotel Szary Residence ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet