• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domáci mazlíček povolen (8 €/ noc)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Jezdecký ranč Szary Rezidence leží jen 14 kilometrů od historického centra Krakova a nabízí příležitost příjemně strávit rodinnou dovolenou nebo romantický víkend. Hotel je nový, takže pokoje jsou moderní, čisté a stylově zařízené. Vybrat si můžete ze dvou typů:

Pokoj Deluxe: velká koupelna, ručníky, kosmetika, soukromá klimatizace, LED TV, křesla, pohovka, telefon, fén, chladnička, varná konvice, čaj, káva a minerálky

Pokoj Standard: koupelna se sprchovým koutem, soukromá klimatizace, LED TV, telefon, fén, varná konvice, čaj, káva a minerálky

Zvolit si můžete také způsob stravování - bohaté snídaňové bufety nebo polopenze, kde si užijete navíc i tříchodové servírované večeře.

Koně, wellness a nedaleký Krakov

Rozhodně se nemusíte bát, že byste se při pobytu nudili. Relaxovat můžete v sauně a vířivce a k dispozici je také posilovna.

To nejlepší nakonec - Jezdecké centrum Szary Rezidence patří mezi největší a nejmodernější zařízení svého druhu v oblasti jižního a východního Polska. Středisko propaguje jezdectví jako ideální trávení volného času, proto zde najdete širokou nabídku jezdeckých kurzů pro začátečníky i pokročilé.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan K.)

Vše OK. Doporučili bychom muzeum letectví.

Standard (Martin P.)

V hotelu byl menší počet hostů, takže logicky i snídaně byly méně bohaté. Pokoj pěkný a útulný, prostředí celkově příjemné. Dle voucheru jsme měli mít hodinu wellness a sauny v ceně, toto nám však bylo odmítnuto (prý k tomuto potřebujeme další speciální voucher). Snažili jsme se personálu situaci vysvětlit, že dle nás na wellness nárok máme, bohužel voucher byl v češtině a možná i díky naší nedokonalé angličtině se nám paní na recepci nepodařilo přesvědčit. Každopádně toto považujeme za velký nedostatek, přišlo nám, jak kdyby hotel nevěděl, jaké typy pobytů inzerují. Na travelkingu nebyla možnost vybrat pobyt bez wellness, všechny pobyty wellness obsahovaly. Paní na recepci nám však tvrdila, že existují i pobyty bez wellness, a že to je náš případ.

Vynikající (Barbara K.)

Hotel bol veľmi pekný, mali sme krásny výhľad na okolie a pasúce sa kone. Personál hotelu bol milý a nápomocný, jazyková bariéra nerobila problém. Hotel ponúka aj jazdecké kurzy, ktoré boli rozumnej ceny a samotný tréning dal zabrať ale bol to výborný zážitok. Všetko sa zhodovalo s popisom na stránkach zľavoking.