• Check in od 14:00 do 19:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Krásné apartmány v lázeňském Egerszalóku

V atraktivní lokalitě, přímo v centru lázeňského Egerszalóku, najdete moderní apartmány Sweet Life. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, připojení k internetu, kuchyň, jídelní kout, ledničku a antialergenní ložní prádlo. Všechny jsou prostorné, pěkně zařízené, sladěné do tónů hnědé a béžové barvy.

Užijte si parádní odpočinek ve wellness centru dle vašeho gusta. Využít můžete vířivku, infra a finskou saunu, parní kabinu a relaxační místnost. Pro děti je připraveno skvělé hřiště.


Zákazníci Travelkingu si nemohou pobyt zde vynachválit, vyzdvihují zvláště milý a ochotný personál.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václav ?.)

Doporučuji, vše bylo jak mělo, kromě lahve vína. Komunikace v recepci je možná jen anglicky. Snídaně skvělé. APP tiché, dobře zařízené.

Vynikající (Václav ?.)

S pobytem v apartmanu Sweet Life jsme byli spokojeni. Pokoje jsou vkusně zařízené, kuchyňka dobře vybavená. Snídaně jsou skvělé, forma bufet. Vířivku ani saunu jsme nevyužili. Wifi bylo funkční. Jen lahev vína jsme bohužel nedostali.

Vynikající (Irena M.)

Krásný, čistý hotel. Příjemný personál. Lze se domluvit v angličtině. Při příjezdu jsme obdrželi láhev vína a kupony na vstup do lázní Nostalgia. Kousek od lázní přírodní solný kopec. Jakuzza v hotelovém wellness k dispozici kdykoliv od 10.00 do 20.00 hod. Sauny zapnuty na požádání na recepci. Snídaně dostačující, na oběd jsme byli v blízké restauraci Piroska, ceny přijatelné, porce velké. Celkově moc krásný pobyt. Jen příjezdové cesty do Egerszaloku trochu v horším stavu, ale na to jsme od nás zvyklí.:-)