Recenze a hodnocení: Statek Novosedly (Šumava)

3,8/5
(Celkem 5 hodnocení)Dobré
Novosedly (Kájov), Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,8/5

Personál

4,4

Interiér hotelu

3,4

Lokalita hotelu

4,2

Strava

4,4

Služby hotelu

3,6
2/5  
(jiří Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2022
Venkovní prostředí statku je pěkné, foto odpovídá realitě. Bohužel u vnitřních prostor se projevuje staré zrenovované obydlí, bohužel neudržované. V našem případě byla na pokoji cítit zatuchlina a plíseň, dveře na terasu nešly pořádně zavřít, pokoje byly vybaveny peřinami, které pouštěly peří a protože ani povlečení nebylo super (chybělo zapínání), bylo v pokoji po týdnu pobytu peří všude. Nic dobrého pro alergiky. Penzion nebyl plně obsazen a tak pokud jsme chtěli teplou vodu, museli jsme odpustit tekoucí studenou než jsme se dočkali trochu teplé. Naštěstí nám vyšlo počasí a okolí je velmi bohaté na výlety, takže jsme zde pouze přespávali a přes den byli pryč. Využívali jsme služby statku počátkem září a měli jsme pocit, že dojíždíme zásoby z léta. Každý den něco došlo z nabídky. Pobyt zde bych přátelům za současného stavu a požadované ceny nedoporučil.
4/5  
(Ivana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2022
Tip: rozhledna Dobrá voda
3/5  
(Alena Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Ubytování odpovídalo starému statku. Strava byla výborná, prostředí příjemné, upravené. Zařízení pokoje nebylo moc praktické na 4 postele 1 skríň. Sociální část (WC a koupelna) pamatovala šedesátá léta minulého století, málo poliček a odkládacích ploch, háčků na ručníky, v koupelně chyběla zásuvka např. pro holící strojek nebo fén. Zrcadlo bylo příliš vysoko.
5/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2022
Dá se říct rodinné prostředí, výborné domácí jídlo, velmi milý personál. Lokalita dobrá, blízko do Č. Krumlova a Lipno a Šumava také na dosah.
5/5  
(Zdeňka Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2022
Vše bylo na jedničku. Pobyt odpovídal popisu. Rodinné prostředí. Personál se k nám choval velice dobře, nic nám nechybělo. Strava byla domácí a personál byl po celý náš pobyt k dispozicí.

Právě v prodeji pro Statek Novosedly

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet