Relax Pension Schönwald ***

Relax Pension Schönwald ***

Podlesí 24, Budišov nad Budišovkou
Česká republika

+420 602 554 356

info@relaxpension.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,5 km
Vzdálenost od jezera
11 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Relax Pension Schönwald *** objevíte v budově bývalého statku z roku 1776 v Podlesí v Oderských vrších. Rodinný penzion na úpatí Nízkého Jeseníku nedaleko vodních nádrží Kružberk a Slezská Harta ještě voní novotou, vznikl v roce 2017.

O nezaměnitelnou rurální atmosféru plnou energie, klidu a pohody zároveň ale nepřišel. Přijeďte si odpočinout do míst, kde se sympaticky zastavil čas.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 9 světlých útulných pokojů či apartmánů v selském stylu s pohodlnými lůžky a taburety nebo psacím stolem a křeslem. K dispozici vám bude vlastní prostorná koupelna s ručníky, kosmetikou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu si můžete dopřát i vynikající snídaně, obědy i večeře tak, jak si je ještě pamatujete od svých babiček. Nejlepší reklamou restaurace je vůně, která se z ní line a donutí sesednout z kola nejednoho projíždějícího cyklistu.

Kde budete relaxovat?

Součástí Relax Pensionu Schönwald je wellness s finskou a parní saunou, ochlazovacím bazénem, Kneippovými lázněmi a relaxační místností. Po předchozí domluvě si můžete dopřát také nově nabízené masáže.