Recenze a hodnocení: Rekreační středisko Královec (Bílé Karpaty)

4/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Královec, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2023
Středisko jako dřívější "pionýrský tábor". Špatně uklizené zatuchlé pokoje, koberce plné prachu, křesla a židle, že jsme si báli sednout, úzké postele, těžká vatelínová přikrývka z dávné minulosti. Večeře byly chutné, i když se paní divila, že se máme dvouchodové večeře, po kontrole voucheru nabídla polévku po hlavním chodu. Vyřešil majitel, když nám nabídl přípitek. S námi byla pouze jedna dvojice, ubytovaná o den dříve. Ptali jsme se, jak vypadají snídaně, s úsměvem nám řekli, že nevědí, večer na ně zaklepala uklízečka, dala jim tašku s pečivem a dalším.. a řekla, že tam ráno nikdo nebude a mají si snídani udělat sami. Na snídani jsme byly tedy dvě dvojice, žádný dotaz, co chceme, přinesli každé dvojici pečivo, 4 nožky párků, v jedné misce míchaná vajíčka, máslo, marmeládu a trochu zeleniny. Poprosila jsem o plátek šunky a sýru, dostala jsem kousek eidamu. Čaj byl dobrý, káva výborná. Druhá snídaně byl obložený talíř - šunka, sýr, vejce, zelenina. Na voucheru  byl pobyt v sauně, domluvili jsme se, že můžu po večeři.  Samotná sauna je velmi hezká, ale .. nic na odložení oblečení, sprcha, která netekla a malá teplota. Chvíli jsem v sauně seděla, ale pak jsem si řekla, že když se nemůžu ani vysprchovat, nebudu tam sedět a čekat, až bude vyhřátá. Vrátila jsem tedy klíče a saunu nevyužila. Paní si neodpustila poznámku, co bych za ty peníze chtěla. Dětské hřiště zapáskované, u restaurace nepořádek, kontejnery s odpadky smrdí. Tohle se nám v Královci nelíbilo. Příroda nádherná, ale Královec již nikdy.
5/5  
(František J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2023
Krásné okoli, ochotný vstřícný personál, ubytování v pohodě, velmi jsme si to s pejskem užili, strava výborná určitě se vrátíme
5/5  
(František S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 6. 2023
Umístění ve velice pěkném horském prostředí
5/5  
(Dávid J. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 21. 3. 2023
Útulné retro bungalovy zasadené do krásneho lesného prostredia. Chutné a výdatné domáce jedlo. Veľmi príjemná obsluha. Neobjavený klenot, turistov málo zato prostredie skvelé. Odporúčame :)

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet