Břeclavská 630, Valtice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
81 m

O ubytování

Penzion Siesta se nachází na klidném místě na okraji Valtic na jižní Moravě a může se chlubit naprosto skvělou polohou. Do centra města se projdete jen cca 1 km a k Valtickému zámku jakbysmet. V okolí vás dále potěší Kolonáda na Reistně (3,5 km) či památky jako Minaret (10,5 km) nebo Janův hrad (13 km). Brno je vzdálené 30 minut jízdy a na nejbližší golfové hřiště v rakouském městě Poysdorf se projedete pouze 8 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z prostorných, klimatizovaných pokojů se satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, posezením a kompletně vybavenou vlastní koupelnou se sprchou, WC a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Penzion nemá vlastní restauraci, kde byste se naobědvali či navečeřeli, každé ráno se zde však podává bohatá snídaně formou bufetu. Součástí Penzionu Siesta je také vinný sklípek.

Kde budete relaxovat?

V létě je hostům k dispozici sezónní bazén.

Cestujete s dětmi?

Dětem je před penzionem k dispozici dětské hřiště.

Něco navíc

Můžete si zde zapůjčit jízdní kola, zahrát si šipky nebo stolní tenis. Personál vám zajistí průvodcovské služby po památkách Lednicko-valtického areálu pěšky či na kole, cyklovýlety spojené s ochutnávkou vín či další gastro akce.