Penzion Sen

Penzion Sen

Ostružná, 135, Ostružná
Česká republika

Provozuje společnost:
Martin Parma IČ: 07303980


601145133

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Aquapark
24 km
Sjezdovka
1,5 km
Běžkování
1,5 km

O ubytování

Penzion Sen rozhodně dostává svému názvu, zajistí vám totiž opravdu snovou dovolenou. Hledáte-li penzion s rodinnou atmosférou, pak jste tu správně. Moderní novostavba stojící v malebné obci Ostružná na Jesenicku vás uchvátí na první pohled. Ubytováni budete uprostřed netknuté přírody Jeseníků, nedaleko významných turistických lákadel. Spoustu zábavy tu na vás čeká jak v letním, tak zimním období. V létě se můžete věnovat cykloturistice nebo pěším výletům v horách, naplánujte si túru třeba na Keprník (9,8 km) nebo Šerák (8,6 km). Vyrazit můžete také do turistického Vrbna pod Pradědem (40,1 km), do malebné vesničky Karlova Studánka (37,2 km) nebo na Dolní Moravu (32,6 km), kde se projdete po nejdelším visutém mostě na světě. V zimě je poloha penzionu Sen ještě atraktivnější, nachází se totiž v těsné blízkosti vyhlášeného skiareálu Ramzová (1,5 km) a lyžařského centra Petříkov (2,3 km). V okolí objevíte také spoustu kvalitních běžkařských tratí s nádhernými výhledy na Jeseníky nebo Kralický Sněžník.

Kde budete spát?

Hlavu složíte v jednom z osmi moderních pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny šatní skříní, televizí a lednicí. Součástí ubytování je také vlastní, plně vybavená kuchyně. O vaše soukromí bude postaráno, každý z pokojů má totiž vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Využívat můžete také společné dřevěné terasy s výhledem a příjemným posezením. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení ve všech prostorách penzionu.

Na čem si pochutnáte?

Těšit se můžete na bohatou snídani podávanou formou bufetu, ze kterého si vyberou i náročnější strávníci. Na místě si můžete také objednat výtečnou večeři se třemi chody.

Kde budete relaxovat?

Penzion Sen myslí i na nejmenší, kteří si spoustu zábavy užijí v dětském koutku.

Tipy na výlet

Jeseníky
Jeseníky
Národní přírodní rezervace Šerák - Keprník
Národní přírodní rezervace Šerák - Keprník
Rozhledna Zlatý Chlum
Rozhledna Zlatý Chlum