• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion s českým personálem v alpské přírodě

Vydejte se na dovolenou do penzionu Savisalo ***, který najdete v oblíbené turistické lokalitě v Ramsau am Dachstein v rakouských Alpách, a který je jedním z mála penzionů v zahraničí, ve kterém se nemusíte bát jazykové bariéry - obslouží vás totiž český personál.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s televizí s českými programy a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). V každém pokoji se nachází minibar. V restauraci se pro změnu můžete těšit na domácí kuchyni a pravé plzeňské pivo. Pokud přijedete s dětmi, uvítáte nový dětský koutek.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Edita N.)

Dostali sme všetko, čo bolo v kupóne uvedené, personál veľmi milí a ústretoví, odporúčam navštíviť čo najviac turistických chodníkov- Alpy sú krásne a treba na to dostatok času t,j, oplatí sa dlhší pobyt.

Vynikající (Michal S.)

Penzion je umístěn v krásném klidném prostředí mimo hlavní silnici, pokoje jsou zařízeny moderně, měli jsme pokoj s balkonem a výhledem na hory. Výběr jídel ke snídani byl bohatý, hlady jsme rozhodně netrpěli :) . Personál je ochotný a zodpověděl nám veškeré naše dotazy.

Skvělé (Šárka L.)

Krásné prostředí, milý personál.