Jánska Dolina 2070/280, Liptovský Ján
Slovenská republika

+421 905 983 716

recepcia@penzionlimba.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,1 km
Zastávka
1,1 km
Aquapark
15,3 km
Sjezdovka
10 m

O ubytování

Penzion Limba *** je útulné ubytování v srdci Nízkých Tater, přímo v Jánské Dolině. Krásnou dovolenou zde strávíte s rodinou i s přáteli. V okolí je spousta turistických tras vedoucích k dominantám Národního parku Nízké Tatry: vrcholy Ďumbier (17 km) a Chopok (19 km), Demänovský kras (16 km) či Vrbické pleso (19 km). Překrásné panoramatické výhledy si užijte z blízké vyhlídky nad Liptovským Jánem (4 km) a z vrcholu Poludnica (5 km). Nedaleko hotelu najdete termální koupaliště (2 km), případně se můžete vydat do aquaparku Tatralandia (16 km). Nízké Tatry nabízí ideální podmínky pro zimní sporty. Leží zde největší lyžařské středisko na Slovensku Jasná Chopok (25 km) či ski areály Žiarce (12 km) a Opalisko (11 km). Oblíbenými turistickými cíli jsou bobová dráha Pavčina Lehota (18 km) a Liptovský Hrádok (8 km).

Kde budete spát?

Penzion nabízí ubytování v komfortních dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích vybavených LCD TV, WiFi připojením a koupelnou se sprchovým koutem. Část pokojů má navíc i balkóny s výhledem na okolní přírodu Nízkých Tater.

Na čem si pochutnáte?

Ke společným prostorům patří recepce, restaurace a bar. V restauraci se podávají snídaně, obědy i večeře. Vaří se domácí kuchyně, takže si během vašem pobytu pořádně smlsnete.