Recenze a hodnocení: Panorama Hotel Turracher Höhe **** (Alpy)

4,8/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Ebene Reichenau, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Zuzana Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2023
Všetko bolo super.
5/5  
(Petr Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2023
Vše odpovídalo nabídce. Výborná kuchyně.
5/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2023
Vse naprosto skvele a nadherne!
4/5  
(Jaroslav F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2023
Moje představa o 4* hotelu je jiná, malý pokoj, maličký balon, od sousedního oddělen cca metr vysokou přepážkou tak, že při pohledu ven bylo vidět do sousedního pokoje a naopak. Pokoj je bez klimatizace. Uváděný výhled na hory spočíval ve výhledu na stráň, hory bych srovnal jako velké Krkonoše. Nedaleko hotelu cca 10 minut volné chůze po silnici je lanovka, lze si vybrat mezi kabinkovou a sedačkovou, jízdenka je obousměrná a lze na zpáteční cestu buď lanovkou nebo sjet na dvoumístném bobu, bobová dráha je dlouhá metrů. Hotel je dobře vybaven bazénem, vířivkou, fit centrem, dětskou hernou, saunami a za příplatek jsou masáže. Na hotelu je povolen domácí mazlíček, ale nevím za jakých podmínek. Parkování je přímo u hotelu, kde je otevřené parkoviště nebo pod hotelem, kde je zastřešené parkoviště, obě za příplatek 10 Euro/den. Personál velmi milý, usměvavý a ochotný. Strava, snídaně bufet, běžný výběr, uzeniny, sýry, vajíčka, různé druhy pečiva, káva, čaj, džusy. Večeře servírovaná, výběr ze tří menu maso, ryba, vegetariánské a dětské menu, první a druhé menu maso nebo ryba různě upravené, pro mě dost netradičně, ryba s rýží a křenem, různé masové závitky s kečupem a chřestem, takže večeře byla překvapení. Při výběru jsem měl menší jazykovou barieru. Pobyt je zřejmě pro osoby se zájmem o horskou turistiku, ne ferraty. Celkově pobyt hodnotí známkou 3.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet