Chalet Bellevue Alm

Chalet Bellevue Alm

Bellevue Alm Weg 6, Bad Gastein
Rakousko

+43 (0) 64 34 / 38 81

bellevuealm@mondihotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 11 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od jezera
10,8 km
Zastávka
2 km
Sjezdovka
30 m

O ubytování

Chalet Bellevue Alm je jedno z nejlepších míst na dovolenou ve Vysokých Taurách. Penzion stojí přímo v rakouském lázeňském městečku Bad Gastein v nadmořské výšce 1 300 m n. m., odkud se vám bude naskýtat úchvatný panoramatický výhled na město a okolní hory. Hned vedle penzionu se nachází lanovka Bellevue Alm, která vás vyveze za krásnými výhledy. Kromě procházek, túr či cyklotúr po okolních kopcích v létě určitě nesmíte vynechat návštěvu skalních lázní. V zimě kromě lyžovaček v okolních skiareálech nevynechte přibližně 2,5 km dlouhý tobogán hned vedle MONDI Bellevue Alm Gastein a MONDI Schiefe Alm Gastein, ať už cestujete s dětmi, nebo bez.

Kde budete spát?

Pokoje jsou vybavené krásným dřevěným nábytkem, satelitní TV s plochou obrazovkou, posezením a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají také balkón s výhledem na hory.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně a večeře se servírují ve stylové restauraci s rustikální výzdobou, otevřeným ohništěm a prostornou terasou s výhledem na hory. Alpská atmosféra vás tu bude provázet na každém kroku.