Hotel Jurkovičův dům ****

Hotel Jurkovičův dům ****

Lázeňské náměstí 109, Luhačovice
Česká republika

+420577682700

suchackova@lazneluhacovice.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,7 km

O ubytování

Hotel Jurkovičův dům *** je unikátní architektonický skvost, národní kulturní památka a nejznámější dominanta přímo v srdci Luhačovic – u lázeňské kolonády. K dalším luhačovickým krásám to budete mít díky úžasné poloze opravdu na dosah ruky – k prameni Vincentka dojdete za 2 minuty, k Bruselské fontáně za 3 minuty, do lázeňského parku Vodník pak za 5 minut... a to vše v obklopení útulných kavárniček a udržovaného, lázeňského prostředí. Určitě nevynechte ani další lákadla jako je Hudební pavilon, přehrada Luhačovice, jezírko lásky nebo třeba Muzeum Luhačovického Zálesí.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji Superior, a to buď v jednolůžkovém či dvoulůžkovém. Mezi vybavení pokoje patří televize, WiFi připojení, telefon, minibar, trezor, nechybí ani posezení a psací stůl. Samozřejmostí je vlastní koupelna s vanou či sprchou, fénem a županem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podává domácí i mezinárodní kuchyně, včetně speciálního dietní menu pro osoby, které jej ze zdravotních důvodů vyžadují. Těšte se na snídaně a večeře formou bufetu, v případě obědů pak na výběr z 5 jídel a salátový bufet. V poledne se pak podává občerstvení v podobě malé svačinky. Kromě restaurace zde naleznete také lobby bar a terasu.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém relaxačním a léčebném centru najdete vyhřívaný bazén (28–29 °C) s protiproudem a tryskami, vířivku a také saunu. Samozřejmostí je také nabídka léčebných procedur zahrnující přírodní uhličité koupele, masáže, zábaly, inhalace a mnohé další. V objektu je k dispozici také lékař.