Hotel Jurkovičův dům ****

Hotel Jurkovičův dům ****

Lázeňské náměstí 109, Luhačovice
Česká republika

Provozuje společnost:
Lázně Luhačovice, a.s. IČ: 46347828


+420577682700

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,7 km

O ubytování

Hotel Jurkovičův dům *** je unikátní architektonický skvost, národní kulturní památka a nejznámější dominanta přímo v srdci Luhačovic – u lázeňské kolonády. Další luhačovické krásy budete mít díky úžasné poloze opravdu na dosah ruky – k prameni Vincentka dojdete za 2 minuty, k Bruselské fontáně za 3 minuty, do lázeňského parku Vodník pak za 5 minut... a to vše v obklopení útulných kavárniček a udržovaného, lázeňského prostředí. Určitě nevynechte ani další lákadla jako je Hudební pavilon (600 m), jezírko lásky (3,2 km) nebo třeba Muzeum Luhačovického Zálesí (800 m).

Za trochu aktivnějším vyžitím pak vyrazte na Luhačovickou přehradu (3,5 km) nebo vemte kolo, brusle či pohorky a vydejte se prozkoumat přírodu v okolí ubytování. Chráněná krajinná oblast Bílé Karpaty je lokalitou jako stvořenou pro rodinné výlety i romantické procházky ve dvou. Navštivte přírodní rezervaci Čertoryje (48,1 km), zámek Nový Světlov (16,3 km) nebo si naplánujte cestu ke zřícenině hradu Zuvačov (24,4 km). V zimě si klidně přibalte běžky, projížďky bílou stopou v oblastech Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí jsou opravdu dechberoucí. O své nepřijdou ani lyžaři, kteří si mnoho sportovní zábavy užijí v ski areálech Mikulčin vrch (26,2 km) nebo Tesák (46,8 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji Superior, a to buď v jednolůžkovém či dvoulůžkovém. Mezi vybavení pokoje patří televize, WiFi připojení, telefon, minibar, trezor, nechybí ani posezení a psací stůl. Samozřejmostí je vlastní koupelna s vanou či sprchou, fénem a županem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podává domácí i mezinárodní kuchyně, včetně speciálního dietní menu pro osoby, které jej ze zdravotních důvodů vyžadují. Kromě restaurace zde naleznete také lobby bar a terasu.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém relaxačním a léčebném centru najdete vyhřívaný bazén (28–29 °C) s protiproudem a tryskami, vířivku a také saunu. Samozřejmostí je také nabídka léčebných procedur zahrnující přírodní uhličité koupele, masáže, zábaly, inhalace a mnohé další. V objektu je k dispozici také lékař.

Tipy na výlet