Recenze a hodnocení: Hotel Kilián *** (Lipno)

4,3/5
(Celkem 58 hodnocení)Skvělé
Loučovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,2

Lokalita hotelu

4,3

Strava

4,4

Služby hotelu

3,9
5/5  
(Jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 1. 2024
VŠE OK
5/5  
(Mirena C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 5. 2023
prostředí krásné,ano,obdrželi vše,strava vyborná,personál úžasný,vstřícný,ochotný
5/5  
(Marie Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 5. 2023
Několik málo dní před odjezdem jsme byli informováni, že hotel Kilián neakceptuje naši objednávku, a proto Travelking nabídl jiné ubytování v hotelu Leyla v Frymburku, a tak se hodnocení týká tohoto hotelu. Nakonec jsme byli za tuto výměnu rádi. Především okolí hotelu Leyla je nesrovnatelně příjemnější než okolí hotelu Kilián. Samotný hotel Leyla působil, jako by se probouzel po období klidu, ale během 1 -2 dnů bylo vše v naprostém pořádku. Personál milý, ochotný, zvláště paní majitelka přátelská a vstřícná. Určitě bychom se tam rádi někdy vrátili, třeba v jiném ročním období.
4/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2022
Prostředí hotelu pěkné, pokoje nově rekonstruované, pokoj Standard by mohl být malinko větší a alespoň jedno pohodlné křeslo na sezení. Strava byla dobrá, personál příjemný.
4/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2022
Prostredi a okoli je zastarale,znicene.Domovnik ci spravce by prisel vhod.
5/5  
(Ladislav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2022
Hotel se nachází v pěkné lokalitě blízko toku Vltavy. Strava výborná, personál ochotný.parkování zdarma u hotelu, Wifi fungovalo bez problémů.
3/5  
(Martin V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2022
Nejsme nároční, sjezdili jsme už poměrně dost hotelů a penzionů ale tady byly snídaně nejslabší - tvrdé, staré pečivo, výběr opravdu skromný, zelenina - pouze okurka.... Večeře chutné. Cizokrajný personál rozuměl jen čemu chtěl. Pokoj OK, vcelku čisto. Restauraci jsem nepochopil - k večeři jsme si dali pivo atd. ale po 20:00 h se slečna vypařila a my seděli nasucho :(, takže večerní posezení prostě nebylo možné - leda s nápoji koupenými v blízké vietnamské prodejně. Je to takový " hotel duchů" , nikdo nikde, na recepci nikdo, v restauraci nikdo... Venkovní posezení - nebylo. Kolárna - garáž plná všeho možného zabezpečená jedním mini visacím zámkem :). Když to shrnu tak to bylo vcelku dobré přespání s bídnou snídaní a dobrou večeří. Bohužel nic víc. Hotel nedoporučuji.
3/5  
(Barbora D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2022
Cena odpovídá kvalitě. Vynikající kuchyně, personál milý. Recepční velmi vstřícná a ochotná. Negativní hodnocení za prach na pokojích (úklid trochu zkomírá) a teplotu vody v koupelně.
4/5  
(Jana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2022
Hotel není sice nejnovější, ale pro nás bylo vše v pohode
2/5  
(Ludmila K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2022
Po příjezdu jsme dostali klíč od paní, mluvila jen Rusky neuměla ani slovo česky, kola jsme měli přes noc na autě, nikdo nebyl schopny nám říct, kam je uschovat, jediná slečna v restauraci byla milá a ochotná.
4/5  
(Simona M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Nedoporučuji, hotel mohl být ve své době nádherným místem pro taneční večery a zábavové centrum, ale dnes je to docela fajn ubytování, které drží holandský majitel s ukrajinskou pracovnicí, která moc nerozumí, ani nemluví, mýdlo není na některých pokojích,toaletní papír tak na dva dny. Nemluvě o plesnivém sprcháči, neodtékající vaně.
4/5  
(Helena F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
Hotel odpovídal, strava byla vynikající, ersonál usměvavý. Doporučení neznalým prostředí navštívit Infocentrum ve Vyšším Brodě.
5/5  
(Lenka U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2022
Příjemné prostředí,klidné místo,výlety v blízkosti.Strava ze dvou chodů vynikající.
2/5  
(Bohumil S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
Prostředí hotelu pěkné. Hotel starší, zachovalý, bohužel začíná chátrat. Snídaně (švédský stůl) po celý týden prakticky stejné, nedoplňovalo se nic. Na pokoji prach, bylo by dobré zlepšit kvalitu úklidu.
1/5  
(Marta L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2022
Hotel Kilian se zastavil v čase a k tomu také odpovídaly jeho služby. Po celý týden byly stejné snídaně, kde hlavně scházelo čerstvé pečivo. Na rozdíl od snídaní, večeře byly skvělé. Ručníky jedny po celý pobyt. Koš nevynesený ani jeden den, úklid koupelny a toalety to samé. Bar v provozu max. do 21.00hod. oproti 23.00hod. deklarováno v nabídce. Wifi nejde v celém hotelu, odvoláváno se personálem na silné zdi. Pozastavuji se nad tím, že pracovník Travelkingu.cz může doporučit tento pobyt. Nechápu v které době tam byl, jelikož podle něj majitel doporučuje výlety a aktivity v okolí, přestože po celý týden nebyl nikdo na recepci. V žádném případě bych tento pobyt nikomu nedoporučila.
3/5  
(Miloš B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2022
Celkově docela dobré.
4/5  
(Roman Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2022
Poskytnuté služby byly dle objednání, personál vstřícný.
5/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2022
Pobyt v hotelu Kilián se nám moc líbil.Pokoje byli prostorné,hlavně mě potěšili obrázky na stěnách od skupiny Qeen,protože tuto skupinu mám ráda.Ještě bych se zmínila že v posteli se dobře spalo,protože to jejich ložní prádlo krásně vonělo.
2/5  
(Lenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Co můžu hodnotit kladně byl klid v hotelu. Byli jsme strašně zklamaní , že prezentace hotelu neodpovídala realitě. O provoz celého hotelu se starala jedna paní a kuchař. Paní rozuměla špatně česky a domluva byla někdy složitější. Restaurace byla otevřena pouze na vydávání snídaní a večer od 18.00 na večeři. Mezitím měl člověk smůlu, chtěli jsme si večer s dětmi zahrát fotbálek nebo šipky vše bylo vypnuté. Snídaně byly sice inzerované od 8 - 10 , ale když jsme si přispali a přišli po 9.00 hodině spousta jídla už nebyla. Nic už se nedoplňovalo, o mléko do kávy jsem si musela říct a úkol byl najít paní, aby mi ho vůbec dala. Shrnutí, do hotelu opravdu jen vyspat a někam na výlet , naštěstí v okolí je možností víc než dost. Už se sem vracet nebudeme.
4/5  
(Petr M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2022
Jediný problém byl v ubytování, malý pokoj, skromně zařízený.
4/5  
(Vratislav L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2022
Průměrné služby, restaurace otevřená pouze pro hotelové hosty a až od 18 h.
5/5  
(Alena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2022
Hotel nás mile překvapil, pokoj nově renovován, v pokoji byla televize i ledničku . Zvláště večeře byly vynikající, množství velké, personál milý (nejsou Češi, ale již dobře česky mluví) , ochotný, jídelna vybavena zajímavě (hudební nástroje, džezová hudba...) a jinak prosředí velmi pěkné. Cena pobytu nečekaně nízká atd. prostě jen chválíme. Byli jsme dva dospělí a jezevčík, ze kterého jsme neplatili.
4/5  
(Daniela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2022
Hotel v klidné lokalitě, má už své odžito, ale majitel i personál vše na 100% vynahrazují, strava vynikající.
5/5  
(Antonín S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2022
Spokojeni, personál ochotný, strava chutná.
5/5  
(Zuzana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 5. 2022
Interiér hotelu se nám líbil,zvl.restaurace s plno hudebními nástroji. Majitel hotelu je muzikant,velice milý. I ostatní personál byl usměvavý,vstřícný, Na pokoji bylo čisto. Teplé večeře byly chutné,hezky servírované,jídlo v dostatečném množství. Nebyl problém si přidat. Snídaně rautové,jak bylo slíbeno.S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Lokalita hotelu je dobrá, plno možností k výletům po okolí.
5/5  
(Jiřina S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 5. 2022
Hezké, příjemné prostředí
5/5  
(Sylva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2022
Vše bylo v naprostém pořádku. Mohu všem jen doporučit.
5/5  
(Johana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2022
Moc se nám pobyt líbil,paní provozní nás dokonce vzala mezi místní na pálení čarodějnic, jinak jsme byli zcela mimo sezónu, takže jediní návštěvníci,takže tematicke večery nebyly,ale byli jsme i tak nadšení-výlety Lipno nad.Vltavou-1den půjčení lodí, 1 půjčení kol
4/5  
(Jana E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2022
Vše bylo super,jídlo vyborne. Jediné s čím jsme si nevěděli rady byla voda,že tekla skoro studená. Možná souviselo s nějakým nastavením ohřívače. Ale celkový dojem výborný.
5/5  
(Lucie S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2022
Hotel Kilián můžeme jen a jen doporučit. Byli jsme naprosto spokojeni. Příjemné prostředí a výborné jídlo. Personál usměvavý, vstřícný, pan majitel skvělý kytarista a zpěvák. Poloha hotelu je perfektní k mnoha výletům po okolí.
4/5  
(Marika H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2022
Vše bylo v pořádku.
5/5  
(Jitka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 11. 2021
V hotelu se nám velmi líbilo. Personál byl velmi vstřícný. Jídlo bylo velmi dobré a velmi pěkně servírované.
5/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Krásné pokoje, výborná strava, příjemný personál.
5/5  
(Alena N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2021
Byly jsme ubytovaní v hotelu 3 noci a mrzelo nás, že jsme musely už domů. Úžasný personál, úžasní majitelé. Jídlo výborné. Skvělá komunikace. Rádi se zase vrátíme.
4/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2021
Ideální výchozí místo pro vaše výlety po okolí lipenské přehrady, výborná kuchyně.
5/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2021
Hotel čistý, pokoje prostorné. Milým překvapením byli majitelé. Paní velmi vstřícná a energetická, ochotná. Pan majitel hudebník a komunikativní člověk. Skvěle se starají o své hosty, kterým každý večer poskytují zábavu - živá hudba, taneční večer, večer u ohně, grilování. Úžasné, takovou atmosféru jsem jinde nezažila.
5/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2021
Hotel Kilián je skvělé místo na pobyt. Paní vedoucí Andrea je moc hodná, milá, přátelská a usměvavá. Když tam přijedete...máte opravdu pocit, že vás ráda vidí. Skvělý a hodný personál. Jídlo bylo moc dobré, chutné a velké porce. Je vidět, že to kuchaře baví! Můžu s klidným svědomím vřele doporučit. Naprostá spokojenost!
5/5  
(Iveta Y. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2021
Veľká spokojnosť s ubytovaním, stravou aj celkovou atmosférou, ktorú dotvára aj samotná veľmi milá a ochotná pani majiteľka, odporúčame :)
5/5  
(Sasa V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2020
Prostředí hotelu a jeho zařízení je úžasné. Všude je vidět, že v hotelu pracují lidé, kterým na spokojenosti klientů záleží. Se stravou jsme byli velice spokojeni a opět je to o ochotě zaměstnanců. Děkujeme
4/5  
(Dobroslava S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2020
V hotelu jsme byly spokojené. Jídlo dobré, pokoje v pořádku. Personál příjemný, vstřícný, milý. Jediný nedostatek, že hotel velmi volá po venkovní rekonstrukci.
5/5  
(Martina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2020
Velice příjemní majitelé a přátelská atmosféra.
5/5  
(Iveta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2020
Na hotelu jsme byli velmi spokojeni. Paní byla příjemná a milá. Strava super a hotel taky. Mile nás překvapilo vybavení hotelu v duchu hudby 60 let dvacátého století. Krásné. Výlety super, počasí taky.
5/5  
(Iveta Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2020
Pobyt v hotelu jsme si užili. Vstřícní majitelé, vynikající jídlo, příjemné večery u ohniště, prostě relax. Rádi se do hotelu vrátíme.
5/5  
(Roman N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2020
Absolutní spokojenost. Dobrá kuchyně, příjemný personál a perfektní přístup při řešení problému, který nebyl zaviněn ze strany hotelu. Parkování u hotelu a klidné okolí. To všechno jsou důvody, proč se sem rádi vrátíme.
4/5  
(Renáta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2020
Spokojenost, odpovídá popisu.
4/5  
(RENATA L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2020
V Hotelu Kilián jsme byli opravdu moc spokojení. Majitelé tohoto hotelu se o nás perfektně starali a zlatý hřeb večera byla sobota, kdy pan majitel hrál na kytaru žánr Elvis Presley. Bylo to skvělé při vínku, večeři. Nemám co vytknout. Super Doporučuji
3/5  
(Jindřich S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 1. 2020
Pokoj bez satelitu a bez připojení k WIFI.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2020
Naprostá spokojenost se vším. Vstřícný personál, služby, krásné pokoje, výborná strava.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2020
Hezký hotel, pěkné pokoje, ochotná paní vedoucí včetně personálu, výborné jídlo. Doporučuji, měli jsme s sebou pejska, vše OK.
3/5  
(Roman V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2020
Personál byl velmi ochotný a milý, pokoje hezké a velké. Jediná vada je, že matrace na posteli jsou asi tak 5cm, což je hodně málo. Tudíž spíte na dřevě a není to zrovna pohodlné. Jinak vše pěkné.

Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Kilián jsem byl už několikrát a musím zmínit hlavně paní majitelku, která nám vždy ochotně poradila, kam na výlety po okolí. Díky ní na nás také vždy čekala báječná snídaně i večeře a někdy i večerní hudební program v podání jejího manžela. Pobyt určitě doporučuji, rád se tam vracím.”

Martin Dittert - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Lednu 2021

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet