Recenze a hodnocení: Hotel Zámek Mostov

4,4/5
(Celkem 52 hodnocení)Skvělé
Cheb, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 10. 2017
Zámek je ve stejnojmenné vesničce s několika obydlenými domy, přímo okolo zámku vede cyklostezka č.6. Zámek je hezký, ale potřeboval by lepší údržbu. Největším nedostatkem byla postel, lidi zničí co můžou, postel krásná dřevěná 180x200cm, ale polohovací rošt - některé lamely chyběly a některé byly prasklé a chyběla středová podpěra, takže když se jeden na posteli otáčel, druhý se houpal, to jsem před druhou nocí vyřešil podložením dlažební kostkou a přendáním dobrých lamel roštu z kraje na prostředek - druhá noc již OK. Ještě bych zmínil matrace, na tak hezké posteli ty nejlevnější pérové matrace! Ale dost nedostatků, na zámku jsou krásná kachlová kamna ve všech společných místnostech. Personál ochotný a vstřícný, strava dobrá, měli jsme trochu obavy, že bude zima - zbytečně - krásně teplo dle individuálního nastavení termohlavice radiátoru. Masáž, zábal, bazén s vířivkou a parní sauna v pořádku, jen suchá sauna byla mimo provoz. Osazenstvo hotelu ze 70% němci. Celkově spokojenost - doporučuji.
4/5  
(Michaela H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2017
Přestože jsme si rezervovali zámecký pokoj, byli jsme ubytováni ve vedlejším objektu mlýna (zámecký pokoj nám byl nabídnut s doplatkem 1.000,- Kč). Pokoj byl ale pěkný, prostorný.Strava dobrá, personál ochotný.
2/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2017
SpokojenI jsme nebyli. Strašný hotel, velké zklamání.
2/5  
(Jarmila T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2017
Prostředí hotelu je velmi pěkné, ubytování skutečně odpovídá atmosféře zámku. Horší je to s ostatním. Posezení na letní terase je sice pěkné, ale pokud si chcete dát něco z nabídky grilovaných jídel, číšník (pokud se tento člověk dá takto nazvat) se hroutí s odpovědí, že teď teda grilovat nic nebude, kromě klobásy, kterou nechal udělat v kuchyni na pánvi a to zřejmě z toho důvodu, že gril, který se na terase nachází slouží asi jen na okrasu :-) a to nemluvím o otevírací době terasy, nejdřív nám řekli, že je jen do 20:00 (opět jsme si chtěli dát něco z nabídky, nyní utopence) ale druhý den tam pán obsluhoval do 22:00, tak jak to tedy je? :-) Dle informací se na pokoji z důvodu šetření životního prostředí neprovádí úklidy v pondělí, středu a v sobotu, což by nám ani nevadilo, protože jsme byli ubytování od středy do pátku, ale že nám neuklidili ani ve čtvrtek, bylo zvláštní a po dotazu uklízečky nám byl řečen přesný opak...tak jak to tedy je? :-) vrchol všeho však byl, když jsme požádali o výměnu ručníku (měli jsme je naházeny v koupelně na zemi, na znamení, že je chceme vyměnit) nám bylo řečeno, že ručníky nedovezli, takže výměna nebude....nakonec pod rozhořčeným pohledem mého přítele nám donesli čtyři malé ručníky. Jediné s čím jsme byli spokojeni byla masáž, která byla součástí balíčku. A na závěr ještě doporučení...pokud se rozhodnete pro tento pobyt nikdy si nedávejte míchaný drink na baru, slečna nemá odhad a dle mého názoru ani představu, jak některé míchané drinky vypadají, speciálně drink bowle - který byl připravován z červeného vína pochybného původu 4dcl, trochu prosecca a pár nakrájených jablek, no prostě "driják" :-) Hotel se mi moc líbil, ale díky ostatnímu se tam již nikdy nevrátím.
4/5  
(Jiří Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2017
Očekávali jsme zámecké prostředí a to se potvrdilo. Zvláště stará kachlová kamna a stropy v celém zámku. Popis pobytu odpovídal skutečnost a obdrželi jsme vše jak bylo uvedeno na kuponu. Se službami jsme také byli spokojeni, zvláště prostředí masáží. Strava byla celkem chutná i když jednotlivé servírované porce byly podle našeho mínění malé. Ale nám to stačilo. Personál hotelu byl milý, vstřícný. Protože nám přálo počasí, podnikli jsme několik výletů autem - bez auta to jde velmi těžko, protože Mostov nemá jiné spojení. Byli jsme ve Frant. Lázních a s nimi související Komorní Hůrkou. Dále na hradu Seeberg, ve Skalné na hradu Vildštejn. Pak na dobrém pivu a jídle v pivovaru "Zajíc" v Kynšperku nad Ohří. A cestou domů jsme navštívili skanzen hrázděných staveb v Doubravě u Chebu a Zámek Kynžvart.
5/5  
(Veronika N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2017
Celý pobyt byl velmi příjemný, personál hotelu super a dovolenou jsme si užili.
4/5  
(René S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2017
Hotel čistý, strava výborná, nabízené služby na vysoké úrovni.
4/5  
(2 M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2016
Vstřícnost, ochota, příjemné prostředí pro relaxaci. Jediné, co Mostovu vytýkám, je absence ledniček na pokoji. V tropických dnech (které jsem tam prožil já) hodně chyběly.
5/5  
(Martin M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2016
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, strava výborná, wellness super. Personál příjemný.
5/5  
(Naďa P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2016
V hotelu bylo hezky, vše čisté, jen fleky na stropě jak tam zatékalo, trochu kazily celkový dojem. Strava byla výborná, maséři byli příjemní. V recepci i v restauraci byl personál příjemný a ochotný. Jezdit se dá okolo do Chebu, nebo v přírodě do SOOSu, je tam hezky.
5/5  
(Barbara M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2016
Prostředí hotelu je klidné, ideální k odpočinku. Se službami jsem byla spokojená, strava dobrá, personál příjemný.
5/5  
(Ivana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2016
Prostředí hotelu byl vynikající, vše probíhalo v pořádku. Masáže byly příjemné, strava výborná a personál hotelu byl moc milý a ochotný.
5/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 4. 2016
Dobrý den, líbilo se nám tam, vše souhlasilo co bylo uvedeno, s poskytnutými službami jsme velice spokojeni (strava, ubytování, wellness, usměvavý a ochotný personál, strava velice dobrá, chyběl tam v so večer cca 4 hod.taneček a bylo by to dokonalé. Nebyli jsme tam naposled. Zákazníkům bychom doporučili návštěvu Mariánských lázní, města Chebu, Františkových lázní, lázní Kynžvart a tamní zámek a také Karlovy Vary . . . všude jsme byli, máme na co vzpomínat . . . a i počasí nám přálo.
4/5  
(Lída J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2016
-prostředí hezké, romantické-strava chutná, jen dezerty by to chtělo vylepšit-personál ochotný a milýjen by to chtělo, více zapojit nějakého schopného údržbáře - v pokojích je plno věcí, které by chtělo dotahnout a opravit
5/5  
(Vlastimil N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2016
Vše OK.
5/5  
(Tomáš V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 2. 2016
Vše bylo tak, jak bylo uvedeno n kupónů. Večeře výborné, personál příjemný.
4/5  
(Luboš T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 2. 2016
Ano, vše podle nabídky, personál příjemný a ochotný
5/5  
(Kateřina Laštovková L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 2. 2016
Pobyt v zámeckém hotelu se nám moc líbil a také jsme si jej patřičně užili. Snídaně absolutně dostačující, večeře se ani nedaly sníst, byly opravdu bohaté...Bazén jsme si většinou užívali sami, což nám maximálně vyhovovalo. Zde jsmezaznamenali jediný nedostatek, místo na převlečení u bazénu. Masáže byly hodně rychlé, ale byla možnost dokoupení další, tu jsme nevyužili, protože máme svou osvědčenou masérku...Personál celého komplexu je příjemný a ochotný.Protože my jezdíme na pobyty odpočívat a ne hledat nedostatky, byli jsmemoc spokojeni!!! A všem doporučujeme.
4/5  
(Šárka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 2. 2016
Personál hotelu velmi vlídný, ochotný. Strava domácí, chutná, velké porce. Pěkný výlet je do aquaparku Františkovy Lázně nebo na hrad Loket.
5/5  
(Martina A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 1. 2016
vše odpovídalo nabídce, velmi příjemný pobyt
5/5  
(Simona F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 11. 2015
Vše bylo úžasné!!! Ubytování,strava,obsluha,personál ochotný,procedury, naprosto všchno bez chybičky!!!Doporučuji.
4/5  
(Marcela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2015
Ubytování hezké, romantické.Masáže a wellness super.Personál milý.
4/5  
(Radoslav Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2015
Myslím, že vše odpovídalo očekávání - ubytování, jídlo, welness.
5/5  
(Lucie C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2015
Popis odpovídal realitě, příjemná cena, velmi hezké prostředí.
3/5  
(Michaela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2015
Ubytování asi odpovídalo 3* hotelu, byť pokoje jsou již poněkud vybydlené (poničená malba, fleky na čalounění, ulomené držáky na toaletní papír, ručníky apod.). Personál byl milý a ochotný - chválíme. Jídla dost ve slušné kvalitě. Po rekonstrukci byl zámek určitě moc pěkný.Nedostatky - u bazénu chybí šatna a do sauny není k dispozici prostěradlo; zvláštní úklid = pouze vyměněné ručníky (některé, rozhodně NE kus za kus - bylo nutné řešit s recepcí), koše nevyneseny, stlaní postelí hala bala, v den odjezdu (= neděle) úklid započal dost hlasitě ještě před 8 hodinou (se slovy, že je toho hodně k uklízení). Masáž a zábal dohromady trvaly 30 minut i se svlékáním a domluvou s maséry. Masér během té doby ještě telefonoval a odcházel. Kdybychom službu neměly jako součást voucheru, tedy jaksi navíc, určitě bychom ji v této podobě nechtěly.Celkově jsme byly celkem spokojené (4 ženy), ale jen díky nízké ceně voucherů. Návštěva zámku Mostov se vyplatí pouze s takovou slevou, jako jsme měly my zde na Travelkingu, nebo západním, německy hovořícím, sousedům.
5/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2015
Pobyt jsme si užili.Ubytování i strava luxusní.Určitě se na Mostov vrátíme.
4/5  
(Marek Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2015
Pokoj byl utulny . Úklid pokoje nebyl zcela 100% . Procedury nebyli zcela na profesionální úrovni. Snídaně vynikající večeře ne zcela podle očekávání. Personál restaurace veliká spokojenost. Tento hotel má ještě hodně co zlepšovat.
4/5  
(Veronika L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2015
pobyt téměř odpovídal prezentaci, personál byl příjemný, ale v úvodu byl problém s pokojem - došlo ke zmatkům, které se nakonec vyřešily - náš pokoj byl obsazen, nakonec jsme dostali lepší, zjistili jsme,že na původním pokoji není v těchto dnech klasické okno (!!) - jen střešní a zřejmě dva průduchy ve fasádě, jídlo pouze průměrné, masérka schopná, ale obě procedury pouze na 15min, a nelíbilo se nám,že nás vzali dovnitř 4lidi (!!) najednou a masérka dávala najevo, že jsme již poslední klienti a jak je otrávená, překvapilo nás, že recepce pouze od 8hod od rána do 20hod do večera a pokud by se někomu z klientů něco přihodilo, tak nevím jak by se to řešilo...
4/5  
(Veronika V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2015
S ubytováním jsme byli spokojeni. Jednoduchý malý pokoj ve 3. patře vše OK.1. tříchodová večeře (vývar + vepřo, knedlo, zelo) připomínala klasickou školní jídelnu. 2. čtyřchodová večeře už byla OK (paštika, polévka, stek + pečený brambor, koláč).Prostředí jídelen, bylo opravdu stylové. Zámecký moučník byl "makovec".Masáže mají už předem objednaný čas a za 20 minut jsme s manželem byli hotovi oba. Zábal - teplý pytlík na záda a masáž - 15 min.Strategicky dobré místo na výlety do Mariánek a do Varů.... Příjemné prostředí. Personál se v celku snaží.
4/5  
(Lenka Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2015
Pobyt odpovídal prezentaci. Jen nám byla na pokoji zima.
5/5  
(Irena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 6. 2015
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vše co bylo nabízeno, bylo i splněno.
5/5  
(Vaclav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2015
Vše bylo dle očkávání, jen překvapilo, že ve wellness zone nebyly k dispozici rucniky a prosteradla a musel se pouzit jediny rucnik z pokoje. Jinak personal prijemny a prostředí užasné.
5/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 12. 2014
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Příjemné prostředí, romantická atmosféra...
4/5  
(Jiří V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2014
Pobyt byl v normálu. Nic převratného, ale celkem ucházející.
5/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2014
S pobytem v zámeckém komplexu Mostov jsme byli spokojeni a služby odpovídaly Vámi inzerovanému popisu. Ubytování i služby včetně stravy byly na velmi dobré úrovni a mohu pobyt jen doporučit.
4/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2014
Bylo to dobré, ale z popisu to vypadalo líp, s trochou nadsázky "luxus po česku".
5/5  
(Helena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2014
Byla jsem velmi spokojená. Krásné prostředí,výborná kuchyně,ochotný personál. Bohatý welnes. Poměr cena služby vynikající.
4/5  
(eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2014
Velmi.. jedina vytka nefunkcni bazen, obsluha I sluzby v hotelu vynikajici.
4/5  
(Metoděj V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2014
Bylo jsme spokojeni. Vše proběhlo v pořádku, pouze bazén měl studenou vodu, asi 15˚C.
4/5  
(Ivana I. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2014
Boli sme veľmi spokojní. Ubytovanie bolo pekné a čisté, iba trocha zima. Obsluha veľmi milá a jedlo super.
5/5  
(Pavla Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2014
Byli jsme velmi spokojeni. Nemám žádné výhrady k pobytu. Nádherné prostředí.
4/5  
(Monika K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2014
Pobyt byl krásný, masáž jseme si užili, bazém byl krásně teplý, jen sauny byli mimo provoz. U historické budovy se dá čekat, že bude mít vady na kráse, ale nevadilo nám to.
5/5  
(Simona D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2014
S pobytem jsem byla spokojena. Příjemné prostředí. Milý a hlavně velmi ochotný personál. Výborné jídlo.
4/5  
(Michal S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2014
Místo krásné, ale jinak večer po zavření zámecké restaurace není možnost jiné zábavy. Personál výborný. Masáže by jsme si představovali trochu jinak.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet