
Hledáte letní dovolenou za skvělou cenu? Omrkněte naši nabídku pobytů v Chorvatsku, Polsku, Slovinsku či Itálii a naplánujte si relax u moře už teď!
Hotel Villa Classica ****
Bástya utca 1, Pápa
Maďarsko
+420 538 880 980
Hotel Villa Classica **** leží v maďarském lázeňském městě Pápa jen pár kroků od historického centra města, které se pyšní zachovalou barokní architekturou. Blízko to budete mít také ke krásnému zámku rodu Esterházy a termálním lázním, které se skládají z vnitřního i venkovního areálu.
Milovníky historie jistě zaujmou místní památky a muzea. Mimo jiné zde najdete celkem 13 kostelů, což je na menší město opravdu neobvyklý počet. Navštívit můžete také religiózní muzeum ve Starém kostele, muzeum modrotisku, jehož dílna patří k nejvýznamnějším v Evropě, nebo muzeum lékárnictví v lékárně Gránátalma.
Na výlet se vydejte do blízkého Celldömölku s unikátními lázněmi na úpatí vyhaslé sopky. Sopečný původ místní půdy dodává jedinečný charakter i lokálnímu vínu, které rozhodně stojí za ochutnání. Z památek doporučujeme k návštěvě bývalý Benediktinský klášter ze 12. století. Vyrazit můžete také do Győru či Sárváru.
Hotelová restaurace vás okouzlí atmosférou Ameriky 50. let s postavami, jako je James Dean, Elvis Presley, Louis Armstrong nebo báječná Marilyn Monroe. V obsáhlém menu, které je k dispozici i v češtině, nechybí tradiční maďarské i mezinárodní speciality. Díky kombinaci moderních technologií a těch nejčerstvějších surovin si zaručeně pochutnáte. Jen pozor, v neděli restauraci zavírá už ve 14:30 hodin.
Dokonalou relaxaci zažijete ve wellness centru, které je laděno do orientální stylu, což poznáte na první pohled díky krásné výzdobě. K dispozici jsou 2 druhy saun (finská a infra) a odpočívárna.
Zavítejte také do stylového Safari Clubu, kde si můžete zahrát kulečník či fotbálek. V hotelu vám také rádi zapůjčí kola.
“Na pobyt jsem vyrazila s rodiči a babičkou a všem se nám v hotelu moc líbilo. Pokoje byly velmi prostorné, interiér hotelu v pěkném, orientálním designu a personál vstřícný. Nejvíce nás však nadchla polopenze, na výběr jsme měli z obsáhlého menu, které bylo psané i česky a nechyběly na něm maďarské speciality. Jenom nás mrzí, že jsme neměli čas navštívit wellness, které podle fotek vypadá skvěle.”
Krásné ubytování,velmi milý personál,naprosto luxusní kuchyně. Velká spokojenost. Wellness využito jen omezeně - nebylo celé v provozu.