• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Villa Classica **** naleznete přímo v historickém centru tohoto krásného městečka. Součástí hotelu je oblíbená restaurace, orientálně koncipované wellness a zábavnou hrací místností v safari stylu. Kromě toho se můžete těšit i na krásnou zahradu a terasu. Ubytování budete v stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou a klimatizací.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marián S.)

Príjemný hotel, vynikajúci personál a takisto doplnkové služby. Pápa je krásne mesto s históriou.

Vynikající (Martin B.)

V hotelu jsme byli i v loni a jelikož jsme byli spojeni, rozhodli jsme se pro návrat a pokud bude tento hotel v nabídce i příští rok, v což doufáme, opět se sem vrátíme. Absolutní spokojenost. Služby i nálada personálu na vysoké úrovni, welness dle očekávání a strava luxusní jak kvalitou; tak i cenou (o ceně se bavím v případě mimo polopenzi, pokud máte zájem si zakoupit i oběd). Vybavenost a prostředí pokojů prostě super. Navíc Pápa je velmi pěkné městečko s příjemným večerními procházkami s velkým počtem obchůdků, kaváren a cukráren. Nedaleké termály jsou v komorním duchu bez kvanta lidí, což nám plně vyhovuje. Je to pro nás prostě záruka relaxu.

Vynikající (Martina T.)

Všechno odpovídalo popisu, byli jsme velmi spokojeni, wellness nový, personál milý, vstřícný, jídlo fantastické, chutné, čerstvě. Určitě se vrátíme a můžeme jen vřele doporučit!