Recenze a hodnocení: Hotel Victoria **** (Malá Fatra)

4,8/5
(Celkem 85 hodnocení)Skvělé
Martin, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Irena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2018
Hotel moderní, na klidném místě. V hotelu je možnost dostatečně využít sportovní aktivity. Hotel čistý, wellness na dobré úrovni, v době našeho pobytu byla nefunkční vířivka. Strava neodpovídala čtyř hvězdičkovému hotelu. Snídaně chutné s dostatečným výběrem. Večeře průměrné, při pozdějším příchodu již nebylo vše - scházely přílohy i maso a jídlo bylo málo teplé. V nabídce scházela zelenina. Recepční příjemné, ochotné, ostatní personál vůbec nezdravil.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2018
Krásné čistě pokoje, klid, úžasné jídlo, pivko, wellness a i zaměstnanci.
5/5  
(Martin Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2018
Vše v naprostém pořádku, klidné prostředí a hotel a služby na výborné úrovni.
5/5  
(Zuzana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2018
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Personál byl vysoce profesionální a příjemný. Velice oceňujeme kuchyni - domácí pečivo bylo výborné, každý den široký výběr z rautu teplého i studeného, vždy sladký dezert. Hotel vřele doporučujeme a moc děkujeme za odpočinkové dny.
5/5  
(Lucie S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2018
Prostředí hotelu bylo v klidné části města, takže to bylo fajn. Popis hotelu odpovídal. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Trochu nás zaskočilo, že wellness je až od 16:00. Sice do 22:00, ale mezitím večeře. Zřejmě je to uděláno pro hotelové hosty, kteří jezdí na lyže a přes den se nepohybují v hotelu nebo v okolí. Jinak bylo wellness fajn, pivní lázně super. Byli jsme rádi, že je ve wellness k dispozici voda a nakrájené ovoce. Strava v hotelu byla výborná. Personál milý a ochotný.
5/5  
(Iveta Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 2. 2018
Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu, vše jsme obdrželi co bylo na kupónu. S poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni, co se týče stravy - velmi chutná a domácí kuchyně - na jedničku s hvězdičkou. Personál hotelu ochotný a bez problémů, velmi vstřícný.
5/5  
(Radka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2017
Se vším jsme byli spokojeni. Doporučení na výlet - Gino Paradise Bešeňová - 45 minut jízdy autem, relax pro děti i dospělé.
5/5  
(Nikola O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2017
Personál příjemný a ochotný. Strava vynikající. Pokoje čisté. Vše bylo v naprostém pořádku, určitě ještě navštívíme. Rozhodně všude doporučím, zatím nejlepší hotel a přístup.
4/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 11. 2017
Vše vyhovovalo a vyplnilo se doporučení našich známých, kteří nám tento pobyt dali jako svatební dar, protože oni sami byli velmi spokojení už dříve. Akorát voda v bazéně byla jeden den trošku studenější :).
5/5  
(Tomáš B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2017
S ubytováním jsme byli maximálně spokojen. Služby byli vynikající. Jídlo bylo výborné. Personál nás překvapil i tím, že nám hned po příjezdu dal nějaké tipy na výlet a mapku a doporučil nějaké výlety v okolí.
5/5  
(Blanka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2017
Byli jsme velmi spokojeni. Ubytování bylo výborné a personál velice příjemný.
5/5  
(Ivana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2017
Vzhledem k tomu, že to byl víkendový pobyt, užívali jsme si hotel a wellness.
5/5  
(Božena P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2017
S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni, můžeme všem opravdu doporučit, nádhera.
5/5  
(Renáta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2017
Vše co bylo uvedeno na kupónu bylo dodrženo, veškeré služby byly vynikající, byli jsme moc spokojeni.
5/5  
(Pavlína H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2017
Hezký hotel v dobrém místě, dobré jídlo ve velmi dobrém rozsahu a úžasné pivní lázně.
5/5  
(Pavlína B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2017
Vše v pořádku, velmi spokojená. Výborné jídlo - velká pestrost ve výběru. Čisté, upravené pokoje. Výborné sportovní vyžití.
5/5  
(Šárka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2017
Vše odpovídalo popisu, příjemní a ochotní zaměstnanci (hotel + restaurace), výborné jídlo, pěkné a čisté ubytování.
5/5  
(Tomáš B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2017
Pěkný hotel cca 30 minut chůze od centra v klidném prostředí, dobrý servis, příjemný personál.
5/5  
(Vladimíra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2017
Hotel krásný, čistý a vše odpovídalo nabídce. Personál byl vstřícný i obsluha v restauraci. Tipy na výlet ochotně vysvětlila a nabídla na recepci. Takže se vším jsme byli velmi spokojeni.
4/5  
(Rostislav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2017
Hotel je moderně vybavený, udržovaný v čistotě, sportovní a relaxační vyžití na dosah ruky. Mám pocit, že jsme obdrželi i více, než bylo na kuponu uvedeno. Stravování formou bufetu absolutně vyhovovalo, návštěvu wellness v županu přímo z pokoje si jistě rád dopřeje každý, obzvlášť, když bazén byl dostupný od rána do večera. Jediná drobná vada na kráse ubytování byly příliš měkké postele, ve kterých zrelaxovaná páteř dostávala hodně zabrat. Personál byl milý, profesionální chování, prostě skvělý.
5/5  
(Jana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2017
Byli jsme velice spokojeni se službami, vynikající kuchyně.
5/5  
(Lada S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2017
Velice ochotná obsluha, vše, co bylo v kupónu jsme obdrželi, hotel čistý, v klidném prostředí vilové čtvrti, prostorný pokoj i koupelna, jídlo výborné, doporučujeme.
5/5  
(Radka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2017
Pobyt byl super. Jídlo dobré. Welness mos fajn. Dobré bowlingové dráhy, jen hunting měl horší rozlišení.
5/5  
(Eva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2017
Prostředí hotelu - krásné, pěkná krajina, obdrželi jsme vše, co jsme si na voucheru objednali, poskytnuté služby - strava, wellness - vynikající, se vším naprostá spokojenost, personál hotelů - milý, ochotný, vstřícný. Celková dovolená se nám hodně líbila, snad se tam brzy zase vrátíme zpět.
4/5  
(Věra G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2017
Vše bylo v pořádku, jen prostory wellness malinké a přístupné až od 16hod.
5/5  
(Jakub C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2017
Vše bylo super.
4/5  
(Emilie Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2017
Prostředí hotelu, strava, wellness i personál byl na jedničku, byli jsme spokojeni a určitě doporučujeme. Vše co bylo v nabídce bylo splněno.
4/5  
(Michal M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2017
Hotel neodpovídal 4*, ale tak 3*. Byl umístěn v pěkném prostředí pod hřebenem Martinských holí. Služby hotelu byly standardní, dostačující pro toho kdo nehledá přepych.
5/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2017
Neuvěřitelně milý personál, pestré snídaně, bohaté večeře a k tomu všemu pivo z jejich minipivovaru. V okolí je k vidění mnohé a když zrovna nepřeje počasí, tak je zde bowling, biliard (4 hodiny zdarma) a neomezené wellness. Pobyt jsme si s manželkou velmi užili a rozhodně doporučujeme.
4/5  
(Tomáš R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2017
Prostředí bylo super. Vše odpovídalo jak bylo uvedeno v popisu. Co bylo na kupónu tak jsme obdrželi vše. Strava i wellness to bylo skutečně něco super. Personál hotelu byl ve všem nápomocen, vstřícný a milý. Co se nám líbilo tak hlavně pltě na Váhu, šútovský vodopád, hrad Strečno.
5/5  
(Lenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 5. 2017
Prostředí hotelu bylo čisté, strava výborná, wellness skvělý, jen bazén mi připadal dost studený. Doporučujeme navštívit Oravský hrad.
5/5  
(Leona H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2017
Okolí hotelu klidné a velmi hezké, wellness pěkné ale dost lidí, skvělé pivní lázně, jídlo velmi dobré, místní červené pivo vynikající.
4/5  
(Zdeněk M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2017
S pobytem jsme byli spokojeni. Strava byla vynikající. Wellness na velmi dobré úrovni. Personál příjemný, ochotný s profesionálním chováním.
5/5  
(Viktor K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2017
Vše bylo jak bylo uvedeno. Hotel super, jídlo bylo vynikající. Pivní koupel byla perfektní. Doporučuji všem.
5/5  
(Jiří R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2017
Velmi pěkný hotel umístěn v pěkném prostředí obklopen horami, služby jsme obdrželi tak jak bylo uvedeno na slevovém kuponu, strava výborná v dostatečném množství, personál hotelu milý a vstřícný. Voda v bazénu by mohla být o malinko teplejší a mohla by se zlepšit kvalita TV signálu. Pouze dva české programy (ČT1 a ČT2).
5/5  
(Lenka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 4. 2017
Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Poskytnuté služby na vysoké úrovni, milý, ochotný personál, během celého pobytu žádný problém. Tipy na výlet: Martinské hole, Muzeum slovenské dědiny.
5/5  
(Miloslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 4. 2017
Prostředí hotelu velmi pěkné. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno. Se službami i personálem hotelu jsme byli velmi spokojeni. Na výletě jsme byli v Gaderské dolině.
5/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 3. 2017
Vše bylo perfektní. Hotel i služby výborné, personál velice ochotný. Strava úžasná,vybere si opravdu každý. Doporučuji všem.
5/5  
(Petra P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2017
Vše skvělé, jídlo paráda, personál příjemný a wellness bez chybičky. Jediné, co bych vytkla, tak matrace na postelích už určitě pamatují lepší časy. Jinak pokoje a jejich vybavení také super.
4/5  
(Agnieszka W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 3. 2017
Výborné, různorodé snídaně i večeře. V okolí doporučujeme pěší tůry ve Velké Fatře nebo oddych v SPA Turčianské Teplice. Jediným mínusem byly nepohodlné, tvrdé přistýlky pro děti.
5/5  
(Vlastimil C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 3. 2017
Hotel je umístěn v klidné části města. Je útulný, čistý, pokoje jsou prostorné - vše souhlasilo s popisem na portálu. Vše co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi, personál byl velmi ochotný a milý. Wellness také odpovídal popisu, bazén byl čistý, vířivka i sauny dostupné v uvedený čas bez problémů. Velmi oceňujeme možnost občerstvení (ovoce, zelenina, čaj) přímo u bazénu (vše zahrnuto v ceně pobytu). Jídlo bylo vynikající, z kvalitních surovin. I přesto, že již nebyl v okolí sníh, lyžování ve Valčianské dolině bylo příjemné, sjezdovka byla udržovaná, ceny rozumné. Se sněžnými řetězy je možné zajet si zalyžovat i na Martinky, které jsou výše položené. Pobyt v hotelu jednoznačně doporučujeme.
5/5  
(Jaroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 3. 2017
Velice pěkné a čisté pokoje. Wellness a pivní koupele super. Jídlo výborné, každý si vybral, na co měl chuť. Za nás za 1*.
5/5  
(Lenka W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2017
Vše bylo v naprostém pořádku, pestrý výběr jídla, nabídka nápojů, obzvláště domácího piva v ceně, perfektní a milá obsluha, hovoří za vše. Hodnotím velmi kladně. V ostatních wellness nebývá hostům nabízeno k občerstvení ovoce, tady to je normální a příjemně osvěží. Pivní koupel byla v ceně pobytu a po výstupu na Martinskė hole přišla velmi vhod.
5/5  
(Alexander M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2017
Hotel Victoria ****Martin Doporučuji. Milý a ochotný personál. Mají vlastní pivo a jídlo. Pokoje, na kterých jsme byli, jsou prostorné, čisté s Tv a ledničkou. V celém hotelu je příjemné teplo a dá se jít do wellness v županu.
5/5  
(Ondřej R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2017
Vše bylo v naprostém pořádku. Na hotelu je hodně aktivit v ceně, užili jsme si to moc. Wellness byl super a jídlo výborné. Můžeme všem jenom doporučit tento Hotel.
5/5  
(Tomáš J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2017
Prostředí hotelu krásné. Dostali jsme vše co bylo na kupónu. Wellness perfektní. Strava velmi chutná, velký výběr. Personál velmi milý a vstřícný. Doporučuji.
5/5  
(Marcela L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2017
Moc se nám v hotelu líbilo, výborná kuchyně, skvělé wellness, bazén od rána k dispozici, ochotný personál. Vřele doporučujeme
5/5  
(Petr B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 12. 2016
Vše bylo dle popisu, pivní wellnes super. Všichni příjemní.
5/5  
(Andrea N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2016
Vše odpovídalo popisu, personál velmi příjemný, hotel čistý, hezký.
5/5  
(Lukáš S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2016
Hotel byl čistý, personál ochotný, všechny aktivity v hotelu byly na dobré úrovni. Jídla bylo dostatek a chuť vynikající, i u večeře byla možnost si vybrat z více jídel.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet