• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená plná odpočinku ve Východních Čechách

Zažijte dovolenou plnou pohody a odpočinku a ubytujte se v Hotelu Tatra ***, který se nachází v centru Nového Bydžova. Okolí hotelu je ideálním místem jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi.

V hotelu jsou k dispozici komfortně zařízené pokoje, jejichž součástí je TV/SAT, internetové připojení a vlastní sociální zařízení. Na vyžádání je zde i bezbariérový pokoj.

V restauraci si pochutnáte na snídaních formou bufetu a večeřích o třech chodech s výběrem z menu. Během pobytu tak ochutnáte jak místní, tak i mezinárodní speciality.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miroslava .)

Celý hotel, pokoje i wellness zóna je nový, čistý, voňavý. Většina pokojů je orientovaná do rušné ulice, ale při zavřených oknech to není problém. Pokoje jsou prostorné a je na nich varná konvice a káva s čajem. Nejlepší z celého hotelu pro mě bylo wellness a paní masérka. Jídlo v polopenzi spíš průměrné (jeden den vysušené maso, druhý den bez problémů - asi podle kuchaře); super byla i možnost vybrat si večeři z á la carte se 100,- Kč slevou (beef steak byl připraven skvěle!). Při snídani nestíhal servis. Obsluha v bowlingové restauraci příjemná, na náš požadavek pro naši skupinku pěkně připravil stůl. Co bych vytkla, je trochu chaotická organizace rozpisů procedur a bowlingu pro naše 4 pokoje (pravděpodobně zde nejsou na skupinky zvyklí) - předpokládám, že pokud bych objednávala jen jeden pokoj, tak problém nebude; snad kromě toho, že na pokojovém lístečku je uvedena cena za půjčení županu 50,- Kč, ale cena je 100,- Kč (ale bylo nám to předem sděleno). I přes drobné nedostatky jsme si pobyt krásně užili, obdrželi jsme vše, co bylo na voucheru uvedeno a neměli bychom problém se do tohoto hotelu vrátit :-) Děkujeme!

Vynikající (Jiří P.)

Perfektní služby, příjemný personál.

Skvělé (Olga ?.)

V hotelu bylo čisto, žádané služby byly poskytnuty, personál ochotný, strava chutná, snídaním chyběla větší nabídka nápojů (pouze sladký džus, čaj a nedobrá káva). Doporučuji výlet do Hradce králové a návštěvu obřího akvária.