Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Hotel Sport Aqua *** (Nimnica)

4,5/5
(Celkem 16 hodnocení)Skvělé
Púchov, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Nina B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Pobyt veľmi pekný aj prostredie. Wellness služby dostačujúce aj ostatné služby. Raňajky, večere, nám chutili. Príjemný personál aj na recepcií v reštaurácií.
4/5  
(Václav Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2020
Bazén otevřený až od 2h, personál příjemný.
5/5  
(Peter V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2020
Boli sme veľmi spokojní. Od milého, usmievavého a hlavne ochotného personálu, cez vynikajúcu stravu, wellness a super športoviská.
5/5  
(Marcel V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2020
Sepur
5/5  
(Petr O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 1. 2020
Velmi příjemný a ochotný personál, ubytování na odpovídající úrovni, jídlo chutné a dostatečně široký výběr. Sportovní a kulturní vyžití plně uspokojilo naše požadavky a výrazně předčilo naše očekávání. Rádi se tam budeme vracet. Jediná výtka směřuje k malé propagaci okolí a možnosti výletů, cestou letákových tiskovin a map.
5/5  
(Zuzana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2019
Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, dobře vybavené pokoje i soc. zařízení čistota na vysoké úrovni. Wellness bylo super, jen nás mrzelo že jsme tam mohli jen jednou denně, i když bylo v bazénu 4-6 osob, personál byl moc milý.
4/5  
(Vlado K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2019
Umiestnenie hotela v mestskom prostredie, ale dostupné okolie, maximálne vyhovovalo. Absolvovali sme všetko naplánované. Ten návrat z akcii bol najkrajší. Čakala večera, výborná, dobrý aperitív a k tomu pivo, perfektné. Pred tým sme absolvovali jednu hodinu v saune a v bazéne. Páčila sa mi aj perspektíva tohoto zariadenia. Budujú wellness zariadenia, ubytovacie kapacity. Všetko chválim a pozdravujem.
5/5  
(Hana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2019
Ubytování výborné, služby, strava i personál bez připomínek. Dvě věci k vytknutí: rozdílné informace při ověřování obsazenosti a nedodržení potvrzeného požadavku (přímo tel. objednány a později potvrzeny dva pokoje vedle sebe, při nástupu - pokoje v různých patrech).
5/5  
(Emil I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2019
vše super
5/5  
(Emil I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2019
Služby perfektní, personál ochotný, strava výborná, veliká spokojenost.
Reakce hotelu
ďakujeme
3/5  
(Vladislava R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 7. 2019
Strava ok, pokoj pěkný, potíže s klimatizaci, hluk a nedostatek soukromí. Na hotelu probíhají stavební práce, v úrovni balkonu 1 patra vám vidí přímo do pokoje. Nejsou župany a fen v koupelně.
4/5  
(Naďa B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2019
Prostředí hotelu odpovídalo popisu, vše bylo moc pěkné. Jediné co jde vytknout, tak hluk od projíždějícího vlaku.
4/5  
(Uršula S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2019
Služby dobré, hotel hezký, vybaveni fitness vynikající, sauny hezké, jídlo mohlo být lepší.
5/5  
(Katarina R. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2019
S víkendom sme boli nadmieru spokojní a veľmi milo nás prekvapila vybavenosť hotela. Strava bola skvelá..bohaté raňajky a na večeru výber z množstva jedál,že si každý príde na svoje. Wellness bol fantastický, nepôsobil vôbec preplnene aj napriek obsadenosti hotela, príjemný relax a skvelý zážitok. Určite sa sem ešte vrátime. Hodnotíme len pozitívne!
Reakce hotelu
Ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojní. S pozdravom Šport Auqa Medical*** Púchov.
3/5  
(Daniel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 1. 2019
Personál byl příjemný, ochotný, vstřícný, hotel nabízí široké sportovní vyžití. Co se týče nabízených vstupu 1x wellness a 1x sauna a chtěli by jste je využít např. (saunu dopoledne a wellness odpoledne) to nejde. Jakmile vstoupíte do wellness musíte si vyberete i saunu, kde mají přístup i děti mnohdy bez doprovodu rodičů, takže na klidovou zónu zapomeňte.
5/5  
(Elena P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2018
Vsetko bolo naozaj vyborne, vsetky sluzby, ktore boli uvedene v popise boli naozaj k dispozicii a vo vysokej kvalite, ubytovanie a strava rovnako skvele. Urcite by sme odporucili znamim, skvele indoorove sportove moznosti. Na vyletoch sme neboli, len prechadzka v meste.