Recenze a hodnocení: Hotel Rysy *** (staré) (Tatry)

4,3/5
(Celkem 7 hodnocení)Skvělé
Tatranská Štrba, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Ivan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2016
Ano,vše co jsem přečetl v nabídce souhlasilo. A vlastně i z mého pohledu ano! Nám se líbilo. Zvykl jsem si i na "těžkou péřovou duchnu". Ale bylo to to jediný. Prostředí je více než dobré. Ráno Zubačka a Tatry jsou "naše"! Určitě se vrátíme. Ale je to, bacha, i o počasí! Doporučuji!
5/5  
(Jitka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2016
Prostředí v hotelu Rysy v Tatrách bylo velice příjemné. Protože nám přálo počasí a bylo velice hezky, mohly jsme každý den vyjet zubačkou na Štrbské pleso a odtud dále. Tyto cesty jsme mohly také uskutečnit díky kartě "tatrycard", kterou jsme obdržely v rámci pobytu zadarmo od hotelu. Personál byl velice milý a ochotný,co se týče kuchyně, tak na vysoké úrovni byly podávány jídla. Strava pestrá.Každý si mohl vybrat podle chuti. Obdivovala jsem jak personál v kuchyni i paní provozní a ostatní zvládali to velké množství lidí s úsměvem a ještě prohodili milé slovíčko.Takže všechno nej.
4/5  
(2 R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2016
Pobyt se nám vydařil i díky nádhernému počasí. Služby hotelu byly na dobré úrovni, personál velmi vstřícný. Hotel je umístěný v blízkosti stanice ozubené železnice Tatranský Lieskovec, což umožňuje rychlé přiblížení k horám přes Štrbské Pleso. Z balkonu jsme viděli na Gerlach.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet