Hotel Piotr *** Spa & Wellness

Hotel Piotr *** Spa & Wellness

Tadusza Kosciuszki 4, Boguszow-Gorce
Polsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 40 Zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 20 Zł/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
11,4 km

O ubytování

Hotel Piotr *** SPA & Wellness se nachází v městečku Boguszow-Gorce jen 20 km od hranic s Českem. Centrem města je malebné náměstí (3 km) se spoustou historických budov a krásným kostelem. Příjemnou procházkou dojdete na Bílé skály (1 km) nebo můžete zdolat některý z mnoha okolních kopců. Najdete zde také nádherný romantický zámek Książ (18 km) s velmi zajímavými prohlídkami. Nezapomenutelným zážitkem je také návštěva tajemného podzemního města Osówka (30 km), které vzniklo k dosud neznámým účelům během 2. světové války. Úchvatné skalní labyrinty Adršpach na české straně jsou vzdáleny jen 25 km od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v elegantním dvoulůžkovém pokoji. K vybavení patří LCD televize, WiFi připojení, lednička a vlastní koupelna se sprchou, fénem, ručníky a kosmetikou. Nechybí ani telefon, psací stůl a set pro přípravu čaje a kávy.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové Restauraci Magdalenka si vychutnáte pokrmy s prvky polské, italské a evropské kuchyně. Všechna jídla jsou připravována z čerstvých místních surovin. Pestrou nabídku doplňuje široký výběr piv a vín. Ráno si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Poté je možné objednávat speciality z jídelního lístku. Večer se servírují dvouchodové večeře. Během léta se na terase restaurace pořádají oblíbené večery s grilováním.

Kde budete relaxovat?

Načerpejte nové síly a elán v hotelovém SPA & Wellness. Najdete zde zážitkový bazén, vířivku, solnou jeskyni a finskou i parní saunu. Samozřejmostí je odpočinková zóna s pohodlnými lehátky. Dokonalé uvolnění vás čeká při některé z příjemných masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je připraven dětský koutek se spoustou her a zábavy.

Něco navíc

Večer si můžete zpestřit hraním bowlingu či kulečníku. Pokud jste rádi aktivní i na dovolené, využijte neomezeného vstupu do hotelového fitness.