Hotel Pałac Paulinum ***

Hotel Pałac Paulinum ***

Nowowiejska 62, Jelenia Góra
Polsko

Provozuje společnost:
Zarządzanie Jakub Kuzak IČ: 367802436


+48 75 649 44 00

info@travelking.cz

Check In
od 0:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 50 Zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Lyžárna
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
8,9 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
9 km
Sjezdovka
20 km
Běžkování
14 km

O ubytování

Hotel Pałac Paulinum *** je krásný zámecký hotel z 19. století v novorenesančním loveckém stylu. Během pobytu si budete připadat jako v pohádce. Hotel leží v polském městečku Jelení Hora jen 20 km od hranic s Českem. Přímo v Jelení Hoře vás zaujme klasicistní radnice s věží a tzv. sedmidomí, což jsou pestrobarevné měšťanské domy. Náměstí je plné barokních a rokokových arkádových domů. Najdete zde dokonce i Cieplické termální lázně (8 km), kde si užijete dokonalý odpočinek. Malebná okolní krajina se nazývá Údolí zámků a parků a není divu. Nachází se zde na tři desítky zámků, například Wojanów (2,5 km), Debowy (11 km), Milków (12 km) či Staniszów (6 km). Vydejte se po mnoha turistických trasách na výlet pěšky či na kole a objevte na vlastní oči region plný romantiky. Za zimními radovánkami vyrazte do nedalekých lyžařských středisek Sklářská Poruba (23 km) či Karpacz (16 km).

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování s jedinečnou romantickou atmosférou paláce, podtrženou dřevěným zámeckým nábytkem. K dispozici budete mít televizi, WiFi připojení, telefon a vlastní koupelnu s ručníky a fénem. Nechybí ani set na přípravu čaje a kávy, které si můžete vychutnat při příjemné posezení v pokoji.

Dvoulůžkový pokoj Standard měří 18-19 m² a může být vybavený manželskou postelí nebo v tzv. variantě twin, tedy se dvěma jednolůžkovými postelemi. K dispozici je i varianta s přistýlkou, která tak ubytuje až 3 osoby.

Pokoj Deluxe je o trochu větší (20 m²) a přepychově vybavený. Najdete v něm manželskou postel z masivního dřeva, celkově je vhodný pro 2 osoby, přistýlku neumožňuje. Oproti variantě Standard budete mít k dispozici také minerální vodu.

Studio je variantou pro náročné. Nabídne opravdu velký prostor (32 m²) a díky možnosti přistýlky ubytuje až 3 osoby. Součástí je pohodlné posezení s pohovkou a v koupelně najdete vanu, můžete se tak těšit na vysokou úroveň komfortu. I v tomto pokoji na vás bude čekat minerální voda zdarma.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové Restauraci Szmaragdowa si v noblesním prostředí pochutnáte na specialitách tradiční polské a evropské kuchyně v moderním provedení. Ráno načerpáte energii při bohaté bufetové snídani. Přes den je možné objednávat pokrmy z pestrého jídelního lístku. Večeře mají formu bufetu nebo tříchodového menu.

Kde budete relaxovat?

Po dni stráveném v okolním Zámeckém údolí není nic lepšího než zasloužený relax v hotelovém wellness. Najdete zde finskou a parní saunu a solnou jeskyni. Pokud toužíte být aktivní i na dovolené, zajisté vás potěší fitness centrum.

Cestujete s dětmi?

Pro nejmladší hosty jsou k dispozici pohodlné postýlky. Součástí nabídky v restauraci je speciální dětské menu a hotel nabízí i službu hlídání.

Něco navíc

Kromě nádherného palácového zevnějšku a zámeckého parku vás zaujmou i úchvatné interiéry, například historický plesový sál se zdobeným stropem. K dispozici je také terasa s výhledem na hory.