Recenze a hodnocení: Hotel Orient **** (Krakov)

3,9/5
(Celkem 15 hodnocení)Dobré
Krakov, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Petra N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2020
Vše v pořádku,byli jsme spokojeni
4/5  
(Dagmar V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 12. 2019
Obdrželi jsme vše, byli jsme spokojeni, dobré snídaně i večeře, velký pokoj, prostorné postele, čistá koupelna i pokoj. Bazén i vířivka O.K.Příjemný personál.
3/5  
(Jiri Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 12. 2019
Dobrý po
4/5  
(Radek B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2019
Ubytování, strava a wellness byly super.
3/5  
(Judita S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2019
Hotel rozhodně nesplňuje 4*. Personál příjemný. Wellness - bazén nefungoval, saunu jsme nevyužili. Jako bonus po nás nechtěli 40 zlt za parkovné. Vybavení hotelu: nábytek dobrý, postele strašné - staré válendy na kterých byli matrace :-(. Čistota v koupelně hrozná- toaleta neviděla snad nikdy kartáč.
3/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 10. 2019
Hotel leží na okraji města dá se říci v sídlišti, takže okolí k procházkám moc není. Pokoje byly pěkné čisté, jídlo také výběrem z jídelního lístku v hodnotě 35Zl, bez nápojů, snídaně švédské stoly. Při příjezdu nám recepční neposkytla žádné informace, co se týče času na snídaně a večeře, pokud jsme se samy nezajímaly. Velkým zklamáním byl wellness, který měl havárii a údajně měl být funkční další den, nebyl a to po celou dobu našeho pobytu od čtvrtku do neděle. Omluva nebo kompenzace žádná. Zatím jsem se s ničím podobným nepotkala. Později jsme si všimly, že na recepci je cedulka že wellness je nefunkční už od 25.9.2019. Přitom byl v ceně. Vše vám ovšem vynahradí nádherné město Krakov.
4/5  
(Michaela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2019
Ubytování bylo průměrné, jídlo bylo výborné, personál byl ochotný.
4/5  
(Renáta H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2019
Prostředí ok, splnilo účel, wellnes taky dobrý, personál vstřícný.
5/5  
(petr Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2019
Pobyt odpovídá super. Jen by mohli zavést normální kuchyň přes den.
5/5  
(Šárka T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2019
Absolutní spokojenost, jen to vedro bylo úmorné, klimatizace na pokoji a bazén byly záchrana.
4/5  
(Kateřina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 11. 2018
Prostředí hotelu - je tam opravdu klid, kdo chce zábavu, musí jinam. Vše co bylo na kuponu jsme dostali. Co se týče stravy - na oběd si můžete koupit stejné jídlo, jké dostanete na večeři. Večeře se vydává jen do 18,00. Wellnes super, ba dokonce sauna, ačkoliv jsme ji měli doplácet, byla zadarmo. Recepční super. Servírky v hotelu pomalejší, nerozuměli lámavé polštině a češtině už vůbec. Výlet - určitě centrum Krakowa. Jeďte taxikem, výjde to na nějakých 30 zlotých.
3/5  
(Alena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 11. 2018
Slabý průměr, malá snaha se vůbec dorozumět nebo odpovědět na dotazy organizačního typu v hotelu.
5/5  
(Renáta Bráblíková B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2018
Hotel splnil očekávání, čistota, ochotný personál, poloha mimo centrum, ale výborná dostupnost MHD. Obdrželi jsme vše co bylo slíbeno. Snídaně velmi bohatý výběr, všeho dostatek. Večeře bez výběru, ale velmi chutná. Wellness - vířivka, bazén - super. Krakov nádherný (náměstí, Wawel), musíte vidět :-).
4/5  
(Bohuslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2018
Zcela bez problému.
3/5  
(Lucie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2018
Hotel byl starší, ale pokoje čisté.Vyzdvihla bych bazén a vířivku, to bylo příjemné a v pořádku. Snídaně byly pestré a výborné, což se ale bohužel nedá říct o večeřích - dostali jsme těstoviny a smažený řízek. Možná by to nevadilo, ale číšník si nás po celou dobu okázale nevšímal, k večeři jsme nedostali ani vodu, kterou jsme měli mít v ceně, o přiobjednání piva či vína vůbec nemluvě - po celou večeři nepřišel ani jednou ke stolu, aby se zeptal, zdali si dáme něco k pití... Tahle situace se opakovala oba dva večery... Takže za obsluhu v restauraci při večeřích velký palec dolů. Rozhodně neodpovídala kvalitě čtyřhvězdičkového hotelu.Den a půl v hotelu nefungovala WiFi, zprovoznili ji až na večer před naším odjezdem.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet