Hotel Niemcza Wino & Spa ***

Hotel Niemcza Wino & Spa ***

Strzelińska 8, Niemcza
Polsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 50 Zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1,2 km
Aquapark
29 km
Sjezdovka
34 km

O ubytování

Hotel Niemcza Wino & Spa *** se nachází v malebné obci Niemcza v Dolním Slezsku na jihozápadě Polska. Od hranic s Českem je hotel vzdálen asi 40 km. Pokud hledáte moderní ubytování v klidném prostředí a v obklopení přírody, jste tady na správném místě.

Budova hotelu je zasazena do krásného velkého parku, který je ideální k procházkám a odpočinku uprostřed zeleně. Poloha na úpatí Sovích hor navíc zajišťuje mnoho možností výletů pěšky i na kole. V blízkém okolí lákají k návštěvě například proslulé arboretum ve Wojsławicích (1,5 km), zámecký park Marie a Lecha Kaczyńských (1 km) či Niemczańské vinice. Dalšími zajímavými výletními cíli jsou cisterciácký klášter v Jindřichově (22 km) či nádherné historické městečko Ząbkowice Śląskie (20 km), kde najdete například zámek a vyhlídkovou Křivou věž. Pestré možnosti nabízí také město Vroclav (42 km), které si návštěvníky získá unikátní architekturou, množstvím památek a ostrovy na řece Odře.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Součástí vybavení je WiFi připojení, LCD televize, lednice, pracovní stůl a fén. Pokoje Superior jsou navíc prostornější a navíc mají možnost přistýlky a set na přípravu kávy a čaje.

Na čem si pochutnáte?

Šéfkuchař hotelové restaurace připravuje moderní kuchyni z těch nejkvalitnějších lokálních surovin. Každé ráno se můžete těšit na snídani ve formě bufetu. Případný hlad či chuť během dne je možné zahnat pokrmy ze stálého jídelního lístku restaurace. Večeře pro hotelové hosty jsou servírované a vychutnáte si k nim také sklenku výtečného vína z Niemczańské vinice.

Kde budete relaxovat?

SPA & Wellness zóna hotelu Niemcza je tím pravým místem pro nerušený odpočinek a načerpání nových sil. Díky uklidňující hudbě a příjemné vůni budou hýčkány všechny vaše smysly. Najdete zde vnitřní bazén, vířivku, 2 finské sauny, parní kabinu a infra saunu. Nechybí ani relaxační zóna s pohodlnými lehátky. Milovníky odpočinku potěší také rozmanitá nabídka masáží a léčebných procedur.

Něco navíc

Hotel nabízí skvělé zázemí pro všechny milovníky sportu. Na recepci je možné zapůjčit hole na Nordic Walking či kola. V areálu hotelu je tenisový kurt a hřiště na volejbal a basketbal. Zábavu uvnitř zajistí stolní tenis a fotbálek.