Hotel Mědínek ***

Hotel Mědínek ***

Palackého náměstí 316,, Kutná Hora
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:30
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
500 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
0,5 km

O ubytování

Hotel Mědínek *** se nachází přímo v historickém centru města Kutná Hora, které je známé těžbou stříbra a je součástí kulturního dědictví UNESCO. Přímo ve městě najdete množství památek z dob gotiky, renesance, baroka i novějších slohů. Za pár minut chůze dojdete například k zachovalému hradu Vlašský dvůr (250 m), gotické tvrzi Hrádek (600 m), do muzea stříbra (500 m) a ke slavnému Chrámu svaté Barbory (1 km). V okolí vede množství turistických tras různé náročnosti pro pěší i cyklistické výlety. Oblíbenými cíli turistů jsou zřícenina hradu Sion (10 km), zámek Kačina (8 km) nebo skály u Malešova (7 km), které jsou rájem pro horolezce. Nevynechejte ani návštěvu Kostnice v Sedleci (3,7 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior nebo v rodinném pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, fénem, WiFi připojením, vlastní koupelnou a samostatnou toaletou. Pokoje typu Superior nabízí navíc větší postele, minibar a zázemí pro přípravu čaje a kávy. Rodinný pokoj zase pohodlně ubytujte rodinu až se 3 dětmi.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Přes den si můžete z hotelové restaurace objednat pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Kávu nebo osvěžující nápoj vám rádi připraví ve stylovém lobby baru. Vzhledem k poloze přímo v centru města se v okolí nachází mnoho kvalitních restaurací, barů, kaváren a vináren.

Kde budete relaxovat?

Po výletech si zasloužíte odpočinek v hotelovém wellness centru, jehož součástí je vířivka, sauna a zóna s pohodlnými lehátky. Zarelaxovat můžete také při příjemné masáži.

Cestujete s dětmi?

Děti si užijí spoustu zábavy v dětském koutku, který je součástí restaurace.