Recenze a hodnocení: Hotel Magnólia **** (Piešťany)

4,5/5
(Celkem 70 hodnocení)Skvělé
Piešťany, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Luboš L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2018
Ubytování určitě neodpovídalo čtyřem hvězdičkám, možná před dvaceti lety. Na pokoji bylo chladno, odlupovala se omítka, v koupelně prosakovala voda, lampičky neustále problikávaly. Wellness nás také nenadchlo, bazén 5x10m, uděláte dvě tempa a jste na druhé straně, při více lidech se nedá ani plavat, vířivka moc horká a hlučná, převléká se na chodbě kde neustále někdo chodí. Jinak strava naproti tomu naprostá spokojenost, výběr široký jak při večeři tak i při snídani, personál vcelku příjemný i ochotný. Jídlo dobré a chutné, chvála do kuchyně.
5/5  
(Olga Ď. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2018
Velmi příjemný pobyt. Ochotný personál. Hezké prostředí. Prostě víkend takový, jaký jsme si představovali.
5/5  
(Barbora Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 11. 2017
Byli jsme spokojeni a celá rodina jsme si pobyt užili. Jídlo nám moc chutnalo. Personál byl velice přátelský a nápomocný.
3/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2017
Hotel má své nejlepší časy dávno za sebou, byli jsme zklamáni. V koupelně nefungoval ventilátor, zatečené stropy, oloupaný nátěr, rezavá baterie. Po příchodě na hotel v pátek ve 14 hodin jsme si chtěli objednat masáž, bohužel neměli volný termín, měli jsme se chodit ptát jestli se něco neuvolní. Snažili jsme se, ale nebylo koho se ptát. Jídlo průměrné, těšili jsme se na relaxační pobyt v luxusnějším hotelu, nechápu kde jsou ty 4 *. Jen musím říct, že personál byl milý, ochotný, určitě se ale nevrátím.
3/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2017
Ubytování OK, koupelna nic moc, wellness průměrné.
5/5  
(Stanislav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2017
Prostředí hotelu velmi pěkné, strava výborná, personál ochotný.
5/5  
(Květa D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2017
Pobyt opravdu neměl chybu. Personál skvělý, ochotný, milý, usměvavý. Jídla až moc a moc dobré. Vyšlo nám i počasí, takže to byla opravdu skvělá dovolená. Díky.
5/5  
(Josef K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2017
Prostředí hotelu se nám líbilo, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i s ochotou a vstřícností personálu.
4/5  
(Pavel P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2017
Prostředí hotelu super, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno, ale při uplatnění nám dali něco jiného a po reklamování byla provedena náhrada. Wellness nám připadalo tak nějak ošizené, jsme zvyklí na větší pozornost od procedury prováděcího personálu. Strava odpovídala zvyklostem a personál byl vstřícný. Návštěvou tohoto hotelu nebudou další zákazníci zklamáni.
4/5  
(Zdeněk G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2017
Vše bylo OK.
5/5  
(Marie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2017
Hotel velice pěkný, čistý, strava výborná, krásný bazén a velice milý a příjemný personál. Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi. Všem mohu vřele doporučit. Na výlet jsme jeli vlakem do Trenčína. Je to pěkné městečko s hradem. Škoda, že v tento čas rozkopané.
5/5  
(Danuše Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2017
Hotel v nádherném místě. Pokoj splnil očekávání - a byl v 6. patře směrem na řeku. Wellness v pořádku (sice na mě zapomněli při oxygenterapii, ale naštěstí nešlo o RTG). Strava byla výborná, personál hotelu v jídelně byl v pořádku, úklid také. Nádherné babí léto jen umocnilo prožitky při procházkách krásně upravenými parky a posezení v cukrárnách na pěší zóně. Navíc velké PLUS . Jednalo se i o nabídky pro 1 osobu, což málokterý hotel nabízí. To se mně líbilo nejvíce. Jen takových nabídek pro jednoho více.
4/5  
(Leoš V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2017
Hotel byl čistý, personál milý a ochotný, popis odpovídal nabízenému standardu, strava výborná, wellness bych doporučil rozšířit.
4/5  
(Dagmar C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2017
Hotel hezký a čistý, jídlo výborné i personál milý. Krásné město.
5/5  
(Miloslava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2017
Dobrý den,pobyt odpovídal popisu, pokoje čisté a příjemně zařízené. Veškerý personál od recepční přes číšníky a pokojské byl velmi milý a vstřícný. Jídlo podávané formou bufetu bylo výborné. Procedury - to byla taková ochutnávka, ale pan primář a odborný personál byli velmi příjemní. Hotelový wellness čitý, bazén, vířivka a 3 druhy saun, masáže. Hned za hotelem Magnolia je cyklostezka a ranní běh podél Váhu je kouzelný. Nezapomenutelné byly návštěvy v lázních IRMA v Zrcadlisku a Bahnisku. Centrum Piešťan je velmi malebné. Doporučuji vyzkoušet.Miloslava L.
5/5  
(Milena E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2017
Služby, strava a ubytování byla na velmi dobré úrovni. Personál byl vstřícný a ochotný. Všechny služby uvedené na kupónu jsme vyčerpali. Jediné co snad trochu chybělo byly materiály k zajímavým výletům do okolí. To jsme si museli vyhledávat na internetu.
5/5  
(zdenek S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2017
Celá dovolená proběhla naprosto perfektně. Prostředí hotelu Magnolia bylo krásné. Strava výborná každý si vybere. Personál usměvavý a ochotný.
5/5  
(Naděžda H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2017
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Vybavení hotelu odpovídalo popisu. Vše co bylo obsaženo ve voucheru jsme obdrželi. Strava byla velmi dobrá a opravdu bylo z čeho vybírat. Personál, s nímž jsme se v průběhu našeho pobytu setkali, byl ochotný a vstřícný. K celému pobytu nemáme nejmenších výhrad.
5/5  
(Milan D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2017
Ubytování velmi pěkné. Služby na dobré úrovni. Strava a wellness dobré. Personál v hotelu velmi milý.
4/5  
(Ludmila P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2017
Hotel se nám líbil, pouze vstup do bazénu by mohl mít rozšířené hodiny i dopoledne. Strava vyhovující, personál ochotný. Krásné okolí na vycházky, výlet lodí super, vláčkem skvělé.
4/5  
(Josef W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2017
Celkově jsem byl spokojen. Piešťanské bahno jsem si představoval, že bude naneseno na celé tělo nebo jeho velkou část.
4/5  
(Iva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2017
Pozdní umožnění přístupu do hotelového bazénu, strava OK, personál OK.
2/5  
(Aneta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 6. 2017
Hotelový pokoj v celku v pořádku, kromě špinavé vany, která nás tam čekala ihned po příjezdu. Recepce hrůza - slečny se tam nudily a pokud jsme něco potřebovaly, tvářily se na nás opravdu nepříjemně, a to od chvíle, kdy jsme jim předaly voucher. Asi si myslely, že když máme nakoupeno se slevou, tak se na nás nemusí tvářit příjemně. Restauraci hodnotíme tak na 50 %. Snídaně výborné, první dvě večeře nic moc, ale poslední byla opravdu výborná (asi měl službu jiný kuchař). Bylo nám řečeno, že když se posadíme, přijde číšník, zeptat se, co si dáme k pití. Ani jednou se tak nestalo, tak jsme byli nuceni chodit na pití jinam. Nebyli jsme ani jediný, lidé od vedlejších stolů na číšníka pokřikovali k baru, co si chtějí objednat. Tomu říkám úroveň ve 4* hotelu.Hotelový bazén byl skvělý, totéž personál, který se v blízkosti bazénu nacházel, opravdu příjemní lidé. Další příjemný personál byly paní pokojské, se kterými se nám pěkně jednalo :).
5/5  
(Josef B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2017
Popis a služby odpovídaly nabídce. Zejména bych vyzvedl stravování, čistotu, vynikající matrace umožňující zdravý spánek, ochotu personálu a možnost používat hoteleový počítač pro připojení na internet. Malým stínem je větší ruch v ranních hodinách, který je dán polohou hotelu.
5/5  
(Josef Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2017
Měli jsme opravdu štěstí,aniž bychom to věděli, probíhalo zahájení lázeňské sezony, tak to bylo velmi příjemné. Personál hotelu Magnolia je velmi ochotný. I celkové prostředí hotelu je velmi vstřícné. Opravdu jsme si pobyt užili. /Víte měli jsme obavy, jak se k nám důchodcům budou chovat. Ale opravdu byl to super pobyt. Děkujeme za zprostředkování.
5/5  
(anna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2017
Pěkný hotel, krásně vyzdobený stejnojmennými květinami. Kouzelný výhled na řeku. Ano, vše bylo v pořádku - personál i strava byla dobrá, jen bych měla připomínku, k večeři mohl být džbán s vodou. Pěkný zážitek, zahájení sezony v lázních. To bylo super. Příští rok si to s přáteli zopakujem.
5/5  
(Monika K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2017
Krásný hotel, pokoj, okolí, perfektní jídlo, recepční v hotelu ne vždy usměvavé, ale ochotné pomoct a poradit.
5/5  
(Ludmila M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 6. 2017
Všechny uvedené služby byly poskytnuty ve výborné kvalitě. Strava velmi chutná, velké porce, možná dát možnost výběru i dietářům. Personál ochotný. Velmi příjemný pobyt. Litovala jsem, že jsem nezakoupila poukaz na dvojnásobnou délku.
3/5  
(František K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2017
Podle vaší nabídky nebylo pravda, že bazén je dostupný po celý den. Jen od 14. hodin do 21. hodin a to ještě v tomto čase byli dětské kurzy plavání. Jídlo co se týče snídaně podprůměrné a o večeři bych se raději ani nevyjadřoval. Z pěti večeří byli 4 kuřecí maso s rýží a jen jednou vepřový řízek nenapodobitelné chuti. Výběr jen ze dvou jídel a to je na 4 hvězdičkový hotel ubohé. Procedury byli ok. I parkování před hotelem je sporadické. Není li místo nevím kde by jsme parkovali. Hotel by potřeboval částečnou rekonstrukci.
5/5  
(Romana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2017
Pobyt odpovídal popisu, personál byl velmi ochotný, užili jsme si to. Byli jsme na hradě Beckov a Čachtice všem doporučuji.
5/5  
(Hana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 6. 2017
Všechno na jedna s hvězdičkou!
4/5  
(Romana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 5. 2017
Hotel byl super ,ubytování,strava i okolí hotelu na jedničku, blízko promenáda, pěkné procházky v parku. Jenom wellness si myslím neodpovídá kvalitě **** hotelu. V době příjezdu bazén vypuštěn, takže neomezeny vstup do bazénu nevyšel, v pondělí sanitární den, to se nám ještě v žádném hotelu nestalo. Takže wellness nám nevyhovoval.
5/5  
(bozena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 5. 2017
Krásný. Personál velmi příjemný.
4/5  
(Šárka Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 5. 2017
Prostředí hotelu krásné, ubytování super, strava průměrná.
5/5  
(Radka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2017
Na pobytu byli mí prarodiče a přijeli opravdu nadšení. Hotel sice z venčí moc hezký nebyl, ale uvnitř to bylo krásné, říkali.
3/5  
(Marie T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2017
Hotel neodpovídá 4* v pokoji by měl být už sprchový kout ne vysoká vana, WC se hýbalo, splachování bylo rozbité ale po upozornění v recepci byla sjednána náprava. Velmi negativně hodnotíme informovanost na recepci. Nabídka stravy co se týká snídani velmi dobrá ale nabídka večeři nic moc. Doufali jsme, že ochutnáme slovenské speciality ale bohužel.
4/5  
(Peter M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2017
Dobrý den, byli jsme spokojeni s hotelem stravou no procedury mohli být lepší, bazén jenom chvíli otevřený a ještě školy tam měly kurzy plavání. Jinak OK.
5/5  
(Helena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2017
Velmi kvalitní služby hotelu, výborné umístění v centru. Prima hotelový bazén, výborně vařili. Výlet na Slňavu byl moc prima.
5/5  
(Jaroslav O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 5. 2017
Prostředí hotelu bylo vynikající. Všechno, co bylo na kuponu uvedeno, bylo možné obdržet. Strava byla výborná, velká možnost výběru jídla a každý si měl možnost vybrat, co by mu chutnalo. Líbilo se mi koupání v bazénu, který byl přímo v hotelu Magnolia a využíval jsem i saunu, která byla v blízkosti bazénu. Personal hotelu se choval velmi slušně a ochotně poradil na každý dotaz, když si ubytovaný nevěděl s něčím rady. Dalším zákazníkům bych doporučil, aby si přečetli možnosti výletů do okolních míst okolí Piešťan, které jsou pěkné a které je zaujmou.
5/5  
(Danuše W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 4. 2017
Velká spokojenost. Pokoj v sedmém patře s výhledem na Váh, denní úklid, hotel na začátku pěší zóny. Krásná jídelna, velmi dobré jídlo, dostatečný výběr, stále doplňováno. Zkuste také obědové menu, je nápadité. Číšníci, recepční ochotní, pozorní. Nic není problém. Přes Velikonoce bylo v Piešťanech ME v rugby, všichni účastníci bydleli v hotelu, ale hotel zvládal perfektně. Na fyzioterapii vstřícnost a odbornost. Piešťany jsou krásné, všude dobré kafe. Na místní dopravu moc nespoléhejte, jezdí sporadicky, podívejte se raději dopředu na jízdní řád. Slovenské železnice jsou kapitola samy pro sebe, ČD se omlouvám za vše, co jsem proti nim řekla.
5/5  
(Jiří Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2017
Prostředí velice pěkné, výborné jídlo, vstřícný personál, opravdu super.
4/5  
(Jana Rybárová R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2017
Prostředí hotelu i personál byl velmi příjemný. Se stravováním jsme byli velmi spokojeni. O wellness jme měli trochu jinou představu.
5/5  
(Dana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2015
S pobytem jsme byli velmi spokojení,v hotelu Magnolia v Píšťanech,jsme byli již přes Travelking po druhé a pokud bude v nabídce i příští rok,rádi toho využijeme .
5/5  
(Ivana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2015
Na výborné úrovni, již jsem nakupovala zde víckrát.
5/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2015
Maximální spokojenost, hotel odpovídal popisu, ochotný personál, nádherný výhled a okolí. Hotel můžu jenom doporučit.
5/5  
(Pavla H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2015
Ještě jsme pobyt neabsolvovali. Ale komunikace s hotelem je v pořádku. A díky travelkingu tedy 7.7. 2015 odjíždíme na dovolenou.
5/5  
(Darja J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 6. 2015
Hotel byl super, personál ochotný, všude čisto.
5/5  
(Jaroslav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2015
Velmi, specifikace nabídky, rozsah i rychlost komunikace a placení - rychlé a bez problémů. Nabídka je seřazena velmi přehledně a obsahuje široké spektrum jak po stránce cenové od levných do dražších tak i po stránce nabídky destinací a rozsahu nabízených služeb jednotlivými ubytovacími zařízeními. Jen bych ocenil - abych nemusel celý program jednotlivých hotelů otevírat - kliknutí na korunku a objevila by se stručná charakteristika s cenou a termínem do kdy je nabídka funkční.
5/5  
(Pavel G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2015
bylo to poprvé, kdy jsem využil vašich služeb, a byl jsem spokojen
5/5  
(Helena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 4. 2015
Byli jsme v hotelu Magnolia před dvěma lety a byli jsme maximálně spokojeni. Proto jsme si pobyt zde opětovně zvolili.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet