Recenze a hodnocení: Hotel Karos Spa **** (Zalakaros)

4,4/5
(Celkem 8 hodnocení)Skvělé
Zalakaros, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

4,5

Lokalita hotelu

4,4

Strava

4,5

Služby hotelu

4,3
5/5  
(Romana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2023
Velmi spokojeni,super.
3/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2023
Nejspíše nejsem cílová skupina těchto pobytů, wellness jako takový asi dobrý, jídlo snídaně ok , večeře nic moc, spíš teda nic než moc. V celém hotelu je přetopeno, takže v poledne jste zralý do postele, protože jste z toho unavený. Personál byl jak studený čumák i v tom vedru. V hotelu potažmo v celém městě je spousta českých turistů. V hotelu večerní program zajištěn jedním utrápeným kytaristou. Zábava ve městě žádná, vše zavíralo v 22:00.
5/5  
(Markéta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2023
Hotel velmi pěkný, líbí se mi moderní design. Pokoje hezké, čisté, na pokoji vana, pro každého župan. Hezká wellness zóna s velkým bazénem, vířivkami, saunami, apod. Sauny malé, ničím zvláštní, ale potěší. Večeře trochu slabší, samé tučné jídlo, maso s okrajem tuku, ale 4 dny jsme to zvládli. Na snídani výborné lívance. Chyběl mi program pro děti. Na to, že to byl halloweenský víkend, tak bych něco očekávala. Program byl pouze takový, že v sobotu byla mini disko a promítaly se Disney filmy. V neděli, kdy většina odjíždí pryč, visela ve výtahu upoutávka na nějaký helloweenský program, ale nebylo specifikováno, jestli to bude zase jen minidisko, nebo co helloweenského se chystá. V podstatě to ale bylo jedno, protože podzimní prázdniny byly od čtvrtka do neděle, a 4 dny se nedělo nic. A v neděli, kdy se jede domů, má být tento program. Nechápu to špatné načasování.
5/5  
(Michaela H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2023
super
4/5  
(Lenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2023
Byli jsme spokojeni ?Hotel moc pěkný, čistý, pro děti 2 hrací koutky, strava super, wellness taky paráda, akorát venkovní bazény spíš v létě na využití, byla tam studenější voda ( konec září )
5/5  
(Věra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2023
Hotel plně odpovídá popisu. Termín 17.9.-22.9. velmi nízká obsazenost hotelu, vše bylo v provozu, jak vnitřní tak vnější bazény, sauny. Všude čisto. V jídelně popisy k jídlům i v českém jazyce.
4/5  
(František P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2023
Vše odpovídalo nabídce byli jsme velmi spokojeni. Večeře by bylo možno trochu vylepšit, málo ovoce.
4/5  
(Miroslav Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2023
Pěkný hotel s odpovídajícími službami na úrovni 4 hvězd. Naprosto výborná kuchyň se snídaněmi a večeřemi. V hotelu jsou výborné bazény a welnes. Mohu doporučit, protože jsme byli naprosto spokojeni. Míra

Právě v prodeji pro Hotel Karos Spa ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet