• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Romantický pobyt na zámku u centra Krakova

Hotel Daisy Superior *** se nachází v klidné a vyhlášené části města, jen 15 minut jízdy autobusem do historického centra (zastávka je cca 7 min. od hotelu). 

V pokojích vedle standardního vybavení najdete pohodlné a široké postele, LCD TV a celkovou atmosféru dotváří také stylový nábytek v zámeckém stylu. Odpočinkovou dovolenou v přírodě vám zpříjemní blízký park Decjusza, les Wolski a řeka Rudawa.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Petr M.)

Personál byl příjemný, bazén byl studený, sauna vyhřátá. Nedostali jsme slevu 15%, kterou zmiňovali na aquapark. Snídaně byla luxusní, postele byly rozvrzané. Při každém pohnutí na posteli jsem vzbudil ostatní v pokoji.

Dobré (Marcela N.)

Nabídku bych neuváděla jako:Krakov v romantickém zámeckém hotelu , ale jinak. Hotel na pohled byl spíše ubytovna z dob okolo roku 1980 po rekonstrukci. U nápisu názvu hotelu pouze jedna hvězdička. Pokoj byl malý a ano byl vybaven v zámeckém stylu. Místo manželské postele jsme dostali dvě samostatné postele. Ve sprše, netekla skoro vůbec voda. Wellness jsme nevyzkoušeli, nelákalo nás to. Snídaně klasika, dostačující. Nenašli jsme /nebo nebyl nikde automat na kafe. Restaurace, MHD a podobně jsou docela daleko od hotelu. Musíte se proplést uličkami v kterých je lehké zabloudit. Bez navigace ani ránu. U hotelu byl klid.

Vynikající (Rudolf P.)

Prostředí hotelu pěkné i služby a ochotný personál - kousek od hotelu zastávka autobusu do centra Krakowa - bez starosti o parkování.