Romantický pobyt na zámku u centra Krakova

Hotel Daisy Superior *** se nachází v klidné a vyhlášené části města, jen 15 minut jízdy autobusem do historického centra (zastávka je cca 7 min. od hotelu). 

V pokojích vedle standardního vybavení najdete pohodlné a široké postele, LCD TV a celkovou atmosféru dotváří také stylový nábytek v zámeckém stylu. Odpočinkovou dovolenou v přírodě vám zpříjemní blízký park Decjusza, les Wolski a řeka Rudawa.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana V.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo pěkné, bazén teda za moc nestál, ale snídaně nás velice mile překvapily. Personál hotelu byl taky milý a ochotný.

Dobré (Bogdan S.) ( - Česko)

Hotel odpovídal ceně pobytu, některé vybavení již opotřebováno (obitá, hýbající se deska na toaletě, fleky na koberci). Jelikož v hotelu jsou pouze snídaně, chyběla nám možnost použití ledničky. Velkou výhodou bazén, který příjemně ochladí v horkých dnech. Perfektní spojení MHD do centra. Personál příjemný. Poloha hotelu v klidné vilové oblasti. Za nás spokojenost. Snídaně dostačující.

Dobré (Petr M.) ( - Česko)

Personál byl příjemný, bazén byl studený, sauna vyhřátá. Nedostali jsme slevu 15%, kterou zmiňovali na aquapark. Snídaně byla luxusní, postele byly rozvrzané. Při každém pohnutí na posteli jsem vzbudil ostatní v pokoji.