Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Arte

Hotel Arte

Drobneho 6, Brno, 602 00, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Arte leží v centru Brna pár kroků od parku Lužánky, který je nejvýznamnějším brněnským městským parkem. Na Náměstní Svobody jste pěšky do 20 minut, případně můžete využít MHD, která se nachází kousek od hotelu. Do 7 minut od hotelu najdete také světoznámou Vilu Tugendhat. Hotel disponuje komfortními dvou až čtyřlůžkovými pokoji. Každý pokoj má televizi, lednici s minibarem, fén, kávovar, rychlovarnou konvici, klimatizaci a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou a WC.

Ráno si vychutnáte bohatou snídani formou bufetu. Odpočinout si můžete v privátním hotelovém wellness, kde máte k dispozici finskou saunu. Hotel je skvělým výchozím bodem pro Vaše poznávání Brna, návštěvu kulturních, veletržních a sportovních akcí.