Recenze a hodnocení: Horský Hotel Vltava *** (Krkonoše)

3,5/5
(Celkem 8 hodnocení)Dobré
Strážné, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Jiřina N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2019
Prostředí hotelu příjemné. Strava by mohla být pestřejší, chybělo ovoce i zelenina. Personál hotelu se snažil.
4/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2019
Vše bylo v pořádku. Pouze z vířivky se vyklubala vana s tryskami.
4/5  
(Alena Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2019
Prostředí hotelu super, kousek od hotelu je sjezdovka akorát pro malé děti, která má velmi příjemné prostředí i personál. (Součástí je i půjčovna lyží a školička.)Popis hotelu i služeb odpovídal. Byli jsme v Roubence - pokoje čisté, jednoduše a funkčně zařízené, nábytek odpovídá horské ubytovně. Na pokoji bylo krásně teplo. Oceňuji lyžárnu a společenskou místnost s kuchyňkou (utěrky nutno mít vlastní). Strava byla v pořádku - tříchodová večeře - dobrá polévka, trochu slabší hlavní jídlo (klasická kuchyně) a výborná buchta. Snídani není co vytknout, výběr naprosto ucházející, housky byly čerstvé a křehoučké přímo z pekárny. Sauna v pohodě, u vířivky chybí odvětrávání a ještě jedna místnost na převlečení (takže věci trochu navlhnou), jinak v pohodě. Personál byl vstřícný a snažil se vyjít vstříc všem našim požadavkům. Kdo hledá luxus hotelu, ať jde jinam. Kdo hledá levné ubytování za dobrých podmínek a vstřícnost k dětem a psům, bude nadmíru spokojen. My jsme byli :).
5/5  
(Jana T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2019
Byli jsme spokojeni moc. Kousek od sjezdovky a dětské školičky. Ideální pro děti. Strava dobrá mohla by být pestřejší, ale nám stačila. Pokoje čisté.
4/5  
(Vlasta J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2018
Ubytování a strava odpovídající ceně. Personál přívětivý.
2/5  
(Gabriela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2018
No, hotel celkem ušel, pokoj také až na špinavé fleky na kobercich, ručníky jsme měli naštěstí svoje, co nám dali byla hrůza. Prostředí hotelu celkem příjemné. Co se týče stravy, tak hodně velký průser. Snidane formou švédského malého stolečku, kde bylo na talířku nakrájené máslo, na talířku šunka a sýr, v hlubokém talíři vylita marmeláda, pokud jste nepřišli hned, zbylo na vás už pouze pečivo vytazene z mrazáku, které vám sypali z pytle. Večeře....první den rizoto a moučník celkem dobrý, ale strašně malé porce. Po přečtení jídelního lístku na celý týden, kde bylo např. Rybí prsty s bramborem, dušená mrkev s bramborem atd, jsme se rozhodli stravovat jinde. Pivo jsme ani nedopili a chodili radši jinam. Majitel tam skoro vůbec nebyl, takže jsme vše řešili s paní, co tam dělala vlastně úplně vše.
4/5  
(Veronika Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2018
Prostředí krásné, péče personálu bezvadná, jídlo bylo moc dobré a bylo ho dost. Vypíchla bych hlavně kladný přístup k dětem.Jediné co mě nepotěšilo byl stav pokoje na chatě Roubenka - špinavé koberce a lůžkoviny už nutně volají po celkové výměně za nové.
2/5  
(Robert B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2018
Hotel to rozhodně není. Nabízené služby jsou na úrovni turistické ubytovny ať už se jedná o vybavení pokojů, služeb, stravování. Prostě nic není jak má být. Avízovanou lahev vína na pokoji by jste marně hledali a když jsme paní majitelku, která tam zastávala všechny profese požádali o lahev vína uvedenou na kuponu odvětila nám, že opravdu teď nemá čas. Samostatnou kapitolou je vířivá vana,která je naprosto v nevyhovujícím sklepě kde zapáchají odpady a nad vířivkou prádelní šňůry,zvon na čištění odpadů vedle vany a vana měla funkční již jen některé funkce raději bych ji hostům ani nenabízel. A snídaně úplně bez komentáře prostě nic i o kávu jsem musel prosit každé ráno a pouze pečivo ne zrovna čerstvé, marmeláda,margarin a rozmrazený šunkový salám (pouze pro odvážné). Rozhodně bych nikomu nedoporučil i když jsme zvyklí ubytovávat se v levných zařízeních ale tohle bylo už příliš. Okolí (ale ne té ubytovny tam byl nepořádek v každém rohu) a pobyt v přírodě to mé rodině vynahradil, ale opravdu velké zklamání a nikdy více Vltava..

Právě v prodeji pro Horský Hotel Vltava ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet