Horský Hotel Vltava ***

Horský Hotel Vltava ***

Strážné 194, Strážné
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,5 km
Aquapark
10,6 km
Sjezdovka
0,7 km

O ubytování

Horský Hotel Vltava *** najdete ve vyhlášeném rekreačním středisku Strážné v srdci Krkonoš. Po celý rok si zde užijete krásnou přírodu, klid i mnoho zajímavých aktivit.

Dominantou Strážného je evangelický kostel (1,3 km) s krásnou dřevěnou výzdobou interiéru. V okolí obce vede mnoho turistických tras různé délky a stupně náročnosti. Mnohé z nich jsou vhodné i pro rodiny s malými dětmi a podněcují v malých návštěvnících kladný vztah k přírodě. Přes Strážné vede cyklotrasa „Krkonošská diagonála“, dlouhá téměř 70 km, ale můžete si vybrat z celé řady cyklotras podle svého přání a možností. Při túrách můžete zdolat například nejvyšší českou horu Sněžku (14 km) a další impozantní vrcholy, jako Luční hora (13 km) nebo Studniční hora (11 km). Spoustu možností vyžití po celý rok nabízí nedaleké středisko Špindlerův Mlýn (15 km), kde najdete kromě špičkového lyžařského areálu také například aquapark, bobovou dráhu či Muzeum Lega.

Strážné je rájem pro všechny milovníky zimních sportů. Přímo v obci se nachází moderní ski areál Strážné, jehož svahy jsou doslova pár kroků od hotelu. Oblíbený lyžařský areál Herlíkovice (5 km) je vzdálen pár minut jízdy autem. Vyzkoušet můžete také sjezdovky v Josefově Dole (18 km), Janských Lázních (22 km) či v Peci pod Sněžkou (35 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízeném třílůžkovém pokoji s možností přistýlky a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Na den v horách je potřeba se pořádně posilnit, a tak vás každé ráno bude čekat snídaně ve formě bufetu. Večer se v hotelové restauraci podává servírovaná večeře.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku slouží finská sauna, vířivka a parní lázeň.

Cestujete s dětmi?

K zábavě malých hostů slouží dětské hřiště s pískovištěm.

Něco navíc

Nudit se během pobytu rozhodně nebudete! Ve společenské místnosti s televizí najdete kulečník a stolní fotbálek. Dále je součástí hotelového areálu hřiště na volejbal, venkovní terasa s krbem, ohniště se sezením a nafukovací bazén. Využít můžete také možnosti půjčení kol a koloběžek.

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě
Krkonošský národní park v létě
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
Bobová dráha Špindlerův Mlýn
Bobová dráha Špindlerův Mlýn