• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Horský hotel v srdci Krkonoš

Ubytujte se v hotelu Flora v samém srdci Krkonoš v klidné lokalitě Dolní Mísečky. Hotel se nachází v nadmořské výšce 850 m a má ideální polohu pro letní i zimní rekreaci.

Pokoje jsou útulně zařízeny v duchu klasických turistických chat. Ubytováni budete ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC).

Tradiční česká kuchyně

Bohatá snídaně a večeře o třech chodech se podávají v příjemné, dřevem obložené restauraci. Ta potěší zejména milovníky tradiční české kuchyně. Ve volné chvíli si zahrajte kulečník či stolní fotbálek. V letních měsících je v provozu venkovní vyhřívaný bazén. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Viola S.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, pobyt a vše co bylo uvedeno na kupónu odpovídalo popisu. Personál byl velice vstřícný a příjemný. Strava byla pestrá a chutná. Bezvadný byl vyhřívaný bazén, voda byla skutečně teplá. Hotel mohu všem doporučit. Tipů na výlety je spousta, např. jít na Horní Mísečky pak do Špindlerova Mlýna, nebo na Dvoračky. My jsme se vydali autobusem na Zlaté Návrší a pak jsme šli na Violík.

Vynikající (Naděžda I.)

Vše bylo v pořádku. Strava velmi chutná.

Skvělé (miloslava K.)

Vše co bylo deklarováno bylo splněno. Ideální místo pro výchozí trasy na hřebeny Krkonoš, klid, dobrá strava a vstřícnost personálu.