Honour & Grace Hotel ****

Honour & Grace Hotel ****

Horní Žďár 31, Ostrov nad Ohří
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
2,1 km
Sjezdovka
6 km

O ubytování

Luxusní rodinný wellness Hotel Honour and Grace **** se nachází v samém srdci krušnohorských lesů v Karlovarském kraji, ve městě Ostrov nad Ohří. Jeho poloha je naprosto skvělá, protože odsud máte možnost se vydat na výlety do měst jako Jáchymov (2 km), Boží Dar (10 km) či Karlovy Vary (17 km) i do kopců Krušných Hor (6 km). Samozřejmostí jsou i skiareály, kterých v okolí najdete nespočet - třeba právě v Jáchymově (6 km), na Božím Daru nebo na Klínovci.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v elegantním pokoji laděném do přírodních barev. Každý pokoj nabízí Full HD LCD televizor, WiFi připojení, telefon, pracovní stůl s nastavitelnou lampou, minibar a plně vybavenou koupelnu s fénem. Pokud budete potřebovat, můžete si vybrat ten nejlepší polštář pro vaše potřeby z hotelového polštářového menu.

Pokoj Comfy s výhledem na les ubytuje maximálně 2 osoby. Interiér je laděný do přírodních béžovo-hnědých tónů, součástí je samostatná koupelna, Full HD TV, WiFi připojení a pracovní stůl.

Větší pokoj Comfort je vhodný pro 2 osoby, dominují mu zemité tóny s červenými detaily a má také výhled na les. V koupelně najdete luxusní dešťovou sprchu, samouzřejmostí je WiFi připojení, televize nebo pracovní stůl.

V pokoji Comfort Plus najdete kromě velké manželské postele (nebo dvou oddělených postelí) také pohodlnou pohovkou, kterou je možné proměnit v přistýlku.

Luxusní Deluxe pokoj vyvedený ve zlaté, béžové a kakaově hnědé barvě nabídne prostor 2 osobám s možností 1 přistýlky. Výhled na krušnohorské lesy, velká pohovka a koupelna s dešťovou sprchou a kosmetikou L'Occitane zajistí tu pravou relaxaci.

Apartmá Honour & Grace Junior Suite je rozdělené na útulnou ložnici a samostatný obývací prostor s pohodlným nábytkem a moderním krbem. Samozřejmostí je dešťová sprcha a koupelna vybavená francouzskou kosmetikou L'Occitane.

Na čem si pochutnáte?

Hotel má vlastní restauraci Royal Leaf se sezónním á la carte menu, které se specializuje zejména na mezinárodní kuchyni pouze z těch nejlepších a nejčerstvějších regionálních produktů.Na něco dobrého můžete zajít i do salónku In the Woods, ve kterém se vám dostane ranní káva, lahodné občerstvení, originální koktejly či sladké tečky za hlavním jídlem. To vše za doprovodu relaxační jazzové hudby.

Kde budete relaxovat?

V hotelu se můžete oddat masážím všeho druhu, relaxovat ve vířivce, sauně či hydromasážní vaně.

Hotel má i vlastní vybavené fitness centrum, ve kterém najdete běžecký pás, rotoped, multifunkční posilovací stroje, jednoručky, švihadla, balanční míče i protahovací část s podložkami na cvičení. Pokud holdujete spíše běhání v přírodě, můžete v okolí využít několika běžeckých tras. Jestliže jste fanoušky jógy, hotel pořádá jógové lekce v lesním prostředí.

Cestujete s dětmi?

Honour & Grace **** je rodinný hotel, proto se můžete těšit na extra vybavení a zábavu i pro vaše ratolesti všech věkových kategorií. Venku si děti mohou hrát na krásném hřišti, uvnitř se pak zase zabavit různými dětskými hrami a skládankami, omalovánkami a deskovými hrami pro celou rodinu. Na pokojích děti mohou sledovat animovaný dětský TV kanál. Hotelový personál také pravidelně připravuje praktické zábavné činnosti jako pečení sušenek a dortů, výroba šperků, kreslení na trička, tvorba keramiky a malování na keramiku. K dispozici je i služba hlídaní dětí.